Home La Liga Emery: “Nie ma sensu rozpamiętywać porażki z Ligą Konferencji”

Emery: “Nie ma sensu rozpamiętywać porażki z Ligą Konferencji”

Emery: “Nie ma sensu rozpamiętywać porażki z Ligą Konferencji”

Emery: “Nie ma sensu rozpamiętywać porażki z Ligą Konferencji”Nie ma sensu tego rozpamiętywać – Emery po odpadnięciu z Ligi Konferencji

Unai Emery, trener Villarreal CF, skomentował wyeliminowanie swojej drużyny z Ligi Konferencji UEFA. Hiszpański szkoleniowiec nie zamierza dłużej rozpamiętywać porażki i skupia się na drużynie.

Wczoraj wieczorem Villarreal CF przegrał z Dundalk FC w 1/16 finału Ligi Konferencji UEFA. Wynik 4:3 na korzyść irlandzkiego zespołu sprawił, że ekipa Emery’ego odpadła z rozgrywek. Jednak trener nie zamierza dłużej rozpamiętywać porażki.

Emery podkreślił, że nie ma sensu zastanawiać się nad rozegraniem pojedynczego spotkania, który był dla drużyny z Villarrealu bardzo ważny. Głównym celem teraz jest skupienie się na przyszłych wyzwaniach i pokonanie trudności, które napotkają drogę hiszpańskiego klubu. Trener kontynuuje, że porażki są częścią sportu, a kluczowe jest wyciągnięcie wniosków i nauka na przyszłość.

Odpadnięcie Villarrealu z Ligi Konferencji to bolesna strata, ale Emery mocno wierzy w swoją drużynę oraz możliwość osiągnięcia sukcesu w innych rozgrywkach. Zdaje sobie sprawę, że niezależnie od wyników pojedynczych meczów, najważniejsze jest dążenie do ciągłego rozwoju i zdobywanie doświadczenia.

Trener Villarrealu skierował także słowa uznania w stronę Dundalk FC, które to zaskoczyło swoją postawą i skutecznością. Nie było to łatwe spotkanie dla hiszpańskiego klubu, a irlandzki zespół udowodnił, że nie warto lekceważyć żadnego rywala.

Na zakończenie swojej wypowiedzi Emery przekazał kibicom Villarrealu, że potrzebują ich wsparcia i zaangażowania w trudnych momentach. Ich obecność jest niezwykle ważna dla drużyny, która potrzebuje dodatkowej energii i optymizmu.

Po tym krótkim komentarzu Unai Emery skupił się na przygotowaniach do kolejnych spotkań, mając nadzieję na powrót do dobrej formy i odniesienie sukcesów. Nie ma sensu się rozpamiętywać porażki – to tylko kolejna lekcja na drodze do osiągnięcia celów.