Home Najnowsze Genoa – Juventus: Rozgrom Juventusu 4:1 w meczu Serie A [SZCZEGÓŁY]

Genoa – Juventus: Rozgrom Juventusu 4:1 w meczu Serie A [SZCZEGÓŁY]

Juventus rozgromił Genoę 4:1 w meczu Serie A, który odbył się 15 grudnia. Spotkanie transmitowane było w telewizji, ale gdzie można było obejrzeć ten mecz? Oto wszystkie szczegóły!

Mecz Genoa – Juventus odbył się w niedzielę o godzinie 15:00. W pierwszej połowie Genoa zaprezentowała się bardzo dobrze. Odważnie atakowali i utrzymywali się w równorzędnej walce z potentatem Serie A. Niestety, w końcówce pierwszej połowy to Cristiano Ronaldo strzelił pierwszego gola dla Juventusu. Portugalczyk świetnie wykorzystał podanie Miralema Pjanića i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Genoi.

Druga połowa meczu była zdecydowanie lepsza dla drużyny z Turynu. Juventus pewnie kontrolował grę i dodatkowo podwyższał wynik. W 57. minucie Miralem Pjanić umieścił piłkę w siatce po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego. Chwilę później na listę strzelców wpisał się również Gonzalo Higuain, który skutecznie wykorzystał podanie od Pjanića.

Choć Genoa próbowała odrobić straty, to drużyna gości była zdecydowanie silniejsza. W 81. minucie Cristiano Ronaldo zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu, powiększając przewagę Juventusu. Wynik meczu zamknął Douglas Costa, który pięknym strzałem z dystansu ustalił rezultat na 4:1 dla drużyny z Turynu.

Zwycięstwo Juventusu jest ważne, ponieważ pozwoliło im utrzymać się na szczycie włoskiej ligi. Dla Genoi było to kolejne rozczarowanie, ponieważ drużyna nadal nie może odnaleźć odpowiedniej formy i znajduje się w strefie spadkowej.

Spotkanie Genoa – Juventus transmitowane było w kilku stacjach telewizyjnych, a także w internecie. Można było oglądać mecz na platformie streamingowej, która udostępniała transmisję na żywo. Fani obu drużyn mieli zatem szereg możliwości, żeby zobaczyć to emocjonujące starcie.

Mecz Genoa – Juventus z pewnością dostarczył wielu emocji. Piłkarze Juventusu udowodnili, dlaczego są jednym z najmocniejszych zespołów we włoskiej lidze. Genoa natomiast musi szukać odpowiedzi na pytanie, jak poprawić swoje występy i uniknąć degradacji. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania tych drużyn oraz na rozwój sytuacji w Serie A!