Home Ekstraklasa Oficjalnie: Stal Mielec wypożycza zawodnika z Poznania

Oficjalnie: Stal Mielec wypożycza zawodnika z Poznania

Oficjalnie: Stal Mielec wypożycza zawodnika z Poznania

Zawodnik z Klubu KKS Lech Poznań przystępuje do Stali Mielec!

Stal Mielec, jeden z czołowych klubów piłkarskich w Polsce, ogłosiła dziś oficjalne wypożyczenie jednego ze swoich zawodników z Klubu KKS Lech Poznań. Transfer został potwierdzony przez oba kluby i podpisanie umowy jest już tylko formalnością.

Piotr Nowak, 23-letni obrońca, dołączy do drużyny Stali Mielec na zasadzie rocznego wypożyczenia. Młody piłkarz ma już za sobą udane występy w barwach KKS Lech Poznań, gdzie zdobył serca kibiców swoją determinacją i umiejętnościami na boisku.

Stal Mielec liczy na to, że przybycie Nowaka wzmocni obronę zespołu i przyczyni się do osiągnięcia lepszych wyników w najbliższym sezonie. W klubie są przekonani, że talent i zaangażowanie zawodnika mają duży potencjał i będą miały pozytywny wpływ na drużynę.

Umowa wypożyczenia jest korzystna dla obu stron. KKK Lech Poznań zyska możliwość dalszego rozwoju Nowaka w zespole, podczas gdy Stal Mielec zostanie wzmocniona doświadczonym obrońcą o dużym potencjale.

Piotr Nowak wyraził ogromną radość z możliwości związania się z klubem Stali Mielec na najbliższy sezon. Obrońca jest świadomy wyzwań, jakie czekają go w nowym zespole, ale jest zdeterminowany, by wnieść swój wkład do sukcesów drużyny.

Nie możemy się już doczekać pierwszego meczu Stali Mielec z udziałem Piotra Nowaka! Życzymy mu powodzenia i wielu wspaniałych występów w barwach nowego klubu. Trzymamy kciuki za jego przyszłe osiągnięcia!

Źródło: pilkarskiswiat.com