Home Ekstraklasa Hity 24. kolejki PKO Ekstraklasy: zapowiedź emocjonujących meczów

Hity 24. kolejki PKO Ekstraklasy: zapowiedź emocjonujących meczów

Hity 24. kolejki PKO Ekstraklasy: zapowiedź emocjonujących meczów

Hity 24. kolejki PKO Ekstraklasy: zapowiedź emocjonujących meczówPKO Ekstraklasa: hity w 24 kolejce – jest terminarz

W kilka dni po ukończeniu 23. kolejki PKO Ekstraklasy, opublikowano terminarz kolejnego etapu rozgrywek. 24. kolejka zapowiada się niezwykle pasjonująco i przynosi wiele ciekawych meczów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze spotkania, na które warto zwrócić uwagę.

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk

Jeden z najważniejszych meczów tej kolejki to starcie Arki Gdynia z Lechią Gdańsk. Miejscowe derby zawsze wzbudzają ogromne emocje, a ta konfrontacja obiecuje być wyjątkowo intensywna. Obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo, aby zapewnić sobie lepszą pozycję w tabeli.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław

Zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę na mecz Legii Warszawa z Śląskiem Wrocław. Obie drużyny walczą o miejsce na podium, dlatego starcie tych zespołów może być niezwykle zacięte. Legia, będąc jednym z czołowych klubów w Polsce, postara się utrzymać dobrą passę i zdobyć trzy punkty.

Wisła Kraków – Cracovia

Mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Cracovią to starcie dwóch wielkich rywali. Derby Krakowa zawsze przyciągają uwagę kibiców ze względu na wieloletnią rywalizację między tymi zespołami. Obie drużyny będą chciały zapewnić sobie prestiżowe zwycięstwo i okazać się lepszym klubem na lokalnym podwórku.

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin

Niezwykle interesujący mecz będzie miał miejsce między Rakowem Częstochowa a Pogonią Szczecin. Obie ekipy mają ambicje, aby utrzymać się w czołowej części tabeli. Spotkanie będzie więc decydujące dla obu drużyn, które będą walczyć o cenne punkty.

Bonusowy mecz – Stal Mielec – Górnik Zabrze

Dodatkowo, bardzo istotnym spotkaniem będzie pojedynek Stali Mielec z Górnikiem Zabrze. Stal Mielec, po powrocie do Ekstraklasy, udowadnia, że należy do najlepszych drużyn w Polsce. Jednak Górnik Zabrze również posiada solidną drużynę i na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem. Mecz może być pełen emocji i zaskakujących akcji.

Podsumowanie

24. kolejka PKO Ekstraklasy przynosi wiele niezwykle interesujących meczów. Wszystkie drużyny będą walczyć o cenne punkty i chciały pokazać swoją siłę. Miejscowe derby, starcie wielkich rywali i pojedynki o miejsce na podium – to wszystko czeka nas w 24. kolejce. Zapowiada się emocjonująco i trzeba być przygotowanym na niespodzianki.