Home Najnowsze Mecz Kilmarnock – Celtic: Emocjonujące starcie lidera z zespołem w formie

Mecz Kilmarnock – Celtic: Emocjonujące starcie lidera z zespołem w formie

Mecz Kilmarnock – Celtic: Emocjonujące starcie lidera z zespołem w formie

15 maja 2024 roku na stadionie Rugby Park w Kilmarnock odbędzie się emocjonujące spotkanie pomiędzy miejscowym Kilmarnock a Celtikiem, które jest liderem tabeli. Zespół Kilmarnock zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli, z kolejką zwycięstw na swoim koncie. Są w dobrej formie, co potwierdza ostatnie zwycięstwo nad St Mirren. Bilans bramkowy obu zespołów jest solidny, ale Celtic jest w lepszej formie.

Drużyna Celticu wygrała 24 na 33 spotkań, a ich ostatnia wygrana nad Rangersami pokazała, że są w doskonałej formie. Mają na koncie aż 87 goli i tylko 28 straconych, dlatego są faworytem tego spotkania.

Oba zespoły potrafią zdobywać bramki, dlatego typ Podwójna Szansa może być interesujący dla obstawiających. Zachęcamy również do obstawienia Matta O’Riley’a jako strzelca oraz do zastanowienia się nad handicapem azjatyckim.

Warto śledzić zmieniające się kursy na ETOTO i obstawiać z głową, biorąc pod uwagę możliwe rozstrzygnięcia w kolejnych meczach. Z ETOTO możesz liczyć na wsparcie ekspertów i atrakcyjne kursy. Zapraszamy do obstawiania meczu Kilmarnock – Celtic!