Home 1 Liga Mecze na żywo – transmisje TV – piątek, 15 grudnia 2023 | Harmonogram i informacje o meczach

Mecze na żywo – transmisje TV – piątek, 15 grudnia 2023 | Harmonogram i informacje o meczach

Mecze na żywo – transmisje TV – piątek, 15 grudnia 2023 | Harmonogram i informacje o meczach

Mecze na żywo – transmisje TV – piątek, 15 grudnia 2023

W piątek, 15 grudnia 2023 roku czekają nas emocjonujące mecze piłkarskie, które będzie można obejrzeć na żywo w telewizji. Zapowiada się wiele ciekawych spotkań, które warto śledzić. Poniżej przedstawiamy harmonogram transmisji na ten dzień.

Mecz 1: Cracovia Kraków – Lech Poznań

Godzina transmisji: 18:00.
Cracovia Kraków zmierzy się z Lechem Poznań na swoim stadionie. To starcie zapowiada się bardzo emocjonująco, oba zespoły posiadają wysokie umiejętności piłkarskie oraz dobrą formę. Kibice obu drużyn na pewno będą niezwykle zainteresowani tym spotkaniem.

Mecz 2: Górnik Zabrze – Wisła Płock

Godzina transmisji: 20:30.
Drugie starcie tego wieczoru to pojedynek pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Płock. Oba zespoły mają dosyć wyrównany poziom, dlatego spotkanie może być bardzo zacięte. Zarówno Górnik Zabrze, jak i Wisła Płock będą chciały zdobyć kolejne punkty i udowodnić swoją wartość.

Podsumowanie:

Piątek, 15 grudnia 2023 roku to doskonała okazja, aby zasiąść przed telewizorem i obejrzeć niezwykle emocjonujące mecze piłkarskie. Cracovia Kraków zmierzy się z Lechem Poznań o godzinie 18:00, a później, o 20:30, rozpocznie się pojedynek pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Płock. Obie transmisje będą dostępne w telewizji, więc nie można ich przegapić!

Życzymy miłego oglądania! 📺 ⚽️