Home Ekstraklasa Inter Mediolan kieruje wzrok w stronę Brazylii po utalentowanego bramkarza

Inter Mediolan kieruje wzrok w stronę Brazylii po utalentowanego bramkarza

Inter Mediolan kieruje wzrok w stronę Brazylii po utalentowanego bramkarza

Inter ruszy po brazylijskiego bramkarza

Wielki transfer

Inter Mediolan planuje przeprowadzić sensacyjny transfer w bramce. Jak informuje lokalna prasa we Włoszech, włodarze klubu zdecydowali się na pozyskanie brazylijskiego bramkarza odmłodzenia konkurencji na tej pozycji.

Brazylijski talent

Według doniesień gazety „La Gazzetta dello Sport”, Inter zainteresowany jest sprowadzeniem 23-letniego bramkarza Flamengo, Hugo Souzy. Młody golkiper to jedno z największych odkryć ostatnich lat w brazylijskiej Ekstraklasie.

Mocna konkurencja

Inter, mając na uwadze przyszłość, poszukuje utalentowanych bramkarzy, którzy mogliby zastąpić dotychczasowych liderów drużyny. Obecnie numerem jeden w Milanie jest samodzielny światowy bramkarz Samir Handanović, który zbliża się powoli do końca swojej kariery.

Ewentualna walka o pierwszy skład

Hugo Souza miałby stanowić solidną konkurencję dla Handanovicia, a także służyć jako fantastyczna opcja na przyszłość. Młody bramkarz zapowiada się na ciekawego nabytku, który byłby w stanie rywalizować o miejsce w pierwszym składzie Interu.

Umiejętności Huga Souzy

Hugo Souza wyróżnia się świetną techniką interwencji, refleksami oraz umiejętnością prowadzenia linii bramkowej. Młody Brazylijczyk jest także bardzo pewny siebie i potrafi skutecznie wpływać na grę swojego zespołu.

Podsumowanie

Jeśli plotki o zainteresowaniu Interu Mediolan Hugo Souzą okazałyby się prawdziwe, byłby to na pewno fascynujący ruch transferowy. Przyszłość bramki Interu mogłaby być zagwarantowana przez młodego, utalentowanego bramkarza z Brazylii.