Home Piłka nożna Ekstraklasa Jagiellonia Białystok prezentuje swojego nowego zawodnika: Jetmir Haliti

Jagiellonia Białystok prezentuje swojego nowego zawodnika: Jetmir Haliti

Jagiellonia Białystok prezentuje swojego nowego zawodnika: Jetmir Haliti

Jagiellonia Białystok ma nowego zawodnika

Jagiellonia Białystok ogłosiła oficjalnie, że dołączył do niej Jetmir Haliti. Albański zawodnik podpisał kontrakt z klubem na kilka sezonów.

Jetmir Haliti to doświadczony pomocnik, który ma za sobą bogatą karierę. Zaczynał swoją przygodę z piłką nożną w Albanii, a potem grał m.in. w Niemczech, Australii i Tajlandii. Teraz postanowił spróbować swoich sił w Polsce, wybierając Jagiellonię Białystok.

Sukcesy Jetmira Halitiego

Jetmir Haliti może pochwalić się wieloma sukcesami w swojej karierze. Jego największym osiągnięciem jest zdobycie Pucharu Austrii w barwach Rapidu Wiedeń. Ponadto, dwukrotnie wywalczył tytuł Mistrza Albanii z drużyną Skënderbeu Korçë oraz dwukrotnie sięgnął po Puchar Albanii. Dodatkowo, jego zespół w Austrii, Rheindorf Altach, awansował do fazy grupowej Ligi Europy.

Rola Jetmira Halitiego w Jagiellonii Białystok

Jetmir Haliti będzie miał za zadanie wzmocnić środek pola Jagiellonii Białystok. Z pewnością jego doświadczenie i umiejętności będą nieocenione dla drużyny. Liczymy, że nowy zawodnik przyczyni się do osiągnięcia sukcesów przez białostocki klub.

Jetmir Haliti jest gotowy na nowe wyzwania! Jesteśmy pewni, że zasili Jagiellonię Białystok swoją energią i talentem. Będziemy z niecierpliwością czekać, aby zobaczyć go w akcji na polskich boiskach. Powodzenia, Jetmir! 🍀