Home Piłka nożna Ekstraklasa Mecz Polska – Francja: Typy, kursy i zakłady | Polsat Sport

Mecz Polska – Francja: Typy, kursy i zakłady | Polsat Sport

Mecz Polska – Francja: Typy, kursy i zakłady | Polsat Sport

POLSKA – FRANCJA TYPY, KURSY, ZAKŁADY 14.05.2024

W najbliższym meczu trzeciej kolejki Mistrzostw Świata Elity w hokeju na lodzie Polska zmierzy się z Francją. Zwycięzca tego spotkania będzie miał jeszcze realną szansę na awans do następnej fazy z jednego z czterech pierwszych miejsc. W pierwszym meczu Mistrzostw Polacy pokazali, że są zdolni do sprawienia niespodzianki, dlatego warto obserwować ich starcie z Francją.

Mecz Polska – Francja odbędzie się 14 maja 2024 roku, o godzinie 20:20, w Ostravar Arena w Ostrawie. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport.

Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie po awansie do Elity będzie walczyć przede wszystkim o utrzymanie się w gronie najlepszych hokejowych drużyn świata. Polacy zaprezentowali się bardzo dobrze w pierwszym meczu Mistrzostw, dlatego warto mieć nadzieję, że potrafią sprawić niespodziankę w starciu z Francuzami.

Francja jest zdecydowanym faworytem tego meczu, a kurs na jej zwycięstwo wynosi 1,52. Mimo to, zarówno Polacy, jak i Francuzi powinni pokonać bramkarza rywala, na co kurs wynosi 1,17.

Nasi eksperci typują zwycięstwo Francji (1,52) oraz obie drużyny strzelają bramkę (1,17).

Spotkanie Polska – Francja będzie można śledzić na żywo w Polsat Sport. Nie przegap tej emocjonującej rywalizacji na lodowisku!