Home GO BET kod promocyjny

GO BET kod promocyjny

GO BET – kod promocyjny i warunki bonusów

GO BET to firma bukmacherska ciesząca się sporą popularnością wśród polskich klientów. Nic w tym dziwnego, ponieważ posiada ona szeroką ofertę zakładów, a także zapewnia liczne bonusy i promocje. Godne uwagi są między innymi oferty specjalne dla nowych graczy, które można uzyskać dzięki zarejestrowaniu konta przy użyciu specjalnego kodu. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

Jaki jest kod promocyjny w GO BET?

Aby cieszyć się ciekawymi promocjami i brakiem konieczności nadmiernego ryzykowania własnych środków, konieczne jest zarejestrowanie konta z użyciem kodu GOBET20. Wykonanie tej czynności daje graczowi dostęp do atrakcyjnego pakietu powitalnego składającego się z następujących promocji:

 • bonus od depozytu do kwoty 300 zł,
 • cashback (czyli zakład bez ryzyka) do 500 zł,
 • darmowy zakład bez depozytu na kwotę 25 zł,
 • darmowy zakład po wpłacie trzeciego depozytu do 100 zł.

Jest to więc bardzo atrakcyjny pakiet. Cieszy się on sporą popularnością, tym bardziej, że bonusy nie wykluczają się wzajemnie.

Podwojenie depozytu do 300 zł

Po założeniu konta z kodem GOBET20, zaznaczeniu zgód marketingowych i weryfikacji, gracz otrzyma podwojenie pierwszej wpłaty. Minimalna kwota to 50 zł, a maksymalna to 300 zł. Wpłacając kwotę wyższą niż wspomniana maksymalna stawka, gracz otrzyma bonus w wysokości 300 zł.

Aby „uwolnić” bonus, należy zagrać raz środkami depozytowymi za wartość bonusu kuponami albo kuponem o łącznym kursie 1.60. Następnie uwolnione środki bonusowe należy obrócić czterokrotnie na kuponach posiadających przynajmniej 3 zdarzenia o minimalnym kursie 1.30 dla każdego ze zdarzeń. Jeśli uda się to zrobić w ciągu 7 dni, wówczas środki bonusowe trafią na konto depozytowe i będzie można korzystać z nich swobodnie lub je wypłacić.

Cashback 500 zł

Złożenie drugiego depozytu przez graczy posiadających konta zarejestrowane z kodem GOBET20 uprawnia do skorzystania z zakładu bez ryzyka. Oznacza to, że w przypadku przegranego pierwszego kuponu obstawionego po drugiej wpłacie, firma zwraca stawkę kuponu w zakresie od 20 do 500 zł. Maksymalny kurs takiego kuponu to 10.0. Minimalna kwota drugiego depozytu kwalifikująca gracza do bonusu to 50 zł.

Środki otrzymane w ramach takiego zwrotu należy trzykrotnie obrócić na kuponach AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami o minimalnych kursach 1.30. Jeśli uda się to zrobić w ciągu 7 dni, wówczas pieniądze trafią na konto depozytowe.

Darmowy zakład bez depozytu

Kolejnym ciekawym bonusem jest darmowy zakład przyznawany nowym graczom, nawet jeśli nie wpłacili oni żadnego depozytu. Wartość tego zakładu to 25 zł. Promocja ta jest objęta jednak pewnymi warunkami, jakie należy spełnić:

 • wpisanie kodu GOBET20 podczas rejestracji konta,
 • akceptacja zgód marketingowych we wszystkich kanałach komunikacji,
 • całkowita weryfikacja konta gracza.

Sam kupon zagrany w ramach darmowego zakładu powinien obejmować przynajmniej trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie powinien być niższy niż 1.30. W przypadku wygranej, gracz otrzymuje jej kwotę pomniejszoną o 25 zł, czyli wartość darmowego zakładu. Jeśli więc ewentualna wygrana to 150 zł, gracz otrzyma 125 zł. Środki wygrane w ten sposób nie podlegają warunkom obrotu. Można więc je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady, według własnych preferencji.

Darmowy zakład do 100 zł po wpłacie trzeciego depozytu

W przypadku trzeciej wpłaty na minimum 200 zł, gracz otrzyma 100 zł w ramach bonusowego darmowego zakładu. Po dokonaniu tej wpłaty należy postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami po minimalnym kursie 1.40. Łączny kurs minimalny całego kuponu to 3.00. Freebet 100 zł jest przyznawany automatycznie, niezależnie od tego czy kupon był przegrany czy też wygrany. Gracz ma 7 dni na wykorzystanie darmowego zakładu.

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym?

Kod promocyjny GOBET20 należy wpisać w specjalnym polu, już na pierwszym etapie rejestracji. Pole do wpisania tego kodu znajduje się pod polami z adresem e-mail, nazwą użytkownika, hasłem i jego potwierdzeniem.

Następnie należy przejść do drugiej części formularza rejestracyjnego, w której trzeba podać następujące dane:

 • imię i nazwisko,
 • kraj urodzenia,
 • numer PESEL,
 • data urodzenia,
 • numer telefonu,
 • kod z wiadomości SMS wysłanej pod wskazany wyżej numer telefonu,
 • kraj zamieszkania.

Trzeci etap rejestracji wiąże się z ustaleniem dziennego i miesięcznego limitu stawek oraz dziennego i miesięcznego limitu godzin. To dobrze, że firma GO BET kładzie nacisk na odpowiedzialną grę.

Ostatni etap obejmuje uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłat oraz przekazanie skanu dokumentu tożsamości. Tylko w ten sposób można w pełni aktywować konto, z którego możliwe będzie realizowanie wypłat.

Jak widać proces rejestracji i korzystania z bonusów nie jest niczym skomplikowanym. Warto regularnie zaglądać na stronę tego bukmachera, ponieważ oferuje on wiele ciekawych promocji nie tylko dla nowych, ale również stałych klientów. Ponadto atutem tej firmy są liczne, zabezpieczone metody płatności błyskawicznych. Każdy może więc dokonywać transakcji zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami.