Lazio – Atletico Madryt kursy, typy, zapowiedź (19.09.2023)

Atletico Madryt i Lazio Rzym to faworyci do awansu z grupy E, w której rywalizować będą również zespoły Feyenoordu oraz Celticu Glasgow. We wtorek 19 grudnia czeka nas inauguracja kolejnej edycji Champions League. Lazio podejmie na swoim stadionie Atletico Madryt. Kto przybliży się do awansu z grupy już po pierwszym spotkaniu?

Zapowiedź meczu Lazio – Atletico

Początek sezonu to prawdziwa katastrofa dla obecnego wicemistrza Włoch. W czterech pierwszych meczach Lazio zdobyło zaledwie trzy punkty. Przeciętnie radzi sobie także Atletico Madryt, które uzbierało 7 oczek w pierwszych czterech kolejkach. Oderwaniem od szarej rzeczywistości na podwórku krajowym może być Liga Mistrzów. Oba zespoły mają naprawdę duże szanse na awans z grupy, biorąc pod uwagę, że Feyenoord i Celtic to teoretycznie słabsze zespoły. Warto nadmienić, że Atletico przystępuje do rywalizacji w Lidze Mistrzów nękane kontuzjami. Z gry wyłączeni są m.in. Depay, Lemar, Vitolo i de Paul. Wątpliwy jest także występ Koke. 

Typy i kursy bukmacherskie na mecz Lazio – Atletico

Biorąc pod uwagę pozostałych uczestników grupy E, wiele wskazuje na to, że Lazio i Atletico bardzo ostrożnie rozpoczną rywalizację w pierwszym meczu tej edycji Champions League. Możemy śmiało stwierdzić, że podział punktów na pewno usatysfakcjonowałby Atletico, a i dla Lazio nie byłby to najgorszy wynik, patrząc na aktualną formę. W związku z tym nie należy raczej oczekiwać otwartego meczu z wieloma sytuacjami bramkowymi.

W roli nieznacznego faworyta bukmacherzy widzą Atletico Madryt. Zwycięstwo Los Colchoneros można obstawić po kursie 2.50 – 2.60. W przypadku Lazio kursy na wygraną mieszczą się w przedziale 2.90 – 3.00. Biorąc pod uwagę, że na Stadio Olimpico w Rzymie zapowiada się na partię szachów, bardzo kuszącą opcją wydaje się zakład na remis. I to właśnie taki wynik typujemy w spotkaniu Lazio i Atletico Madryt.

Nasz typ: remis (3.30) Superbet