PARAGWAJ – BRAZYLIA: GDZIE OGLĄDAĆ? O KTÓREJ GODZINIE TRANSMISJA?

Paragwaj – Brazylia: Gdzie oglądać? O której godzinie transmisja?

Mecz pomiędzy Paragwajem a Brazylią w ramach Copa America odbędzie się 29 czerwca 2024 roku o godzinie 03:00. Brazylijczycy po niespodziewanym remisie z Kostaryką będą musieli pokazać swoje umiejętności, aby odzyskać zaufanie kibiców. Oto najważniejsze informacje dotyczące tego spotkania!

Data i Godzina Meczu

  • Rozgrywki: Copa America
  • Data i godzina: 29.06.2024, 03:00
  • Miejsce: Allegiant Stadium (Paradise, NV)
  • Transmisja: Viaplay

Zapowiedź Meczu i Analiza Drużyn

Paragwaj przegrał swój pierwszy mecz z Kolumbią 1:2, ukazując słabości w obronie. Zbliżające się starcie z Brazylią będzie dla nich wyzwaniem, zwłaszcza ze względu na ich trudności w osiąganiu sukcesów przeciwko Canarinhos. Obecna forma zespołu nie wróży zbyt dobrze ich szansom na wygraną.

Brazylia mając w pamięci bezbramkowy remis z Kostaryką, z pewnością będzie walczyć o zwycięstwo z Paragwajem, aby uniknąć kolejnej wpadki. Ich potencjał ofensywny jest ogromny, co w kontekście słabej obrony przeciwnika daje im wyraźną przewagę.

Transmisja TV i Online

Spotkanie Paragwaj – Brazylia będzie dostępne na platformie Viaplay. Fani będą mogli śledzić mecz zarówno w telewizji, jak i online. To daje możliwość oglądania meczu w wygodny dla siebie sposób, bez względu na to, gdzie będą się znajdować.

Transmisja w Telewizji

Transmisja TV z meczu Paragwaj – Brazylia będzie dostępna na Viaplay. Użytkownicy Smart TV również będą mogli cieszyć się tym spotkaniem na żywo.

Stream Online Paragwaj – Brazylia

Dla tych, którzy wolą oglądać online, stream będzie dostępny na Viaplay. Wymaga to jednak dostępu do tej platformy. Umożliwia to śledzenie meczu na różnych urządzeniach mobilnych, co jest wygodnym rozwiązaniem dla kibiców będących w podróży. 📱💻

Przeczytaj również:  PKO BP Ekstraklasa: Fenomenalny gol Łukasa Podolskiego w derbach Śląska, dublet i asysta Adriana Kapralika

Podsumowanie

Mecz Paragwaj – Brazylia zapowiada się ekscytująco. Brazylia musi zwiększyć swoją skuteczność, aby zapewnić sobie zwycięstwo po remisie z Kostaryką. Paragwaj z kolei będzie miał trudne zadanie w obliczu swojej słabej defensywy. Sprawdź, gdzie możesz śledzić to starcie i bądź na bieżąco!