Home Reprezentacje EURO 2024: Ukraina kontra Belgia – Składy na Mecz 26.06.2024

EURO 2024: Ukraina kontra Belgia – Składy na Mecz 26.06.2024

EURO 2024: Ukraina kontra Belgia – Składy na Mecz 26.06.2024

EURO 2024: Ukraina kontra Belgia – Składy na Mecz 26.06.2024

W środę, 26 czerwca, reprezentacja Ukrainy stawi czoła Belgii w ostatnim meczu fazy grupowej Euro 2024. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Obie drużyny będą walczyć o awans do fazy pucharowej, co zapowiada emocjonujący pojedynek. Sprawdź, składy na mecz Ukraina – Belgia!

Kiedy Odbędzie Się Mecz?

Mecz Ukraina – Belgia odbędzie się 26 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00. Spotkanie to zamknie fazę grupową Euro 2024 w grupie E. Ukraina, po porażce 0:3 z Rumunią i zwycięstwie 2:1 nad Słowacją, walczy o pozostanie w turnieju. Belgia, mająca na koncie wygraną 2:0 z Rumunią i porażkę 0:1 ze Słowacją, również celuje w awans. Sytuacja w grupie jest napięta, a wynik tego spotkania może zadecydować o awansie do fazy pucharowej. Obie drużyny z pewnością zagrają na najwyższym poziomie, aby zapewnić sobie miejsce w kolejnej rundzie.

Składy Na Mecz Ukraina – Belgia

W nadchodzącym meczu możemy spodziewać się intensywnego starcia, w którym obie drużyny będą walczyć o każdy centymetr boiska. Ukraina, znana ze swojego dynamicznego stylu gry, prawdopodobnie skupi się na szybkich kontratakach, podczas gdy Belgia będzie dążyć do kontrolowania tempa meczu za pomocą swojej solidnej defensywy i kreatywnej ofensywy.

Ukraina:
* Trubin
* Zabranyi
* Swatok
* Matwijenko
* Tymczyk
* Szaparenko
* Brazko
* Sudakow
* Jaremczuk
* Dowbyk

Belgia:
* Casteels
* Vertonghen
* Faes
* Theate
* Castagne
* De Bruyne
* Onana
* Tielemans
* Doku
* Lukaku
* Trossard

Szanse Na Awans Ukrainy

Ukraina znajduje się w trudnej sytuacji po porażce z Rumunią i zwycięstwie nad Słowacją. Aby utrzymać się w turnieju, potrzebują co najmniej remisu w meczu z Belgią. Jednakże, jeśli mecz między Słowacją a Rumunią zakończy się remisem, Ukraina będzie musiała wygrać swoje spotkanie, aby przejść dalej. W przypadku zwycięstwa nad Belgią, Ukraina awansuje, co byłoby znaczącym osiągnięciem i niespodzianką turnieju. Kluczowymi elementami będą solidna defensywa i skuteczność w ataku, zwłaszcza w wykonaniu takich zawodników jak Mudryk i Yaremchuk.

Przeczytaj również:  Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina: Kursy, Typy, Zapowiedź meczu 13.10.2023

Perspektywy Belgii Na Awans

Belgia, mimo porażki ze Słowacją, ma duże szanse na awans do fazy pucharowej. Wystarczy im remis z Ukrainą, aby zapewnić sobie miejsce w kolejnej rundzie. Jednak Belgowie będą dążyć do zwycięstwa, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie E i korzystniejsze rozstawienie w dalszej części turnieju. Z takimi kluczowymi zawodnikami jak Lukaku, De Bruyne i Tielemans, Belgia ma potencjał, aby pokonać Ukrainę i umocnić swoją pozycję jako jeden z faworytów Euro 2024. Solidna defensywa i kreatywność w środku pola będą kluczowe dla sukcesu Belgów w tym meczu.⚽

Emocje rosną! Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcia na boisku!