Home eWinner kod promocyjny

eWinner kod promocyjny

eWinner kod promocyjny – kluczowe informacje

ewinner logo

Wśród wielu firm bukmacherskich działających do niedawna w Polsce, znajdował się również serwis eWinner pozwalający na obstawianie wielu wydarzeń sportowych i nie tylko. Niestety firma ta ogłosiła zakończenie działalności w Polsce. Korzystanie z kodów, promocji oraz obstawianie zakładów było możliwe do 1 marca 2023 roku, natomiast ostatnie wypłaty (automatyczne) zostały wykonane po 30 czerwca. Warto jednak zapoznać się z ofertami promocyjnymi tego bukmachera oraz tym czy istnieją jakieś ciekawe bonusy alternatywne przygotowane przez inne firmy.

Zakończenie działalności eWinner w Polsce

Bukmacher eWinner działał do 1 marca 2023 roku. Ponadto gracze jeszcze do 31 marca 2023 roku mieli możliwość zawierania nowych zakładów i wykorzystania przyznanych promocji czy też punktów lojalnościowych. Zakłady długoterminowe z datą końcową 26 czerwca 2023 zostały rozliczone dzień później, natomiast samodzielnej wypłaty gracze mogli dokonać do 30 czerwca 2023. Po upływie tego terminu wszelkie środki zostały wypłacone automatycznie.

Dobrą wiadomością jest to, że pomimo zakończenia działalności firmy eWinner w Polsce, na rynku działalność prowadzą również inne firmy bukmacherskie oferujące atrakcyjne bonusy i promocje. Są nimi między innymi:

 • Superbet,
 • STS,
 • BetX,
 • Fortuna.

Jaki był kod promocyjny eWinner?

Wystarczyło dokonać rejestracji konta wraz z wpisaniem kodu na pierwszym etapie rejestracji. Obejmował on podanie następujących danych:

 • numer telefonu,
 • adres e-mail,
 • hasło,

Pole do wpisania kodu, podobnie jak w innych firmach, znajdowało się w dolnej części formularza, pod hasłem i jego potwierdzeniem. Po zaznaczeniu zgód marketingowych i akceptacji regulaminu przechodziło się do drugiej strony formularza, na której trzeba było podać:

 • imię i nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • kraj urodzenia,
 • numer PESEL,
 • adres zamieszkania.

Następnie konieczne było podanie kodu wysłanego w wiadomości SMS pod wskazany numer. Pełną weryfikację można było przejść przesyłając skany lub zdjęcia dokumentów tożsamości do firmy.

Korzyści związane z użyciem kodu promocyjnego

Pierwszy depozyt

Rejestracja konta pozwalała na uzyskanie dostępu do różnych atrakcyjnych promocji. Pierwszym elementem pakietu był zakład bez ryzyka na kwotę 110 zł. Warunkiem jego uzyskania było założenie konta z podanym wyżej kodem oraz dokonanie pierwszego depozytu. Aby skorzystać z maksymalnego bonusu, trzeba było zagrać za 125 zł (otrzymywało się zwrot 125 zł pomniejszony o podatek). Kwota minimalna depozytu to 20 zł. Pierwszy kupon należało zagrać za całą kwotę pierwszego depozytu.

Ogromną zaletą tego bonusu było zwracanie środków od razu na konto depozytowe. Innymi słowy, można było korzystać z nich dowolnie i nie istniały żadne wymagania odnośnie ich obrotów. Gracz miał więc możliwość zagrania bardziej ryzykownych kursów i wygrania sporych sum bez nadmiernego ryzykowania własnych środków.

Drugi depozyt

Kolejną ciekawą promocją był bonus 50% od drugiego depozytu. Minimalna kwota uprawniająca do takiego bonusu to 20 zł. Warunkiem było obstawienie kuponu lub kuponów, których suma stawek była równa wartości drugiego wpłaconego depozytu. Minimalny kurs całkowity to 1.50.

W przypadku drugiej promocji, środki pojawiały się na koncie bonusowym. Aby przenieść je na konto depozytowe i wypłacić, trzeba było spełnić pewne warunki:

 • sześciokrotne obrócenie bonusu,
 • kupony o minimalnym kursie 2.50,
 • w grę wchodziły kupony pojedyncze oraz AKO.

Innymi słowy, łącznie należy zagrać za 3000 zł przy maksymalnym bonusie 500 zł. Warunki te są trudniejsze w porównaniu z pierwszym bonusem, ale w przypadku wprawionych typerów, gra była warta świeczki. Dodatkowo obowiązywał limit czasowy 30 dni.

Darmowy zakład

Warto również pamiętać o tym, że firma eWinner oferowała jeszcze jeden bonus dla graczy, którzy wpisali kod podczas rejestracji. Bonusem tym był darmowy zakład, czyli tak zwany freebet. Był to bonus bez depozytu, który nie wymagał wpłacania własnych środków. Dzięki niemu można było obstawić wybrane wydarzenie za kwotę 5 zł. Warunkiem było skorzystanie z tej promocji w aplikacji mobilnej.

Po założeniu konta, wystarczyło zapisać się do klubu eWinner w aplikacji mobilnej. Atutem było to, że firma nie narzucała liczby zdarzeń ani kursu na kuponie, a także nie istniał wymóg obrotu środków bonusowych. Po trafieniu kuponu wygrana była pomniejszana o 5 zł, czyli kwotę darmowego zakładu. Wygrane środki trafiały od razu na konto depozytowe, z którego można było dokonać wypłaty.

Jak działał kod promocyjny eWinner?

Gdy eWinner aktywnie świadczył swoje usługi na terenie naszego kraju, na naszej stronie internetowej można było odnaleźć kod promocyjny MAXBET. Wykorzystując go przy rejestracji konta gracze mogli zapewnić sobie atrakcyjny bonus na start. Pakiet powitalny przypisany do kodu promocyjnego składał się z trzech prezentów, a mianowicie: zakładu bez ryzyka do 110 PLN, premii powitalnej do 500 PLN przy drugiej wpłacie oraz freebetu o wartości 5 PLN przyznawanego jeszcze przed dokonaniem wpłaty. W jaki sposób działały poszczególne promocje wchodzące w skład pakietu powitalnego eWinner?

 • Freebet 5 PLN – biorąc pod uwagę, że był do bonus bez depozytu (przyznawany jeszcze przed pierwszą wpłatą), warto zacząć od niego. W ramach tej promocji wystarczyło jedynie wykorzystać eWinner kod promocyjny przy rejestracji konta, pobrać aplikację mobilną i zalogować się do niej. W ten sposób gracz otrzymywał freebet o wartości 5 PLN, który mógł przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie.
 • Zakład bez ryzyka 110 PLN – w ramach tej promocji gracze przy pierwszym depozycie powinni wpłacić przynajmniej 20 PLN. Ich pierwszy zakład obstawiony w serwisie po dokonaniu wpłaty był zakładem bez ryzyka. W przypadku porażki, stawka zakładu była zwracana na konto, a co szczególnie ważne – bez warunku obrotu. Stawka była pomniejszana o 12-procentowy podatek od stawki, a zatem, aby zapewnić sobie maksymalny zwrot w wysokości 110 PLN, gracze powinni obstawić swój pierwszy kupon za min. 125 zł.
 • Bonus 50% do 500 PLN – ten bonus można było otrzymać przy okazji drugiej wpłaty w serwisie eWinner. Zasady tej promocji były bardzo proste. Druga wpłata była powiększana o dodatkowe 50%, przy czym maksymalna kwota bonusu wynosiła dokładnie 500 PLN. W rezultacie gracze mogli znacząco powiększyć swój kapitał na obstawianie zakładów bukmacherskich. W tym przypadku należało się już jednak liczyć z warunkiem obrotu. Jednocześnie, aby otrzymać ten bonus, gracze musieli najpierw obstawić zakłady za równowartość drugiej wpłaty.

Jak ogólnie wypadał kod promocyjny eWinner na tle innych legalnych bukmacherów w naszym kraju? Była to co najmniej solidna promocja, choć oczywiście można było znaleźć bardziej wartościowe pakiety. Kod promocyjny eWinner posiadała jednak bardzo mocny atut w postaci zakładu bez ryzyka nieobjętego warunkiem obrotu. W ten sposób gracze mogli faktycznie rozpocząć grę u tego bukmachera bez narażania na szwanki swojego kapitału.

Jak można wykorzystać eWinner kod promocyjny krok po kroku?

Rejestracja nowego konta w serwisie bukmacherskim eWinner nie była zadaniem trudnym. Gracze w przeciągu dosłownie kilku minut mogli bez problemu założyć nowe konto i wykorzystać przy tym eWinner kod promocyjny, który otwierał drogę do ekskluzywnego bonusu powitalnego dla nowych graczy. Biorąc jednak pod uwagę, że pakiet powitalny był złożony z trzech różnych prezentów, część graczy szukała szczegółowych informacji na temat tego, w jaki sposób można wykorzystać pełny potencjał oferowany przez kod bonusowy eWinner. Aby odebrać maksymalny bonus na start, gracze powinni postępować według poniższej instrukcji:

 1. Pierwszym krokiem było skopiowanie kodu promocyjnego. Aktualny kod promocyjny eWinner można było odnaleźć na naszej stronie internetowej. Następnie należało przejść do serwisu internetowego bukmachera.
 2. Drugim krokiem była rejestracja konta, która zajmowała kilka minut. Wystarczyło podać najważniejsze dane osobowe i kontaktowe, wpisać kod promocyjny eWinner we właściwe okienko, a także zaakceptować regulamin i wyrazić  zgody marketingowe.
 3. Korzystnym rozwiązaniem było dopełnienie formalności związanych z weryfikacją konta przy okazji pierwszego logowania. Dzięki temu gracze zyskiwali dostęp do wszystkich funkcji serwisu.
 4. Po zarejestrowaniu konta należało jeszcze pobrać aplikację mobilną i zalogować się do niej. W ten sposób gracze otrzymywali pierwszy prezent, a mianowicie freebet o wartości 5 PLN.
 5. Czas na dokonanie pierwszej wpłaty w serwisie eWinner. Aby wykorzystać zakład bez ryzyka, gracze powinni wpłacić przynajmniej 20 PLN. Do wykorzystania pełnego potencjału tego bonusu należało natomiast wpłacić 125 PLN.
 6. Po dokonaniu wpłaty należało postawić kupon za całą wpłaconą kwotę. Biorąc pod uwagę, że zwracana była stawka po odjęciu podatku od stawki, gracze powinni zagrać za 125 PLN, aby zapewnić sobie maksymalny zwrot w wysokości 110 PLN.
 7. Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka gracze mogli już dokonać drugiej wpłaty, do której przyznawany był bonus 50% do 500 PLN. Innymi słowy, aby otrzymać maksymalny bonus w wysokości 500 PLN, gracze powinni wpłacić na konto min. 1000 PLN. Jednocześnie, bonus był przyznawany po obstawieniu zakładów na kwotę depozytu.

I to już wszystko. Po spełnieniu warunków obrotu gracze mogli wypłacić bonusowe środki wraz z ewentualnymi wygranymi. Rejestracja i weryfikacja konta w serwisie bukmacherskim eWinner była bardzo prosta, podobnie zresztą jak wykorzystanie kodu promocyjnego. Jednak w przypadku jakichkolwiek trudności gracze w każdej chwili mogli skontaktować się działem obsługi klienta.

Czy można jeszcze wykorzystać kod promocyjny eWinner?

Niestety nie, już 20 lutego 2023 roku pojawił się komunikat, w którym firma eWinner ogłosiła, że w czerwcu planuje zamknąć swoją działalność. Ograniczyło to oczywiście możliwości użytkowników, w tym również możliwość rejestracji nowego konta. Gracze od tego momentu nie mogli już wykorzystać kodu promocyjnego eWinner. Zakłady mogli jeszcze obstawiać jedynie ci gracze, który posiadali już zweryfikowane konto u bukmachera. Z dniem 30 czerwca 2023 roku firma eWinner zakłady bukmacherskie zakończyła swoją działalność. Na pewno jest to spora strata, biorąc pod uwagę, że bukmacher słynął z naprawdę dobrej oferty na niższe ligi piłkarskie oraz na żużel.

Warunki obrotu bonusem powitalnym w eWinner

Odbierając dowolny bonus bukmacherski zawsze warto zapoznać się z kluczowymi założeniami regulaminu, a przede wszystkim zwrócić uwagę na warunki obrotu. Jak to wyglądało w przypadku bonusów powitalnych dostępnych w ofercie eWinner? Dużym plusem było to, że warunkiem obrotu nie był objęty zakład bez ryzyka. Niezależnie od tego, czy gracz wygrał, czy też przegrał, środki wracały na konto depozytowe, dzięki czemu mogły być od razu wypłacone z konta. Był to zresztą ważny atut, dla którego eWinner kod promocyjny cieszył się tak dużą popularnością.

Warunek obrotu pojawiał się natomiast przy okazji drugiego bonusu, czyli premii depozytowej 50% do 500 PLN, którą można było uzyskać przy okazji drugiej wpłaty. Tutaj obowiązywał dość restrykcyjny warunek obrotu, ponieważ przyznanym bonusem trzeba było obrócić sześciokrotnie, a ponadto do obrotu liczyły się jedynie kupony z kursem całkowitym wynoszącym przynajmniej 2,50. „Wybronienie” tego bonusu nie było zadanie zadaniem łatwym, ale z drugiej strony nie był to również ekstremalnie trudny warunek obrotu.

Metody płatności obsługiwane przez serwis eWinner

Klienci legalnego bukmachera eWinner mogli również liczyć na szeroką gamę wygodnych metod płatności. Depozyt na koncie można było zrealizować za pośrednictwem takich metod, jak: szybkie przelewy bankowy, płatność kartą, płatność mobilna BLIK, czy też wpłata z portfela elektronicznego. Depozyt można było złożyć już od najniższej kwoty, choć przy pierwszym i drugim depozycie należało pamiętać o tym, że minimalna kwota wpłaty uprawniająca do skorzystania z oferty powitalnej wynosi 20 PLN. Dostępne w serwisie metody płatności umożliwiały dokonanie wpłaty w przeciągu zaledwie kilku minut. Dużym plusem było również to, że bukmacher eWinner obsługiwał błyskawiczne metody wypłaty. W rezultacie, ewentualne wygrane można było wypłacić na rachunek bankowy w przeciągu zaledwie kilkunastu minut. Wypłaty z konta mogli realizować jedynie zweryfikowani gracze.

Z czego słynął bukmacher eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner cieszyły się dużą popularnością ze strony graczy, którzy cenili sobie żużel, a jak wiadomo, takich kibiców w Polsce nie brakuje. Firma była nawet tytularnym sponsorem II ligi żużlowej, a jej reklamy pojawiały się także przed Ekstraligowymi spotkaniami. Bukmacher posiadał także obszerną ofertę zakładów bukmacherskich na niższe ligi piłkarskie w Polsce. Tak zbudowana oferta sprawiała, że bukmacher posiadał całkiem spore grono stałych klientów, którzy obstawiali tu zakłady bukmacherskie na określone wydarzenia sportowe. Poziom całej oferty również stał na dość wysokim poziomie. Był to po prostu solidny bukmacher, który być może nie wyróżniał się jakoś szczególnie na tle konkurencji, ale na pewno posiadał rozpoznawalną markę.

Pakiet powitalny eWinner – plusy i minusy

Jeśli chodzi o kod promocyjny eWinner, mogliśmy tu wskazać zarówno mocne, jak i słabe strony, co zresztą dotyczy zdecydowanej większości bonusów bukmacherskich. Bez wątpienia największym atutem tego bukmachera był zakład bez ryzyka nieobjęty warunkiem obrotu. Nawet w przypadku porażki zwrot stawki można było od razu wypłacić z konta. Taka forma bonusu powitalnego sprawiła, że wielu graczy rejestrowało swoje konto w eWinner, choćby po to, aby wykorzystać zakład bez ryzyka. Plusem był również bonus bez depozytu o wartości 5 PLN, który pozwalał sprawdzić ofertę bukmachera bez konieczności wpłacania swoich środków.

Jeśli chodzi o minusy, najistotniejszym wydawał się warunek obrotu przypisany do drugiej części bonusu, a zatem do premii 50% do 500 PLN do drugiej wpłaty. Gracze musieli obrócić kwotę bonusu sześciokrotnie po kursie min. 2,50, co na pewno nie było zadaniem łatwym. Ponadto, pełna wartość oferty powitalnej (615 PLN) wypadała na tle konkurencji dość przeciętnie. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie za i przeciw można stwierdzić, że eWinner kod promocyjny posiadał jednak więcej atutów i stanowił dobry wybór dla graczy szukających bukmachera z ciekawą ofertą na start.

Opinie graczy pod adresem bukmachera eWinner

Bukmacher eWinner odznaczał się solidną ofertą i posiadał w swoim serwisie sporo udogodnień, które sprawiały, że obstawianie zakładów bukmacherskich było wygodniejsze. Jak już mówiliśmy, na tle konkurencji ten bukmacher być może nie wyróżniał się niczym szczególnym, ale niewątpliwie mógł się pochwalić solidną i dopracowaną ofertą, w której nawet najbardziej wymagający gracze mogli znaleźć coś dla siebie. Potwierdzały to zresztą opinie graczy, które w przeważającej części były pozytywne. Większość klientów chwaliła eWinner kod promocyjny, a także ogólny poziom oferty bukmacherskiej. Na podstawie tych opinii można jedynie stwierdzić, że zakończenie działalności przez eWinner to strata dla rynku bukmacherskiego, z którego zniknął naprawdę przyzwoity serwis internetowy.

Promocje eWinner dla aktywnych klientów

Gracze, którzy wykorzystali już eWinner kod promocyjny mogli liczyć także na szeroką gamę promocji przeznaczonych dla aktywnych klientów. W rezultacie, nie brakowało okazji do tego, aby zdobyć dodatkowe środki na obstawianie zakładów bukmacherskich bądź też uzyskać korzystniejsze warunki do obstawiania zakładów. Jakie promocje można było znaleźć w ofercie tego bukmachera?

 • Freebety – bukmacher często stawiał swoim klientom określone zadania do wykonania, natomiast za pomyślne wykonanie tych zadań można było zgarnąć darmowe zakłady.
 • Zakłady bez podatku – czasem w ofercie bukmachera eWinner można było natrafić na promocje, w ramach których gracz mógł postawić zakład bez 12-procentowego podatku od stawki, dzięki czemu kupon mógł zaoferować większą wygraną.
 • Boosty kursów – każdego dnia w ofercie legalnego bukmachera eWinner można było znaleźć także boosty kursowe, które pozwalały postawić popularne wydarzenia sportowe po wyższym kursie.
 • Premie AKO – bukmacher posiadał także promocję, w ramach której aktywni gracze mogli liczyć na premie przyznawane do wygranych zakładów AKO z dostatecznie dużą liczbą zdarzeń.

Bukmacher eWinner posiadał w swojej ofercie zarówno stałe promocje, z których można było korzystać przez dłuższy okres czasu, jak również promocje tymczasowe, które były związane z określonymi wydarzeniami sportowymi, ewentualnie ze szczególnym okresem w roku. Tak czy inaczej, oferta promocyjna bukmachera eWinner prezentowała się naprawdę nieźle i nie brakowało tu dogodnych okazji do tego, aby pozyskać dodatkowy kapitał na grę.

Kod promocyjny eWinner w aplikacji mobilnej

Legalny bukmacher eWinner posiadał również aplikację mobilną, która umożliwiała graczom wygodne obstawianie zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Biorąc pod uwagę, że obecnie duża część graczy obstawia zakłady wyłącznie w ten sposób, jest to ważne udogodnienie. Aplikacja mobilna eWinner dawała te same możliwości, co serwis internetowy. Gracze mogli zatem obstawiać zakłady bukmacherskie dostępne we wszystkich kategoriach, korzystać z dodatkowych funkcji i udogodnień, a także brać udział w akacjach promocyjnych.

Z poziomu aplikacji mobilnej można było również zarejestrować konto i wykorzystać kod promocyjny eWinner. Problemem nie było także dokonanie wpłaty. Warto wspomnieć o tym, że eWinner kod promocyjny przyznawał jeden prezent powiązany właśnie z aplikacją mobilną. Tylko gracze, którzy po rejestracji zalogowali się na aplikację mobilną mogli otrzymać freebet o wartości 5 PLN. Apka tego bukmachera była przejrzysta i prosta w obsłudze, dzięki czemu umożliwiała graczom wygodne obstawianie zakładów bukmacherskich.

eWinner – dlaczego ten bukmacher już nie funkcjonuje?

W lutym 2023 roku pojawiły się informacja o tym, że firma eWinner zakłady bukmacherskie kończy swoją działalność wraz z dniem 30 czerwca. To oczywiście oznacza, że dostępny na naszej stronie kod promocyjny eWinner jest już nieaktualny. Bukmacher słynął z bardzo dobrej oferty na żużel (był sponsorem tytularnym II ligi żużlowej) oraz na niższe ligi piłki nożnej w Polsce. Była to marka rozpoznawalna, a co więcej, zdecydowana większość graczy pozytywnie wypowiadało się o poziomie świadczonych usług. Dużym zainteresowaniem cieszył się także kod promocyjny eWinner, który oferował nowym graczom naprawdę przyzwoity bonus powitalny.

Jaki był zatem powód, dla którego firma bukmacherska eWinner postanowiła zakończyć swoją działalność? W takich sytuacjach powód jest zwykle jeden – niesatysfakcjonujące wyniki finansowe, które sprawiają, że nie opłaca się kontynuować działalności. Musimy pamiętać, że polski rynek legalnych bukmacherów staje się coraz bardziej konkurencyjny, a co za tym idzie, zwłaszcza mniejsze firmy będą poddawane poważnym próbom. Tego wyścigu nie ukończył bukmacher eWinner, który po 5 latach postanowił finalnie zakończyć swoją działalność.

Podsumowanie

Jak widać, promocje eWinner były bardzo atrakcyjne oraz obarczone niskimi lub praktycznie zerowymi wymaganiami. Nic więc dziwnego, że firma ta cieszyła się ogromną popularnością wśród szerokiego grona graczy. Nie trzeba jednak zbytnio się smucić, ponieważ na rynku działalność prowadzi wiele innych firm, które posiadają równie atrakcyjne promocje. Warto sprawdzić i porównać ich oferty, aby znaleźć i dopasować bonusy do własnych potrzeb, upodobań i preferencji.