Home Najnowsze Luis Alberto nabawił się kontuzji biodra i prawdopodobnie wróci na boisko dopiero w lutym

Luis Alberto nabawił się kontuzji biodra i prawdopodobnie wróci na boisko dopiero w lutym

Luis Alberto wypada na kilka tygodni, Hiszpan zapewne wróci w lutym

Luis Alberto, pomocnik SS Lazio, zostanie wyłączony z gry na kilka tygodni ze względu na kontuzję biodra. Włoski klub potwierdził, że Hiszpan doznał urazu podczas treningu i prawdopodobnie powróci na boisko dopiero w lutym.

Alberto jest jednym z kluczowych zawodników drużyny Simone Inzaghiego. Jego nieobecność może być dużym problemem dla Lazio, które walczy o utrzymanie się w czołówce tabeli Serie A i awans do europejskich pucharów.

Hiszpański pomocnik jest ważnym ogniwem w grze ofensywnej ekipy z Rzymu. Od początku sezonu notuje świetne wyniki, będąc jednym z liderów w klasyfikacji asyst w Serie A. Jego spokojna i precyzyjna dystrybucja piłki stanowi ważny element w budowaniu akcji ofensywnych Lazio.

W kontekście kontuzji Alberta, trener Simone Inzaghi będzie musiał znaleźć odpowiedniego zastępcę dla hiszpańskiego pomocnika. Klub ma jednak pewne alternatywy w postaci innego doświadczonego piłkarza, Sergeja Milinkovica-Savicia, który również potrafi twórczo wspierać grę ofensywną drużyny.

Lazio ma przed sobą trudny okres, w którym będą musieli radzić sobie bez jednego ze swoich kluczowych zawodników. Albertowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy, że powróci na boisko jeszcze przed końcem lutego.

Podsumowując, Luis Alberto, pomocnik SS Lazio, nabawił się kontuzji biodra na treningu i prawdopodobnie wróci na boisko dopiero w lutym. Jego absencja może sprawić trudności dla drużyny, jednak klub ma w swoim składzie innych utalentowanych zawodników, którzy mogą wypełnić tę lukę. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Alberto i sukcesów dla Lazio w jego nieobecności.