Home 1 Liga Kontuzja Yangela Herrery – pomocnik Girony pauzuje przez 6 tygodni

Kontuzja Yangela Herrery – pomocnik Girony pauzuje przez 6 tygodni

Kontuzja Yangela Herrery – pomocnik Girony pauzuje przez 6 tygodni

Pomocnik Girony, Yangel Herrera, kontuzjowany – wypada na sześć tygodni

W piątek klub piłkarski Girona ogłosił, że ich pomocnik, Yangel Herrera, doznał kontuzji i będzie musiał pauzować przez sześć tygodni.

Herrera, który na co dzień gra na pozycji pomocnika, doznał kontuzji w meczu z drużyną Las Palmas. Zawodnik był zmuszony opuścić boisko w 27. minucie spotkania z powodu bólu w kolanie.

Po dokładnym zbadaniu kontuzji stwierdzono, że Herrera ma naderwanie więzadła w kolanie. W związku z tym, nie będzie mógł trenować ani grać przez kolejne sześć tygodni.

Strata ta stanowi niemałe wyzwanie dla drużyny Girony, ponieważ Herrera jest jednym z kluczowych zawodników. Jego umiejętności i doświadczenie na boisku były bardzo cenne dla zespołu.

Pomocnik Yangel Herrera dołączył do Girony w 2021 roku, wypożyczony z klubu Manchester City. W krótkim czasie stał się ważnym ogniwem drużyny, a jego kontuzja na pewno będzie odczuwalna dla całego zespołu.

Nie ma jeszcze informacji na temat sposobu leczenia kontuzji i planów rehabilitacji dla Herrery. Klub Girona zapewnia jednak, że będą robić wszystko, aby zawodnik jak najszybciej wrócił do pełnej formy.

Wiadomość o kontuzji Yangela Herrery spotkała się z obawami i współczuciem ze strony fanów i kolegów z drużyny. Wszyscy życzą mu szybkiego powrotu na boisko oraz pełnego wyzdrowienia.

Zobaczmy, jak zespół Girony poradzi sobie bez swojego ważnego pomocnika i czy inni zawodnicy będą w stanie wypełnić lukę, którą zostawi po sobie Herrera. Trzymajmy kciuki za powrót do zdrowia zawodnikowi!