Home Najnowsze Porażka Newcastle United z Nottingham Forest FC na St James’ Park – angielska Premier League: wynik 2:1.

Newcastle United, jedno z drużyn występujących w angielskiej Premier League, doznało porażki w meczu z Nottingham Forest FC. Spotkanie odbyło się na stadionie Newcastle United – St James’ Park. Wynik tego pojedynku okazał się korzystny dla gości, którzy zwyciężyli 2:1.

Mecz rozpoczął się pechowo dla gospodarzy już w 11. minucie, gdy w polu karnym Newcastle sędzia podyktował rzut karny dla Nottingham Forest. Niebiesko-biali zawodnicy nie zmarnowali tej okazji i pewnym strzałem pokonali bramkarza Newcastle, zdobywając tym samym prowadzenie.

Podopieczni nowego trenera Nottingham Forest, Steve’a Coopera, kontynuowali ofensywną grę, starając się podwyższyć swoją przewagę. Ostatecznie udało im się podwoić prowadzenie w 29. minucie, gdy po precyzyjnym dośrodkowaniu piłkarza Nottingham, jeden z zawodników gości skutecznie główkował piłkę do siatki.

Newcastle United nie zamierzało jednak się poddawać i ruszyło do ataku, próbując zmniejszyć straty. W 41. minucie ich determinacja przyniosła efekt – po świetnym rajdzie jednego z zawodników Newcastle, piłka trafiła do napastnika, który z bliska skierował ją do bramki, zdobywając pierwszego gola dla swojego zespołu.

Druga połowa meczu była pełna emocji, obie drużyny miały swoje okazje do strzelenia kolejnych goli. Jednak żadna z nich nie była w stanie skutecznie wykorzystać tych szans. Mec