Home 1 Liga Nowoczesne centrum sportowe stworzone przez Radosława Sobolewskiego – dziękujemy!

Nowoczesne centrum sportowe stworzone przez Radosława Sobolewskiego – dziękujemy!

Nowoczesne centrum sportowe stworzone przez Radosława Sobolewskiego – dziękujemy!

Jarosław Królewski, były piłkarz i obecnie trener, wyraził swoje wdzięczność wobec Radosława Sobolewskiego za jego pracę przy remoncie. Królewski, który obecnie prowadzi drużynę piłkarską, podziękował Sobolewskiemu za jego zaangażowanie i wysiłek w przygotowaniu obiektu sportowego.

Podczas konferencji prasowej, Królewski powiedział: „Chciałbym podziękować Radosławowi Sobolewskiemu za jego nieocenioną pracę przy remoncie. Jego wiedza i doświadczenie odegrały kluczową rolę w przekształceniu tego miejsca w profesjonalne i nowoczesne centrum sportowe. Przygotowanie obiektu jest efektem wielu godzin ciężkiej pracy i determinacji, które Sobolewski włożył w ten projekt”.

Królewski również podkreślił, że Sobolewski był nie tylko doskonałym wykonawcą, ale także pełen pasji do piłki nożnej. „Jego miłość do gry jest widoczna w każdym szczególe tego miejsca. Dzięki niemu, piłkarze będą mieli doskonałe warunki do treningu i rozwoju swoich umiejętności” – dodał trener.

Wypunktowane kluczowe cechy remontowanego obiektu sportowego:

– Profesjonalne przygotowanie terenu do treningu piłkarskiego
– Nowoczesne sale do analizy występów piłkarzy
– Dogodne zaplecze dla zawodników (szatnie, sala fitness)
– Pełne wyposażenie w niezbędne sprzęty i siłownię
– Prowadzenie kompleksowej renowacji infrastruktury sportowej

Warto zaznaczyć, że osiągnięcia Sobolewskiego w pracy przy remoncie nie zostały niezauważone przez piłkarską społeczność. Zarówno zawodnicy, jak i inni trenerzy docenili wysiłek, który Sobolewski włożył w budowę tego nowoczesnego centrum sportowego.

Królewski podsumował swoje słowa, mówiąc: „Radosław Sobolewski zasługuje na ogromne podziękowania za swoją pracę. Jego zaangażowanie i determinacja przyczyniły się do stworzenia miejsca, w którym młodzi piłkarze będą mogli rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów. Jestem niezmiernie wdzięczny za to, co Sobolewski osiągnął i mam nadzieję, że ten obiekt będzie nam służył przez wiele lat”.

Dziękuję Radosławie Sobolewskiemu! 🙏