Home Najnowsze Fame MMA 21 – Transmisja na żywo na CANAL+ Online | Sporty Walki 2024

Fame MMA 21 – Transmisja na żywo na CANAL+ Online | Sporty Walki 2024

Fame MMA 21 – Transmisja na żywo na CANAL+ Online | Sporty Walki 2024

Fame MMA 21 to wydarzenie, na które nie możesz przegapić już 18 maja 2024 roku o godzinie 19:30. Zmagania zapowiadają się pasjonująco i pełne niespodzianek. Już teraz sprawdź wszystkie najważniejsze informacje oraz nasze typy bukmacherskie na tę galę.

Walka wieczoru będzie to starcie Tomasza Adamka z Patrykiem „Bandura” Bandurskim. Będziemy mogli także obserwować pojedynek Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Alanem Kwiecińskim. Karta walk obiecuje wielkie emocje z walkami w różnych stylach, od K-1 z małymi rękawicami, przez MMA, aż po boks z dużymi rękawicami.

Na konferencji prasowej przed galą doszło do skandalu, gdyż starcie Kasjusza Życińskiego z Pawłem Tyburskim rozpoczął się od ataku. Mamy nadzieję, że gali nie ominie co-main event, w którym mieli się zmierzyć Kasjusz „Don Kasjo” Życiński oraz Alan Kwieciński. Obecnie pozostają jeszcze pewne wątpliwości co do tego starcia.

Jeśli interesujesz się sportami walki, koniecznie zarejestruj się z kodem TYPYETOTO, wpłać min. 50 PLN i odbierz FREEBET 100 złotych na sporty walki w ETOTO.

Gdzie oglądać galę FAME MMA 21? Transmisja na żywo będzie dostępna na platformie CANAL+ Online. Już 18 maja 2024 roku, o godzinie 19:30, fani sportów walki będą mogli śledzić wszystkie pojedynki, w tym emocjonujące starcie Tomasza Adamka. Nie przegap tego wydarzenia!