Home Najnowsze Gdzie oglądać transmisję KSW 94: gala MMA Konfrontacji Sztuk Walki

Gdzie oglądać transmisję KSW 94: gala MMA Konfrontacji Sztuk Walki

Gdzie oglądać transmisję KSW 94: gala MMA Konfrontacji Sztuk Walki

Gdzie oglądać transmisję KSW 94: gala MMA Konfrontacji Sztuk WalkiKSW 94: Gdzie oglądać transmisję

KSW 94 to kolejna pełna emocji gala organizowana przez najbardziej prestiżową polską organizację MMA – Konfrontację Sztuk Walki. Jeśli jesteś fanem sportów walki, na pewno nie chcesz przegapić tego wydarzenia. Ale gdzie można obejrzeć transmisję?

Najpierw warto zaznaczyć, że KSW 94 odbędzie się w hali Globus w Lublinie. To właśnie tam zestawione zostaną ring, a wokół niego zasiądą najwięksi entuzjaści mieszanych sztuk walki.

Jeśli jednak nie masz możliwości uczestniczenia w tej wyjątkowej gali na miejscu, możesz skorzystać z transmisji telewizyjnej. W Polsce KSW 94 będzie transmitowane na antenie Telewizji Polsat. Będzie to doskonała okazja, aby poczuć klimat walki w profesjonalnym ringu, siedząc wygodnie przed telewizorem w domowym zaciszu.

Jeżeli preferujesz oglądanie gal sportowych online, również masz taką możliwość. KSW 94 będzie dostępne w systemie pay-per-view na platformie Ipla. Wystarczy zaopatrzyć się w pakiet KSW i cieszyć się walkami najlepszych zawodników.

Dodatkowo warto wspomnieć o transmisji radiowej. Jeśli jesteś zwolennikiem słuchania i emocjonowania się opisem wydarzeń, KSW 94 będzie transmitowane również przez Polskie Radio. To znakomita alternatywa dla tych, którzy chcą odejść od telewizora, a mimo to pozostać na bieżąco z wydarzeniami sportowymi.

Ważne jest także przypomnienie, że KSW 94 to nie tylko walki na gali głównej. Zawodnicy, którzy nie wystąpią w walce wieczoru również zapewnią nam niezapomniane emocje. Dlatego warto trzymać rękę na pulsie i sprawdzić, które walki są dostępne do oglądania.

Podsumowując, KSW 94 to jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów sportów walki w Polsce. Transmisję możemy śledzić na antenie Telewizji Polsat, platformie Ipla, a także za pośrednictwem Polskiego Radia. Bez względu na to, które medium wybierzemy, czeka nas wieczór pełen wrażeń i niezapomnianych walk. Nie pozostaje więc nic innego, jak cieszyć się tą sportową ucztą w wybrany przez siebie sposób! 🥊