Home Ekstraklasa Muhamed Sahinović podpisuje trzyletni kontrakt z Rakowem Częstochowa

Muhamed Sahinović podpisuje trzyletni kontrakt z Rakowem Częstochowa

Muhamed Sahinović podpisał oficjalnie kontrakt z Rakowem Częstochowa, potwierdzając tym samym swoje przyszłe miejsce gry – informuje portal Piłkarski Świat. Bośniacki napastnik dołączył do drużyny Ekstraklasy na zasadzie transferu definitywnego. Umowa obowiązywać będzie przez trzy lata.

Sahinović, mający 26 lat, zyskał doświadczenie na boiskach w kraju, jak również podczas swojego pobytu w Grecji. W poprzednim sezonie rozegrał 10 spotkań w lidze greckiej, strzelając 2 bramki i będąc jednym z istotnych graczy swojego zespołu.

Raków Częstochowa poważnie zainteresował się możliwością pozyskania tego utalentowanego napastnika, a po długotrwałych rozmowach oraz negocjacjach obie strony doszły do porozumienia. Klub wiedział o potencjale Sahinovicia i widział w nim wzmocnienie drużyny.

Bośniacki piłkarz jest pełen determinacji i ambicji, co ułatwi integrację z zespołem. Wyznacza sobie wysokie cele i zamierza wnieść swoje umiejętności do Rakowa Częstochowa. Sahinović ma nadzieję, że przy współpracy z innymi zawodnikami klubu odniesie sukcesy zarówno w lidze krajowej, jak i na arenie międzynarodowej.

Raków Częstochowa widzi w Sahinoviciu wartość, którą będzie mógł wnieść do drużyny. Klub oczekuje, że bośniacki napastnik przyczyni się do zdobycia kolejnych trofeów oraz osiągnięcia wyższych pozycji w rankingu Ekstraklasy.

Transfer Muhameda Sahinovicia to ważne wzmocnienie drużyny Rakowa Częstochowa. Klub wierzy, że będąc częścią nowej drużyny, piłkarz poprowadzi zespół do kolejnych sukcesów i przyczyni się do osiągnięcia sportowych celów.