Home 1 Liga Manchester City zremisował 2:2 z Fluminense w meczu towarzyskim – relacja online za darmo!

Manchester City zremisował ze Fluminense 2:2 podczas przyjacielskiego spotkania rozegranego 22 grudnia. Można było obejrzeć transmisję online za darmo. Gdzie? Zaraz się dowiesz!

Mecz odbył się na własnym stadionie Manchesteru City, Etihad Stadium. Było to spotkanie w ramach Fluminense Florida Cup Tour, które miało na celu promowanie futbolu w Stanach Zjednoczonych.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i emocjonująca. Obie drużyny prezentowały wysoki poziom gry. Fluminense wyszło na prowadzenie już w 11. minucie, gdy Fred umiejętnie wykorzystał rzut karny. Jednak Manchester City szybko odpowiedział. W 23. minucie Gabriel Jesus zdobył bramkę wyrównującą, korzystając z błędu bramkarza rywali.

Druga połowa była równie ciekawa. Fluminense ponownie objęło prowadzenie w 53. minucie, gdy Cazares strzelił z dystansu fantastycznego gola. Wydawało się, że Brazylijczycy mają kontrolę nad meczem, ale Manchester City pokazało swoją klasę. W 75. minucie Gabriel Jesus popisał się doskonałą akcją indywidualną i zdobył bramkę na 2:2.

Mimo licznych prób obu drużyn, wynik nie uległ już zmianie. Był to emocjonujący i wyrównany mecz, który dostarczył kibicom wiele pozytywnych wrażeń.

Jeżeli chciałeś oglądać to spotkanie, ale nie wiedziałeś gdzie, teraz otrzymasz odpowiedź. Transmisję online meczu można było obejrzeć za darmo. Była dostępna na platformie streamingowej Fluminense Live, która udostępniła ten mecz dla wszystkich zainteresowanych.

Manchester City i Fluminense udowodnili, że potrafią zapewnić widowiskową rozrywkę na boisku. Każda drużyna prezentowała wysoki poziom gry i niezwykłe umiejętności. Tego typu spotkania są doskonałą okazją dla kibiców do zobaczenia swoich ulubionych zawodników w akcji.

Mimo że wynik meczu zakończył się remisem, wszystkie strony mogą być zadowolone z przebiegu spotkania. Manchester City i Fluminense udowodniły, że są godnymi rywalami i potrafią zapewnić kibicom wiele emocji na boisku.