Home 1 Liga Marco Paixao, 39-letni napastnik, nadal szuka klubu i wierzy w swoje możliwości

Marco Paixao, 39-letni napastnik, nadal szuka klubu i wierzy w swoje możliwości

Marco Paixao, 39-letni napastnik, nadal szuka klubu i wierzy w swoje możliwości

Marco Paixao nie zamierza zakończyć swojej piłkarskiej kariery. W wieku 39 lat, portugalski napastnik nadal szuka kolejnego klubu, w którym mógłby kontynuować swoją przygodę z piłką nożną.

Paixao, który przez większość swojej kariery grał w Portugalii, w ostatnich latach spróbował swoich sił również za granicą. Był w Brazylii i Belgii, a teraz ma nadzieję na kolejne wyzwanie.

Jego historia piłkarska nie była łatwa. W 2016 roku doznał poważnej kontuzji kostki, która wyeliminowała go z gry na jakiś czas. Jednak mimo takiej przeszkody, Paixao nie poddawał się i powrócił do treningów.

W 2018 roku portugalski napastnik został piłkarzem Desportivo Aves, gdzie spędził dwa lata. Niestety, w 2020 roku klub zdecydował się na rozwiązanie kontraktu z zawodnikiem.

Teraz Paixao szuka swojego kolejnego klubu. W wywiadzie dla „Piłkarskiego Świata”, portugalski napastnik wyznał, że nadal czuje się dobrze fizycznie i gotowy do gry. Mimo swojego wieku, wciąż ma apetyt na piłkę nożną i nie zamierza odpuszczać.

Paixao nie czuje się ograniczony wiekiem. Wierzy, że nadal ma wiele do zaoferowania swojemu zespołowi. Jest gotów podjąć wyzwanie i udowodnić, że wiek nie jest przeszkodą.

Nie było jeszcze informacji o tym, czy Marco Paixao znalazł nowy klub. Jednak na pewno nie brakuje mu zaangażowania i determinacji, by kontynuować swoją piłkarską karierę.

Podsumowanie:
Marco Paixao, 39-letni portugalski napastnik, nie zamierza zakończyć swojej kariery piłkarskiej. Mimo swojego wieku, wciąż szuka kolejnego klubu, w którym mógłby kontynuować swoją przygodę z piłką nożną. Paixao jest gotów podjąć wyzwanie i udowodnić, że wiek nie jest przeszkodą dla jego umiejętności. Obecnie nie ma jeszcze informacji o tym, czy znalazł nowy klub, ale napastnik nie poddaje się i nadal wierzy w swoje możliwości.