Home 1 Liga Niepokój w drużynie narodowej Francji – kontuzja gwiazdy

Niepokój w drużynie narodowej Francji – kontuzja gwiazdy

Niepokój w drużynie narodowej Francji – kontuzja gwiazdy

Niepokój na treningu reprezentacji Francji – gwiazda z kontuzją

Jakub Szczęsny – ekspert piłkarski

Kolejne niepokojące wieści dochodzą z obozu francuskiej reprezentacji!

Piłkarski świat wstrząśnięty został informacją o kontuzji jednego z najważniejszych zawodników „Trójkolorowych”. Gwiazda francuskiej drużyny, Antoine Griezmann, zmuszony był opuścić trening z powodu problemów z nogą.

To dla naszych sąsiadów z pewnością serio nagromadzenie nieprzyjemnych incydentów. Pamiętamy bowiem, że niedawno skrzydłowy AS Roma, Stephan El Shaarawy, doznał kontuzji i tym samym wykluczony został z gry w meczu przeciwko Mołdawii. Teraz również sytuacja wydaje się być nieciekawa dla Francuzów.

„To bez wątpienia spore utrudnienie dla Didiera Deschampsa”, komentuje Szczęsny. Nasz ekspert piłkarski jest zdania, że utrata tak ważnego i doświadczonego zawodnika jak Griezmann może negatywnie wpłynąć na grę całego zespołu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko obserwować rozwój sytuacji. Trudno przewidzieć, jak długo trwać będzie rekonwalescencja Griezmanna i czy zdąży powrócić do pełnej siły na zbliżające się mecze.

Wielkie znaczenie ma również fizjoterapia, która odgrywa istotną rolę w procesie rehabilitacji kontuzjowanego zawodnika. Bez wątpienia ekipa francuskiego sztabu medycznego intensywnie pracuje nad przywróceniem w pełni sprawności Griezmanna.

W końcu to najważniejszy turniej na Starym Kontynencie – podkreśla Szczęsny. „Piłkarska Europa z utęsknieniem czeka na rozpoczęcie mistrzostw Europy.”

W obliczu tych niepokojących informacji, pewne jest jedno – los jednoznacznie nie rozpieszcza reprezentację Francji. Czy zdołają pokonać kolejne przeciwności i stanąć na podium mistrzostw Europy? Przekonamy się już niedługo.

Źródło: pilkarskiswiat.com – Niepokój na treningu reprezentacji Francji – gwiazda z kontuzją