Motor Lublin – Wisła Kraków kursy, typy, zapowiedź (23.09.2023)

W dziewiątej kolejce rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku, w którym Motor Lublin podejmie u siebie Wisłę Kraków. Beniaminek doskonale spisuje się od początku sezonu i zajmuje miejsce w czole tabeli, o czym pomarzyć może jedynie Biała Gwiazda, która pod wodzą Radosława Sobolewskiego odnotowuje rozczarowujące wyniki.

Zapowiedź meczu Motor – Wisła

Motor Lublin po 8 kolejkach ma na swoim koncie 16 punktów i plasuje się na czwartym miejscu w tabeli. Jeśli podopieczni Goncalo Feio utrzymają taką dyspozycję, są w stanie realnie powalczyć o awans do Ekstraklasy. Natomiast Wisła Kraków wciąż nie może się odnaleźć w trudnej rzeczywistości I Ligi. Wydawało się, że rozbrat z Ekstraklasą nie potrwa długo, a jednak już drugi sezon z rzędu Wisła nie wygląda na zespół, który będzie w stanie powalczyć o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po 8 kolejkach Biała Gwiazda ma zaledwie 10 punktów i zajmuje 11. miejsce w tabeli.

Typy i kursy bukmacherskie na mecz Motor – Wisła

W meczach domowych Motor potrafi gubić punkty, ale tylko z mocnymi zespołami. Punkt wywalczył tu GKS Katowice, a komplet zgarnął Górnik Łęczna, lider tabeli. Wisła z kolei całkiem nieźle punktuje w meczach wyjazdowych. Po punkcie urwała w Legnicy i Łęcznej, natomiast komplet punktów zgarnęła w Warszawie. Zapowiada się zatem bardzo interesujący pojedynek, w którym naprawdę trudno jest wskazać zdecydowanego faworyta.

W opinii bukmacherów faworytem spotkania jest Wisła Kraków. Zwycięstwo Białej Gwiazdy można obstawić po kursie 2.20, natomiast kurs na wygraną Motoru wynosi 3.15. Podział punktów można obstawić po kursie w przedziale 3.50 – 3.70. Naszym zdaniem to Motor Lublin przed własną publicznością zaprezentuje się lepiej i zdobędzie komplet punktów w meczu z Wisłą, która wciąż nie jest w stanie ustabilizować swojej formy.

Nasz typ: Wygrana Motoru Lublin (3.15) Fortuna