Home Ligue 1 Dusan Vlahovic zaprzecza plotkom o transferze do londyńskiego klubu – aktualności ligi włoskiej

Dusan Vlahovic zaprzecza plotkom o transferze do londyńskiego klubu – aktualności ligi włoskiej

Dusan Vlahovic zaprzecza plotkom o transferze do londyńskiego klubu – aktualności ligi włoskiej

Dusan Vlahovic dementuje plotki łączące go z londyńskim klubem

Serbski napastnik Dusan Vlahovic zdecydowanie zaprzeczył pogłoskom na temat jego możliwego transferu do klubu z Londynu. W wywiadzie udzielonym dla mediów serbskich, piłkarz jasno stwierdził, że nie ma żadnych planów zmiany drużyny i chce nadal grać dla Fiorentiny.

Vlahovic, który od kilku sezonów imponuje swoimi umiejętnościami w barwach włoskiej drużyny, stał się obiektem wielu spekulacji transferowych. Szczególnie żywotne były plotki sugerujące, że zawodnik jest bliski przenosin do angielskiego klubu z Londynu. Jednak 21-latek szybko rozwiał wszelkie wątpliwości.

„Nie ma żadnej prawdy w tych plotkach. Mam ważny kontrakt z Fiorentiną i chcę kontynuować moją przygodę w tym klubie. Skupiam się tylko na treningach i grze dla swojego obecnego zespołu”, podkreślił Vlahovic.

Młody napastnik nie ukrywa, że docenia zainteresowanie swoją osobą. Jednak jego priorytetem jest rozwój jako piłkarz i zdobywanie doświadczenia w Serie A. „Oczywiście jestem zaszczycony, że wielkie kluby zainteresowały się mną, ale w tej chwili nie jestem zainteresowany przenosinami. Chcę nadal rozwijać się w Fiorentinie i pomagać drużynie osiągać sukcesy”, dodał.

Dusan Vlahovic jest jednym z najbardziej obiecujących talentów europejskiego futbolu. The Guardian nazwał go „nowym Adrijanem Mutu” ze względu na jego styl gry i skuteczność w strzelaniu bramek. W obecnym sezonie Serie A serbski napastnik imponuje formą, będąc jednym z najlepszych strzelców ligi.

Przyszłość Vlahovica w Fiorentinie

Spekulacje dotyczące przyszłości Vlahovica w Fiorentinie narosły głównie ze względu na fakt, że klub ten nie osiąga ostatnio oczekiwanych rezultatów. Jednak młody napastnik wierzy w potencjał swojej drużyny i jest gotów włożyć dużo pracy, aby pomóc jej wrócić na właściwe tory.

Vlahovic nie wyklucza ewentualnego transferu w przyszłości, ale na razie skupia się na budowaniu swojej kariery w obecnym klubie. „Wszystko jest możliwe w przyszłości, ale teraz jestem skoncentrowany na grze w Fiorentinie. To miejsce, gdzie czuję się dobrze i gdzie mogę się rozwijać jako piłkarz”, zaznaczył.

Podsumowując, Dusan Vlahovic stanowczo dementuje jakiekolwiek plotki łączące go z londyńskim klubem. Serbski napastnik koncentruje się na swojej karierze w Fiorentinie i nie ma obecnie planów zmiany drużyny. Młody talent chce rozwijać się w Serie A i pomagać swojej obecnej drużynie w osiąganiu sukcesów.