Kluczowe dni dla przyszłości Daniego Olmo

Według Fabrizio Romano, dziennikarza transferowego, odbędzie się nowa runda negocjacji pomiędzy Lipskiem a Danim Olmo za przedłużenie kontraktu Hiszpana z niemieckim klubem. The Lipsk stara się przekonać gracza z Terrassy do pozostania (i ma nadzieję, że tak się stanie), mimo że uznano za oczywiste, że Dani Olmo odejdzie i że Barcelona poprosiłaby go, aby nie przedłużał umowy i poczekał rok, aby mógł wrócić do klubu, w którym zaczynał.

The Lipsk już wyprodukowano Dani Olmo egarvans nie byli przekonani pierwszą ofertą. W ciągu kilku następnych dni 25-letni pomocnik oraz Lipsk ponownie rozpocznie negocjacje, aby spróbować osiągnąć porozumienie. Elm przybył do klubu Red Bull Arena w 2020 roku z Dinamo Zagrzeb. Z młodzieżowych szeregów Espanyolu przeniósł się do młodzieżowych drużyn Barcelony a w 2014 roku do tych chorwackich, w których pierwszej profesjonalnej drużynie zadebiutował w 2015 roku.

Czytaj także

Umowa z Dani Olmo z Lipsk dolipsk do Lipska w czerwcu 2024 roku i interesuje się nim kilka dużych klubów, w tym oprócz Barcelona, Bayern i Borussia Dortmund.