Home 1 Liga Isco: Jestem zadowolony z obecnej sytuacji w Realu Madryt

Isco: Jestem zadowolony z obecnej sytuacji w Realu Madryt

Isco: Jestem zadowolony z obecnej sytuacji w Realu Madryt

Isco z jasną deklaracją odnośnie przyszłości – wszystko idzie w dobrym kierunku

Piłkarz Realu Madryt, Isco, udzielił wywiadu, w którym powiedział, że jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji w klubie. Zdaniem Hiszpana, wszystko zmierza we właściwym kierunku.

Isco, któremu w ostatnim czasie nie brakuje ofert transferowych, wyjaśnił, że skupia się teraz na grze w Realu Madryt. Uważa, że klub dla niego jest najważniejszy, a on sam nie zamierza go opuszczać w najbliższym czasie.

Jak podkreślił Isco, jego relacje z trenerem Carlo Ancelottim są bardzo dobre. Wierzy, że dostał już wiele szans i jest wdzięczny za wsparcie, które otrzymuje od Włocha. Piłkarz nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojej obecnej roli w zespole.

Isco przekonuje, że jest pewny swojej przyszłości w Realu Madryt. Cieszy się, że ma możliwość gry u boku tak utalentowanych zawodników i doskonalenia swojej techniki oraz umiejętności taktycznych. Odnotowuje postępy we własnej grze i jest pewien, że podejmowane przez niego decyzje są słuszne.

Kiedy było pytane go o ewentualne oferty z innych klubów, Isco stwierdził, że na razie nie myśli o zmianie otoczenia. Skupia się na dążeniu do sukcesu z Realem Madryt, a wszelkie spekulacje o jego transferze nie mają żadnego wpływu na jego obecną sytuację.

Dodatkowo, Isco podkreślił swoje związki z kibicami. Uważa, że mają dla niego ogromne znaczenie i jest świadom ich wsparcia. Zobowiązał się do dawania z siebie wszystkiego na boisku i stara się oddać fanom to, czego oczekują.

Podsumowując, Isco wyraźnie zadeklarował, że jest szczęśliwy w Realu Madryt i dąży do osiągnięcia sukcesu razem z zespołem. Jego relacje z trenerem są dobre, a on sam czuje się doceniany i wsparcie niesie mu ogromną motywację. Kibice mają ważne miejsce w jego sercu, a on zobowiązuje się do oddawania wszystkiego na boisku.

To jasna deklaracja Hiszpana, że jego przyszłość jest związana z Realem Madryt i wszystko idzie we właściwym kierunku. Isco nie zamierza się rozpraszać ofertami z innych klubów i skupia się na dalszych osiągnięciach razem z drużyną. Jest pewny swojej drogi i wierzy, że podejmowane przez niego decyzje są słuszne.