Home Najnowsze FAME MMA 21: Zapowiedź, karta walk, typy, gdzie oglądać?

FAME MMA 21: Zapowiedź, karta walk, typy, gdzie oglądać?

FAME MMA 21: Zapowiedź, karta walk, typy, gdzie oglądać?

FAME MMA 21: ZAPOWIEDŹ, KARTA WALK, TYPY, GDZIE OGLĄDAĆ?

FAME MMA 21 to wydarzenie, na które fani sportów walki czekają z niecierpliwością. Gala odbędzie się 18 maja 2024 roku o godzinie 19:30. Transmisja na żywo będzie dostępna na platformie CANAL+ Online.

Wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco, a karta walk wskazuje, że organizatorzy postawili na różnorodność i nowości. Całą galę można będzie zobaczyć na żywo, co z pewnością przyniesie ogromne wrażenia.

Walka wieczoru będzie toczyć się pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Patrykiem „Bandura” Bandurskim, co już samo w sobie zapowiada wielkie emocje. Drugi wart uwagi pojedynek to starcie Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Alanem Kwiecińskim.

Co więcej, nasze typy bukmacherskie wskazują, że Tomasz Adamek ma duże szanse na wygraną ze względu na swoje doświadczenie w boksie. Również Kasjusz „DonKasjo” Życiński jest stawiany w roli faworyta. Klaudia Syguła również jest typowana do zwycięstwa w swoim pojedynku.

Jest to jedno z tych wydarzeń, które fani sportów walki nie mogą przegapić. Dlatego już teraz warto zaplanować, gdzie będzie można obejrzeć tę emocjonującą galę.