Site icon pasjadosportu.pl

eWinner kod promocyjny

eWinner kod promocyjny – kluczowe informacje

Wśród wielu firm bukmacherskich działających do niedawna w Polsce, znajdował się również serwis eWinner pozwalający na obstawianie wielu wydarzeń sportowych i nie tylko. Niestety firma ta ogłosiła zakończenie działalności w Polsce. Korzystanie z kodów, promocji oraz obstawianie zakładów było możliwe do 1 marca 2023 roku, natomiast ostatnie wypłaty (automatyczne) zostały wykonane po 30 czerwca. Warto jednak zapoznać się z ofertami promocyjnymi tego bukmachera oraz tym czy istnieją jakieś ciekawe bonusy alternatywne przygotowane przez inne firmy.

Zakończenie działalności eWinner w Polsce

Kod promocyjny MAXBET działał w eWinner do 1 marca 2023 roku. Ponadto gracze jeszcze do 31 marca 2023 roku mieli możliwość zawierania nowych zakładów i wykorzystania przyznanych promocji czy też punktów lojalnościowych. Zakłady długoterminowe z datą końcową 26 czerwca 2023 zostały rozliczone dzień później, natomiast samodzielnej wypłaty gracze mogli dokonać do 30 czerwca 2023. Po upływie tego terminu wszelkie środki zostały wypłacone automatycznie.

Dobrą wiadomością jest to, że pomimo zakończenia działalności firmy eWinner w Polsce, na rynku działalność prowadzą również inne firmy bukmacherskie oferujące atrakcyjne bonusy i promocje. Są nimi między innymi:

Jaki był kod promocyjny eWinner?

Kod, który uprawniał do korzystania z promocji i bonusów w firmie eWinner to MAXBET. Wystarczyło dokonać rejestracji konta wraz z wpisaniem kodu na pierwszym etapie rejestracji. Obejmował on podanie następujących danych:

Pole do wpisania kodu, podobnie jak w innych firmach, znajdowało się w dolnej części formularza, pod hasłem i jego potwierdzeniem. Po zaznaczeniu zgód marketingowych i akceptacji regulaminu przechodziło się do drugiej strony formularza, na której trzeba było podać:

Następnie konieczne było podanie kodu wysłanego w wiadomości SMS pod wskazany numer. Pełną weryfikację można było przejść przesyłając skany lub zdjęcia dokumentów tożsamości do firmy.

Korzyści związane z użyciem kodu promocyjnego

Pierwszy depozyt

Rejestracja konta z kodem MAXBET pozwalała na uzyskanie dostępu do różnych atrakcyjnych promocji. Pierwszym elementem pakietu był zakład bez ryzyka na kwotę 110 zł. Warunkiem jego uzyskania było założenie konta z podanym wyżej kodem oraz dokonanie pierwszego depozytu. Aby skorzystać z maksymalnego bonusu, trzeba było zagrać za 125 zł (otrzymywało się zwrot 125 zł pomniejszony o podatek). Kwota minimalna depozytu to 20 zł. Pierwszy kupon należało zagrać za całą kwotę pierwszego depozytu.

Ogromną zaletą tego bonusu było zwracanie środków od razu na konto depozytowe. Innymi słowy, można było korzystać z nich dowolnie i nie istniały żadne wymagania odnośnie ich obrotów. Gracz miał więc możliwość zagrania bardziej ryzykownych kursów i wygrania sporych sum bez nadmiernego ryzykowania własnych środków.

Drugi depozyt

Kolejną ciekawą promocją był bonus 50% od drugiego depozytu. Minimalna kwota uprawniająca do takiego bonusu to 20 zł. Warunkiem było obstawienie kuponu lub kuponów, których suma stawek była równa wartości drugiego wpłaconego depozytu. Minimalny kurs całkowity to 1.50.

W przypadku drugiej promocji, środki pojawiały się na koncie bonusowym. Aby przenieść je na konto depozytowe i wypłacić, trzeba było spełnić pewne warunki:

Innymi słowy, łącznie należy zagrać za 3000 zł przy maksymalnym bonusie 500 zł. Warunki te są trudniejsze w porównaniu z pierwszym bonusem, ale w przypadku wprawionych typerów, gra była warta świeczki. Dodatkowo obowiązywał limit czasowy 30 dni.

Darmowy zakład

Warto również pamiętać o tym, że firma eWinner oferowała jeszcze jeden bonus dla graczy, którzy wpisali kod MAXBET podczas rejestracji. Bonusem tym był darmowy zakład, czyli tak zwany freebet. Był to bonus bez depozytu, który nie wymagał wpłacania własnych środków. Dzięki niemu można było obstawić wybrane wydarzenie za kwotę 5 zł. Warunkiem było skorzystanie z tej promocji w aplikacji mobilnej.

Po założeniu konta z kodem MAXBET, wystarczyło zapisać się do klubu eWinner w aplikacji mobilnej. Atutem było to, że firma nie narzucała liczby zdarzeń ani kursu na kuponie, a także nie istniał wymóg obrotu środków bonusowych. Po trafieniu kuponu wygrana była pomniejszana o 5 zł, czyli kwotę darmowego zakładu. Wygrane środki trafiały od razu na konto depozytowe, z którego można było dokonać wypłaty.

Podsumowanie

Jak widać, promocje eWinner były bardzo atrakcyjne oraz obarczone niskimi lub praktycznie zerowymi wymaganiami. Nic więc dziwnego, że firma ta cieszyła się ogromną popularnością wśród szerokiego grona graczy. Nie trzeba jednak zbytnio się smucić, ponieważ na rynku działalność prowadzi wiele innych firm, które posiadają równie atrakcyjne promocje. Warto sprawdzić i porównać ich oferty, aby znaleźć i dopasować bonusy do własnych potrzeb, upodobań i preferencji.

Exit mobile version