Home EURO 2024 EURO 2024: NIEMCY VS DANIA – TYPY, KURSY, ANALIZA MECZOWA

EURO 2024: NIEMCY VS DANIA – TYPY, KURSY, ANALIZA MECZOWA

EURO 2024: NIEMCY VS DANIA – TYPY, KURSY, ANALIZA MECZOWA

EURO 2024: Niemcy vs Dania – Typy, Kursy, Analiza Meczowa

Data i godzina spotkania: 29 czerwca 2024, godzina 21:00

Kategoria: 1/8 finału Mistrzostw Europy

Transmisja: TVP 1, TVP Sport

Zapowiedź meczu Niemcy – Dania

W sobotni wieczór czeka nas emocjonujące starcie między Niemcami a Danią. Niemcy, jako gospodarze Euro 2024, będą walczyć o awans do ćwierćfinału, mierząc się z silnym zespołem Danii, który ma na koncie udane występy w ostatnich turniejach. Początek meczu przewidziany jest na godzinę 21:00.

Niemcy

Niemieckie drużyny podczas tego turnieju zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, kończąc fazę grupową na pierwszym miejscu. Jednak ich forma była nierówna, co może stanowić problem w meczu z równie silnym przeciwnikiem. Obrona Niemców jest solidna, ale muszą być przygotowani na niespodzianki ze strony Danii.

Dania

Dania nie zachwyciła w fazie grupowej, ale mimo to awansowała do kolejnej rundy. Duńczycy liczą na powtórzenie sukcesu z Euro 2020. Z Jonasem Windem w świetnej formie, mają realne szanse na sprawienie niespodzianki w starciu z Niemcami.

Analiza spotkań bezpośrednich (H2H)

Dotychczasowe mecze bezpośrednie między Niemcami a Danią były zazwyczaj wyrównane. W ostatnich pięciu starciach, trzy razy padł remis, Niemcy wygrały raz, a Dania również raz. Ostatni mecz zakończył się remisem 1:1, co wskazuje na zaciętą rywalizację, jaką możemy się spodziewać w nadchodzącym spotkaniu.

Kursy bukmacherskie

Wygrana Niemiec: 1.59

Remis: 3.85

Wygrana Danii: 5.80

Bukmacherzy wskazują Niemców jako faworytów, ale wysoki kurs na zwycięstwo Danii może przyciągnąć odważniejszych graczy.

Typy bukmacherskie

Eksperci stawiają na wygraną Niemców, argumentując to ich solidną defensywą oraz przewagą gry na własnym terenie. Z drugiej strony, ciekawym typem jest zakład na przedział goli 2-3. Spodziewamy się zaciętej walki z ograniczoną liczbą bramek.

Przeczytaj również:  Kontuzja Yangela Herrery - pomocnik Girony pauzuje przez 6 tygodni

Nasz typ: Niemcy wygrają (1.59)

Alternatywny typ: Przedział goli 2-3 (1.59)

Gdzie oglądać transmisję meczu

Transmisja meczu będzie dostępna w TVP 1 oraz TVP Sport, o godzinie 21:00 w sobotę 29 czerwca 2024 roku. Przygotujcie się na pasjonujący wieczór sportowy! 🎉

Czy jesteś gotowy na emocje, jakie przyniesie to spotkanie? Kto wygra: Niemcy czy Dania? 🍀⚽