Home Piłka nożna Ekstraklasa Piłkarski pojedynek Puszcza Niepołomice kontra Korona Kielce

Piłkarski pojedynek Puszcza Niepołomice kontra Korona Kielce

Piłkarski pojedynek Puszcza Niepołomice kontra Korona Kielce

Piłkarski pojedynek Puszcza Niepołomice kontra Korona KielceW piątek, 29 kwietnia o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie między drużynami Puszcza Niepołomice a Korona Kielce. Mecz ten będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i online.

Transmisję telewizyjną przeprowadzi kanał Polsat Sport Extra. Jeśli jesteś abonentem telewizji kablowej, zapewne masz dostęp do tego kanału. Możesz śledzić emocje meczu w jakości HD, ciesząc się komfortem oglądania na dużym ekranie.

Jeśli wolisz oglądać mecze za pośrednictwem internetu, również masz taką możliwość. Mecz będzie można obejrzeć online na platformie IPLA. Jeżeli nie masz konta na tej platformie, załóż je wcześniej, aby móc swobodnie korzystać z usług IPLA.

Puszcza Niepołomice w obecnych rozgrywkach zajmuje 13. miejsce w tabeli. Zdobyła 34 punkty w 29 meczach, wygrywając 8 razy, remisując 10 i przegrywając 11 razy. Korona Kielce natomiast plasuje się na 16. miejscu, mając na swoim koncie 31 punktów po 29 spotkaniach. Drużyna wygrała 8 razy, zremisowała 7 i przegrała 14 razy.

Obie drużyny będą miały wielką motywację, aby zdobyć pełną pulę i poprawić swoją pozycję w tabeli. Spotkanie zapowiada się emocjonująco, więc warto być na bieżąco i zobaczyć, jakie wynik przyniesie ta potyczka.

Zatem zarezerwuj sobie czas i bądź gotowy na ekscytujący mecz Puszcza Niepołomice kontra Korona Kielce. Przed telewizorem lub komputerem obejrzymy rywalizację tych drużyn i będziemy trzymać kciuki za naszych ulubionych piłkarzy. Nie przegap tego wydarzenia, które dostarczy nam wiele emocji!