ForBet Opinie
4.5/5

ForBet Opinie

Pasjadosportu.pl » ForBet Opinie

ForBet to legalny polski bukmacher. Działa na rynku internetowym ponad 3 lata i ciągle rozwija swoją ofertę. Dziś jest jednym z najchętniej wybieranych bukmacherów przez Polaków. Ma szeroką i ciekawą ofertę, proponuje wysokie kursy i dużo dodatkowych promocji. W skrócie: wszystko to, co dobry buk powinien mieć. Niewątpliwą zaletą jest duża ilość udostępnianych dyscyplin, zakładów oraz rynków. Najważniejsze jednak, że polski bukmacher forBet działa na podstawie licencji. Gra i korzystanie z jego usług jest zupełnie legalna. Przeanalizowaliśmy ofertę bukmachera i zdecydowanie możemy go polecić. Sprawdź sam, jakie możliwości oferuje ta polska firma bukmacherska działająca online.

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie działa na polskim bukmacherskim rynku na podstawie licencji Ministra Finansów. Zezwolenie to ma numer PS4.6831.10.2016. Organizuje legalne zakłady wzajemne w internecie od 4 maja 2016 r. W 2018 roku również zdobył pozwolenie na prowadzenie działalności w naziemnych punktach bukmacherskich. Obecnie ma ich kilkadziesiąt i otwiera nowe. Główną działalnością firmy pozostaje jednak ta w wirtualnej sieci. To na niej skupimy się w poniższym tekście. Pamiętaj, że spis wszystkich legalnie działających firm bukmacherskich znajdziesz na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

forbet logo

Forbet opinie – Informacje o bukmacherze

Swoje usługi forBet oferuje pod adresem www.iforbet.pl. Bukmacher jest w pełni legalnym organizatorem zakładów bukmacherskich. Musi więc przestrzegać obowiązującego prawa. Opiera się na ustawie hazardowej z 2009 r. Obowiązuje też jej późniejsza nowelizacja z grudnia 2016 r. Przepisy tej drugiej weszły w życie 1 kwietnia 2017 r. i znacznie zmieniły rynek. ForBet spełnił wszystkie nowe warunki. W związku z tym na stronie internetowej bukmachera znajdziesz regulamin odpowiedzialnej gry oraz spis treści. Poznasz wymagania techniczne dotyczące używania plików cookies. Operator ostrzega też o ryzyku wiążącym się z hazardem. Opisuje objawy uzależnienia i możliwości uzyskania pomocy dla tych, którzy zauważyli wymienione objawy.

Legalnych bukmacherów obowiązuje też odprowadzanie podatku od wygranej. Na Twoje konto wpłynie więc mniej, niż wygrałeś w zakładach. Podatek ten wynosi 12%.

ForBet aktywnie wspiera polski sport. Jego wsparcie jest wprost imponujące. Jedną z pierwszych dyscyplin, które postanowił wspierać ten bukmacher to żużel. Aktywnie współpracuje on z klubami Get Well Toruń, Włókniarzem Częstochowa oraz Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Zawodnicy tego drugiego występują nawet pod nazwą forBet Włókniarz Częstochowa. Na finansowe wsparcie może liczyć reprezentacja Polski w żużlu oraz uczestnicy cyklu Speedway European.

ForBet wspiera też polską piłkę nożną. Jest głównym sponsorem drużyny piłkarskiej Śląsk Wrocław oraz ŁKS Łódź. Wśród finansowanych klubów znajdziesz też kluby GKS Tychy, Odra Opole, Motor Lublin. A także KSZO Ostrowiec Świętokrzyski czy Sokół Ostróda.

To jeszcze nie wszystko. Bukmacher czynnie wspiera też zawodników Legii Warszawa z różnych sekcji sportowych. Na pomoc mogą liczyć sportowcy z Akademii Tenisowej, kolarstwa, biegów oraz judo. Jako jeden z niewielu forBet zauważył też sport uprawiany przez osoby niepełnosprawne. Na wsparcie forBet opinie mogą liczyć reprezentanci Polski w AMP Futbol.

Na dzień dzisiejszy forBet to uznana w świecie piłkarskim marka, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko świata piłki, lecz także innych dyscyplin sportowych. Bardzo cieszy, że udział forBet w rozwoju Polskiego sportu jest widoczny z roku na rok coraz bardziej.

Strona internetowa bukmachera

To miejsce, w którym znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje o usługach tego bukmachera. To oferta zakładów wzajemnych. Serwis jest utrzymany w kolorach zielonym i niebieskim. Białe tło sprawia, że jest on bardzo przyjemny dla oka i czytelny. Nawet po długim korzystaniu gracz nie ma uczucia zmęczenia. Do tego interface jest intuicyjny i prosty w użyciu.

Na początku otworzy się strona główna. Na jej górze znajduje się panel z głównymi zakładkami. Znajdziesz wśród nich: zakłady bukmacherskie forbet i zakłady na żywo. Następnie wirtualne I i wirtualne II, czyli sporty wirtualne. Kolejne zakładki to strefa gracza, punkty i promocje. Poniżej zaś, na dodatkowym pasku, umieszczona jest wyszukiwarka kursów, statystyki oraz iforbet aplikacja mobilna. Część z dostępnych opcji wyeksponowanych jest również na głównej stronie poniżej. Podstawowa wyszukiwarka znajduje się z lewej strony. Ma dwa pola. Pierwsze to szukaj, gdzie możesz wpisać interesującą Cię frazę. Druga zaś przefiltruje ofertę po czasie wydarzenia.

Bukmacher ułatwia też wyszukanie najczęściej wybieranych przez graczy wydarzeń. Dzięki jednemu kliknięciu możesz przejrzeć wydarzenia na zakłady na żywo. W rubryce „Popularne” znajdziesz listę najważniejszych rozgrywek piłkarskich. Poniżej zaś wymienione są wszystkie dostępne sporty. Proponowane zakłady sportowe na najczęściej wybierane zdarzenia pojawiają się też w tabelach na środku strony. Nie musisz więc niczego szukać na stronie, bo wszystko masz w zasięgu wzroku.

Przyjrzyjmy się zakładkom. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to dwie pozycje wirtualne: I i II. Jak się nie trudno domyślić jest to bardzo szeroka oferta. Po wybraniu opcji I wyświetli się wirtualne boisko z meczami polskich drużyn o ciekawych nazwach. Konkurują ze sobą na przykład Koguty Zabrze, Pasy Kraków, Lwy Gdańsk czy Pyry Poznań. Możesz wybrać spośród kilku dyscyplin sportowych. W Wirtualnych II znajdziesz zaś możliwość obstawiania ligi, wyścigów psów, koni, zawodów żużlowych i innych motocykli. Nam od razu otworzyło się okno z biegnącymi psami. Co prawda serwis się przyciął, ale nie na tyle, żeby przeszkodziło to w użytkowaniu.

Problemy pojawiły się też podczas przejścia pomiędzy zakładkami. Na kilka sekund wyskoczyła informacja o braku zasięgu, ale od razu automatycznie portal się wgrał. Po wybraniu Strefy Gracza pojawiły się informacje, coś na kształt blogu. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń na bukmacherskim rynku.

Punkty zaś nie dotyczą programu lojalnościowego, a stacjonarnych punktów, do których możesz zajść. Wyświetli Ci się mapa Polski i dostępnych adresów.

Ostatnia zakładka to Promocje, w której znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne bonusy bukmacherskie. O tym jednak napiszemy niżej.

Rejestracja do serwisu

godnie z obowiązującym prawem każdy bukmacher oferujące usługi w internecie musi rejestrować i weryfikować swoich graczy. Jeśli chcesz więc skorzystać z usług forBet opinie, musisz dopełnić formalności, jak każdy nowy gracz.

Cały proces jest prosty i szybki. Po wejściu na stronę internetową bukmachera wybierz przycisk „Rejestracja”, który znajdziesz w lewym górnym rogu. Na ekranie pojawi się formularz rejestracyjny z kilkoma rubrykami. Będziesz musiał wpisać swoje imię i nazwisko, adres oraz numer PESEL. Do tego numer osobistego konta bankowego, którym będziesz posługiwał się podczas gry u bukmachera. Ważnym krokiem jest też dodanie skanu dowodu osobistego. Może mieć on formę zdjęcia, które spełnia stawiane przez operatora warunki. To na jego podstawie bukmacher zweryfikuje prawdziwość podanych przez Ciebie danych, a przede wszystkim Twój wiek. Pamiętaj, że z rynku zakładów wzajemnych mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie.

ForBet opinie oferuje wyłącznie pełną rejestrację do swojego serwisu. Nie ma możliwości rejestracji tymczasowej jak u niektórych legalnych bukmacherów. Niektórzy klienci są opinii, że to minus, bo nie można szybko rozpocząć gry. Każdy legalny bukmacher jednak wymaga pełnej rejestracji, aby udostępnić całą ofertę. W forBet opinie zrobisz to od razu. Nie będziesz więc musiał do niej wracać.

Dzięki stronie internetowej www.iforbet.pl możesz przez całą dobę stawiać zakłady bukmacherskie zarówno przedmeczowe, jak i długoterminowe. Nie tylko polskich, ale też ogólnoświatowych. W razie jakichkolwiek problemów masz możliwość skorzystania z pomocy, która jest dostępna przez kilkanaście godzin dziennie. Po zarejestrowaniu do serwisu kolejne wejścia będą wymagały wyłącznie zalogowania. Wpiszesz login i hasło, które należy zatwierdzić przyciskiem „Zaloguj”. Krok ten jest obowiązkowy dla każdego użytkownika.

forbet opinie

Oferta forBet

To, co jest najważniejsze u każdego bukmachera. A w forBet opinie możesz liczyć na wiele. Operator ten oferuje bowiem bardzo szeroką ofertę i różne rodzaje zakładów bukmacherskich. Znajdziesz w niej ponad dwadzieścia dyscyplin sportowych.

Najważniejszą ofertą jest oczywiście piłka nożna. To na nią znajdziesz najwięcej zakładów oraz rynków. Dostępną masz polską ligę, Ekstraklasę i pozostałe: pierwszą, drugą, trzecia i czwartą. Poza tym w forBet bez problemu znajdziesz wszystkie rozgrywki europejskie. Liga Mistrzów, Liga Europy, Bundesligę, Ligę Angielską – to niektóre z nich. Bukmacher oferuje też mniej popularne ligi krajowe jak algierska, wietnamska, kenijska czy gwatemalska. Specjalną ofertę znajdziesz w zakładkach oferujących rozgrywki międzynarodowe, młodzieżowe, a nawet angielskich amatorów.

Oprócz piłki nożnej forBet oferuje też zakłady bukmacherskie na inne dyscypliny. Wśród nich znajdziesz żużel, piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, sporty walki, czy golfa. Do tego znajdziesz mniej popularne dyscypliny jak curling czy piłkę wodną.

Mocną ofertę forBet opinie posiada w zakresie e-sportów. Bukmacher oferuje najważniejsze międzynarodowe gry: LoL, Dota 2, StarCraft2 czy StarCraftBroodwar. Na każdą z nich będziesz miał dostępnych sporo zakładów.

Jak już wspominaliśmy, bukmacher oferuje szeroki wybór zakładów na sporty wirtualne. To kolejny duży plus w jego ofercie. Podobnie oceniamy też zakłady bukmacherskie Info Expert i Combo Expert. To pozycje dostępne tylko przez jeden dzień. Dotyczą one zdarzeń sportowych zawierających pytanie. Czy ma trafi do bramki? Czy Buksa otworzy wynik spotkania? To niektóre z nich. W forBet możesz też typować zwycięzców nagród sportowych. Nie znaleźliśmy w jego ofercie jednak ani jednego zakładu specjalnego, który nie dotyczy sportu. Wielbiciele zakładów na wydarzenia kulturalne i społeczne muszą się udać do innego bukmachera.

Zakłady na żywo, czyli zakłady live, są kolejną zakładką. Która jest bardzo dobrze rozbudowana w serwisie bukmachera forBet opinie. Znajdziesz w niej więc szeroką i ciekawą ofertę. Podstawą są oczywiście najbardziej popularne dyscypliny sportowe jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Oprócz tego w wersji live masz też rugby, baseball, hokej, tenis, e-sport czy wyścigi Formula 1. Na ekranie zobaczysz rozgrywki oraz dużą ilość rynków, tabele ze statystykami, wynikami i in. Oferta ta stawia bukmacher forBet wśród najlepszych. Podobną jakość transmisji świadczą jego największy konkurenci, czyli STS i Fortuna. Oglądane rozgrywki są udostępniane w dobrej jakości i nie stwarzają problemów technicznych.

Promocje u bukmachera forBet

 

To zakładka, do której warto regularnie zaglądać. Dzięki bonusom możesz liczyć na większe zyski, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zazwyczaj znajdziesz w niej oferty zarówno na rozpoczęcie gry, jak i dla stałych graczy.

Nowy pakiet powitalny to najbardziej atrakcyjna promocyjna w ForBET zakłady bukmacherskie. Bukmacher zadbał o to, aby pierwsze wrażenie po nim było najlepsze, dlatego też przygotował bardzo wysoki bonus powitalny do naszej dyspozycji.

Sprawdziliśmy, jakie promocje są dostępne obecnie u tego bukmachera. Rejestrując konto w ForBET opinie będziemy mieć do wykorzystania aż trzy bonusy w jednym. Będzie to gra bez podatku, bonus od wpłaty do 2000 PLN a także MAXIZYSK do 200 PLN. Na czym polegają wszystkie te promocje i jak je zgarnąć?

  1. Rejestrujemy swoje konto u bukmachera ForBET. Od momentu rejestrajci gramy przed 14 dni bez podatku (minimum 3 wydarzenia na kuponie przy czym minimalne wydarzenie po kursie 1.30).
  2. Wpłacamy pierwszy depozyt do 2000 PLN. Każda kwota do 2000 PLN zostanie podwojona do 100%, co oznacza iż na naszym saldzie będzie aż 4000 PLN do rozgrywki. Obrót wymagany przy tej promocji to x2 w kuponach AKO z kursem minimum 2,50. Jest to bardzo niski i atrakcyjny obrót!
  3. Jeśli skończą się nam środki do gry lub obrócimy bonus, będziemy mogli odebrać MAXIZSYSK do 200 PLN. Dzięki niemu zwiększamy wartości z wygranych kuponów. Kupony które wchodzą w skład promocji to 3 wydarzenia na kuponie, każde z minimalnym kursem pojedynczym 1.40.

Co jeszcze oferuje nam bukmacher forbet?

Tniemy ryzyko na Premier League – promocja skierowana zarówno do nowych jak i starszych grafy bukmachera ForBET. Bonus powitalny polega na zwrotach kwot za przegrane kupony. Warunkiem udziału jest zagranie kuponu wyłącznie na Premier League i jej minimum 3 wydarzenia. Każdy pojedynczy kurs wydarzenia musi być na kwocie minimum 1.30. Stawkę jaką możemy ustawić na kuponie to 101 albo 229 PLN. Jeśli na naszym kuponie będzie przegrane tylko jedno wydarzenie, wtedy bukmacher ForBET zwraca nam kwotę całego kuponu. Jeśli jednak na kuponie będą dwie przegrane lub więcej, wtedy ForBET zakłady bukmacherskie zwraca nam 50% wartości naszego kuponu.

Pula 50.000 PLN do wygrania – bukmacher ForBET postanowił dorzucić do puli wygranych 50 tysięcy złotych. Pula do podziału na wygrane kupony tyczy się wszystkich tych, którzy obstawili kupony za dokładną stawkę 37 PLN. Kupony biorące udział w grze muszą mieć wyłącznie zakłady bukmacherskie z piłki nożnej. Typujemy minimum 3 zdarzenia z kursem minimum 1.30 na każde wydarzenie. Promocja trwa od 11 do 30 czerwca 2020 roku. Jeśli wygrasz swój kupon w tym czasie, zgarniesz część puli od bukmachera ForBET!

Piątek na bogato – jeśli chcemy grać bez podatku, wystarczy wejść na bukmacher ForBET w każdy piątek i grać w dowolne zakłady bukmacherskie od północy do godziny 23:59 w każdy piątek! W ofercie biorą udział kupony na minimum 20 PLN w ofercie prematch, live bądź wirtualne sporty. Do kuponu należy dorzucić minimum 3 zdarzenia z każdym po kursie minimum 1.30. Wtedy Twoja wygrana zwiększy się o 14%!

Każdy gracz bukmachera forBet opinie oferta, który świętuje swoje urodziny, dostanie też prezent od ulubionego bukmachera. Wystarczy tylko, że w ciągu ostatnich 3 miesięcy postawisz zakłady bukmacherskie za co najmniej 100 zł. Nie oznacza to, że nowo zarejestrowani gracze obejdą się smakiem. W bukmachera forBet również możesz liczyć na prezent z okazji urodzin. Wystarczy tylko, że wyślesz maila na adres e-mail: promocje@forbet.pl. Bonus powitalny z okazji urodzin będzie wynosił 20 zł. Na jego wykorzystanie masz 14 dni.

Dla każdego gracza, korzystającego z aplikacji mobilnej bukmachera forbet opinie udostępnia też kolejny bonus, a mianowicie cash out. Jest to opcja, która pozwala, na zamkniecie kuponu w trakcie trwania wydarzenia, czyli przed jego rozliczeniem. Może ona dotyczyć zarówno kuponów SOLO, jak i AKO z oferty przedmeczowej i na żywo. Pamiętaj, że skorzystanie z Cash out jest możliwe wyłącznie na telefonie.

Ostatnią z promocji, która jest może bardziej ofertą niż promocją, jest Szybki Kupon. Jeśli nie masz pomysłu, co obstawić bukmacher Ci w tym pomoże. Wybierz:

– kwotę, jaką chciałbyś wygrać

– za ile chcesz grać

– zakres kursów oraz czas wydarzeń sportowych.

ForBet zaproponuje Ci kupon. Jeśli go opłacisz, poczekaj na wyniki i ciesz się wygraną.

Aktualny kod promocyjny znajdą Państwo na naszej stronie. Działa on na zasadzie pierwszego depozytu. Jeśli chcą Państwo otrzymać bonus na start, prosimy podać nasz kod promocyjny podczas rejestracji. Inną opcją jest bonus od depozytu, tutaj również będzie potrzebny nasz kod promocyjny. W razie problemów pomoże Państwu obsługa klienta . Można się do niej zgłosić poprzez e mail lub czat. Bonus od pierwszego depozytu jest dla nowych graczy. TAk samo bonus na start na piłkę nożną i inne dyscypliny.

Możecie Państwo skorzystać także z zakładów na żywo, które również uwzględnia bonus od depozytu. W ofercie zakładów na żywo znajdą się wszystkie interesujące Państwa spotkania.

Forbet sponsor

Bukmacher Forbet postanowił się zaangażować w e-sport, skutkiem czego jest oficjalnym sponsorem drużyny x-com AGO. Oprócz tego wspiera takie marki jak Warsaw Sports Group, AMP Football a także RUNMAGEDDON. Jest także sponsorem wielu uznanych klubów piłkarskich i nie tylko.

Program lojalnościowy forVIP

Bukmacher ForBet oferta zakładów oferuje najlepszym klientom członkostwo w specjalnym klubie forVIP. Nie można się do niego zapisać, a jedynie bukmacher może to zaoferować. Propozycję taką składa swoim najbardziej aktywnym graczom. Pod uwagę bierze częstotliwość obstawiania zakładów bukmacherskich, wysoki obrót oraz regularne wpłaty i wypłaty depozytu.

Będąc w grupie najlepszych graczy forBet oferta zakładów, możesz liczyć na specjalną ofertę. Dostaniesz bonus powitalny w klubie forBet. Do tego promocje skierowane tylko do klientów VIP, indywidualną obsługę czy szybkie płatności. Do tego bukmacher rozdaje zaproszenia na wydarzenia sportowe odbywające się w kraju.

Niestety bukmacher forBet nie posiada żadnego specjalnego programu skierowanego do wszystkich klientów. Patrząc na ich popularność u innych bukmacherów w Polsce powinien to nadrobić.

Aplikacja mobilna forBet zakłady bukmacherskie

Bukmacher forBet oferta zakładów oferuje swoje usługi na stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej. Standardowo jest ona dostępna na urządzenia, które opierają się na dwóch systemach: Android i iOS. Można ją pobrać od 2017 r.

Aplikacja mobilna jest łatwa do pobrania. Możesz to zrobić bezpośrednio ze strony internetowej. Użytkownicy Androida muszą, bo aplikacji nie ma w sklepie Google Play. Użytkownicy urządzeń Apple zaś odnajdą ją również w sklepie.

Interface jest bardzo prosty i czytelny, a więc nikt nie powinien mieć problemów z jej obsługą. Znajdziesz na niej między innymi takie funkcje jak tracker. Będziesz mógł więc oglądać dzięki niej wizualizacje, zakłady na żywo. Na bieżąco też możesz obstawiać, jak i sprawdzać kupony. Możesz też wpłacać i wypłacać środki finansowe.

forbet płatności

Metody płatności w serwisie

To kolejna dziedzina, w której forBet oferta zdecydowanie przoduje. Udostępnia on dla graczy przelewy w ponad 30 różnych instytucjach bankowych, z którymi współpracuje.

Każda operacja finansowa zaczyna się z poziomu twojego konta. Musisz wybrać zakładkę o nazwie „Wpłaty/Wypłaty”. Natychmiastowe doładowanie jest możliwe przy użyciu PayU, Dotpay oraz t Pay. Dzięki tym opcjom będziesz mógł wpłacać depozyty codziennie, 24 godziny na dobę. Przelewy te są bezpłatne, a więc nie zapłacisz za nie żadnej prowizji. Wpłata jest możliwa już od 1 PLN.

Klienci forBet mają też możliwość korzystania z wirtualnych portfeli. W serwisie znajdziesz dwa: Paysafecard i SkyCash. Brakuje więc tych najbardziej popularnych jak Skrill czy Neteller. To dwie najczęściej stosowane opcje wśród innych bukmacherów, do których są przyzwyczajeni gracze.

Wypłaty posiadanych środków finansowych są możliwe wyłącznie, jeśli mają one status depozytowych. Te bonusowe muszą najpierw spełnić warunek obrotu. Proces wypłaty zlecisz w zakładce „Wypłaty”. Przelewy są realizowane w ciągu 8 godzin, 5 dni w tygodniu. Minimalna kwota to 1 zł. Bukmacher nie pobiera za to żadnej prowizji. Płatność zostanie wykonana automatycznie na numer konta, który podałeś podczas rejestracji do kasyna. Oczywiście możesz go zmienić w dowolnym momencie. Będzie to wymagało kontaktu z obsługą bukmachera. Pamiętaj też, że każde przypisane konto bankowe musi być osobiste. Oznacza to, że widnieje w nim Twoje imię i nazwisko.

Obsługa klienta

Pierwsze kroki w razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty bukmachera i gry warto skierować do zakładki „Pomoc”. Znajdziesz w niej FAQ. To przyjazny dział, w którym znajdziesz wszelkie pytania i sporo odpowiedzi. Podzielony na tematy jest łatwy w obsłudze. Oprócz tego masz do dyspozycji również tak zwane Vademecum gracza z najważniejszymi informacjami dotyczącymi oferty. Na tej stornie też znajdziesz inne informacje jak polityka prywatności, regulamin, zakładkę „O nas” czy kontakt.

Skontaktować się z obsługą klienta możesz w forBet za pomocą e-maila oraz chatu. Ten pierwszy ma adres pomoc@iforbet.pl. Do niego warto kierować skomplikowane problemy, na które nie pomogą konsultanci dostępni na żywo. Połączenie z chatem wymaga kliknięcia czerwonego pola, które znajdziesz z lewej dolnej strony ekranu. Znajduje się na nim charakterystyczna chmurka i napis „Skontaktuj się”. Otworzysz nowe okno, w którym będziesz musiał wpisać imię oraz e-mail. Po tym będziesz mógł połączyć się z konsultantem. Obsługa na żywo oferowana jest codziennie, w godzinach od 8 do 24.

Ostatnią z możliwości kontaktu jest telefon na infolinię. Pod numerem +48 22 765 64 74 możesz porozmawiać z konsultantem. Pomoże Ci on rozwikłać wszystkie Twoje problemy.

ForBet zakłady bukmacherskie — opinie o bukmacherze

ForBet oferta to zdecydowanie jeden z najlepszych bukmacherów dostępnych na polskim rynku zakładów wzajemnych w internecie. Jego usługi można polecić z czystym sumieniem. Strona internetowa i aplikacja mobilna, są łatwe w obsłudze. Najnowsza oferta — bardzo ciekawa. Wysokości oferowanych kursów to jedna z najmocniejszych stron bukmachera. Oferta jest bardzo szeroka, a kursy wysokie, często nawet najwyższe na rynku. Bukmacher oferuje zakłady na wirtualne sporty i na rozgrywki e sportowe. Których inni legalni bukmacherzy mogą tylko pozazdrościć. Zakładka z „Promocjami” również potrafi rozpieścić. Jedynym bonusem, którego nie znaleźliśmy w forBet, a występuje u innych operatorów, jest free bet. To drobnostka, która jest zależna od bieżącej oferty. Bonus powitalny, promocja na każdy dzień czy dedykowane dla konkretnych graczy. Wszystko to bez problemu znajdziesz u bukmachera forBet.

Według nas opinie na temat Forbet są bardzo przychylne. Ma on dobry bonus na start, bardzo szeroką ofertę na zakłady a także nie stroni od innych promocji. Aby skorzystać z jego aktualnych promocji, wystarczy wejść na serwis. W razie problemów pomoże nam obsługa klienta, która wytłumaczy zakłady i wszystkie kwestie z nimi związane. Wśród wielu promocji znajdziemy takie, które będą odpowiednie na interesujące nas zakłady. Jak wiadomo ForBet posiada zakłady w praktycznie każdej dyscyplinie. Dlatego też polecamy jego dział promocji i obstawianie u niego.

Przyzwoicie jest też w kwestii płatności, chociaż jest luka do nadrobienia. Nie mamy informacji, aby bukmacher chciał rozszerzyć ten dział. Podobnie jest zresztą z programem lojalnościowym. Są to jednak szczegóły, które na pewno poprawią atrakcyjność ForBetu. Nie są na tyle ważne, żeby nie skorzystać z jego usług. ForBet oferta jest na rynku dopiero trzy lata. Ma więc czas, żeby pozytywnie zaskoczyć klientów i nadrobić niewielkie braki. Jeśli jeszcze się wahasz – sprawdź ofertę bukmachera forBet opinie już dziś!

Zobacz także nasz ranking bukmacherów 2021 w celu znalezienia innych ciekawych propozycji.

GRAJ W FORBET

Czy ForBet ma dobre opinie?

Tak. Jest to jeden z czołowych bukmacherów skutkiem czego jego opinei muszą być pozytywne. Potwierdza to tylko grono zadowolonych klientów i nasza ocena.

Czy oferta ForBet jest odpowiednia?

Opisaliśmy tą kwestię w naszym artykule dość szeroko, jednakże jesteśmy pewni iż oferta ForBet będzie dla wielu osób kompletna i zadowalająca.

Czy ForBet jest legalnym bukmacherem w Polsce?

Dokładnie tak. Śmiało możecie z niego korzystać ponieważ jest to bukmacher z licencją w naszym kraju.

Czy ForBet ma aplikację mobilną?

Owszem ma i jest ona bardzo ciekawa w użytku. Możesz ją pobrać w dowolnym momencie.

4.0
Trust & Fairness
4.0
Games & Software
5.0
Bonuses & Promotions
5.0
Customer Support
4.5 Overall Rating

Dodaj komentarz