Home Najnowsze Emocjonujące mecze Euro 2024: Polska-Francja, Holandia-Austria, Dania-Serbia, Anglia-Słowenia

Emocjonujące mecze Euro 2024: Polska-Francja, Holandia-Austria, Dania-Serbia, Anglia-Słowenia

Emocjonujące mecze Euro 2024: Polska-Francja, Holandia-Austria, Dania-Serbia, Anglia-Słowenia

Dzień 25 czerwca 2024 roku przynosi nam trzy emocjonujące mecze w ramach Euro 2024. Oto przegląd tego, co nas czeka! Przewidziane są transmisje meczów na TVP i TVP Sport.

Mecz Polska – Francja rozpocznie się o godzinie 18:00. Sytuacja w grupie “polskiej” robi się coraz bardziej klarowna. Francja i Holandia mają już praktycznie pewny awans, a Austrii odpowiedź przyniesie ostatnia kolejka. Polacy już wiedzą, że mecz z Francją będzie ich pożegnalnym występem w turnieju.

Holandia zmierzy się z Austrią o godzinie 18:00 w meczu grupy D. Pomarańczowi mają już zapewniony awans, ale nie wiadomo jeszcze, czy uzyskają go z pierwszego, drugiego, czy trzeciego miejsca. Austriacy muszą wygrać ten mecz, aby uniknąć trzeciego miejsca.

Dania zmierzy się z Serbią o godzinie 21:00. Duńczycy zajmują drugie miejsce w grupie C z dwoma remisami na koncie. Co do reprezentacji Serbii, to mają na koncie tylko jeden punkt, jednak ich determinacja może zaskoczyć.

Anglia zmierzy się ze Słowenią o godzinie 21:00. Anglicy zajmują obecnie 1. miejsce w grupie z 4 punktami, podczas gdy Słowenia zajmuje 3. miejsce z 2 punktami.

Terminarz meczów na dniu 25 czerwca 2024 roku:

18:00: Polska – Francja [https://blog.etoto.pl/polska-francja],
18:00: Holandia – Austria [https://blog.etoto.pl/holandia-austria],
21:00: Dania – Serbia [https://blog.etoto.pl/dania-serbia],
21:00: Anglia – Słowenia [https://blog.etoto.pl/anglia-slowenia]

Nie przegapcie tych meczów na żywo dzięki transmisjom zapewnionym przez TVP i TVP Sport!