Home Piłka nożna Ekstraklasa Obsada sędziowska 19. kolejki PKO Ekstraklasy

Obsada sędziowska 19. kolejki PKO Ekstraklasy

Obsada sędziowska 19. kolejki PKO Ekstraklasy

PKO Ekstraklasa: Stępiński w Radomiu, Kuźma w Warszawie – obsada sędziowska 19. kolejki

W 19. kolejce PKO Ekstraklasy, która odbędzie się w najbliższy weekend, rozgrywane będą aż cztery mecze. Drużyny będą walczyć o cenne punkty, a na boisku towarzyszyć im będą różni sędziowie. Sprawdź, kto poprowadzi poszczególne spotkania!

Rozkład jazdy sędziów w 19. kolejce PKO Ekstraklasy:

Lechia Gdańsk – Wisła Płock

Spotkanie Lechii Gdańsk z Wisłą Płock odbędzie się w sobotę na Stadionie Energa Gdańsk. Mecz poprowadzi sędzia Paweł Gil, któremu pomocnik będą pełnić Marcin Borkowski i Michał Obukowicz. Czwartym sędzią będzie Łukasz Szczechowiak, a wideoasystentem Łukasz Kujawa.

Legia Warszawa – Warta Poznań

Mistrzowie Polski z Legii Warszawa zmierzą się z drużyną Warty Poznań na Stadionie Wojska Polskiego. Arbiterem spotkania będzie Krzysztof Jakubik, który będzie wspierany przez Radosława Siejka i Aleksandra Głowa. Na czwartym sędziego wyznaczono Dariusza Mytnika, a wideoasystentem będzie Tomasz Kwiatkowski.

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze

Równoległe spotkanie między Rakowem Częstochowa a Górnikiem Zabrze, zaplanowane na Stadionie Miejskim w Częstochowie, poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski. Jego asystentami będą Artur Sowiński oraz Tomasz Listkiewicz, a czwartym arbitrem – Wojciech Myć. Na wideoasystenta wyznaczono Piotra Lasyka.

Podbeskidzie – ŁKS Łódź

Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zagrają Podbeskidzie Bielsko-Biała i ŁKS Łódź. Arbiterem tego meczu będzie Marcin Borski, a towarzyszyć mu będą Radosław Drozd i Damian Kornecki. Czwartym sędzią wyznaczono Marcina Kostrzewę, a wideoasystentem będzie Tomasz Kwiatkowski.

To tylko kilka z wielu interesujących pojedynków, które czekają nas w najbliższej kolejce PKO Ekstraklasy. Będzie to okazja, aby zobaczyć w akcji utalentowanych sędziów, którzy będą pilnować przestrzegania zasad fair play na boisku. Czekamy z niecierpliwością na emocjonujące starcia i niezapomniane akcje! ⚽️🔥