Home Najnowsze Decydujące spotkanie grupowe Euro 2024: Słowacja vs Rumunia

Decydujące spotkanie grupowe Euro 2024: Słowacja vs Rumunia

Decydujące spotkanie grupowe Euro 2024: Słowacja vs Rumunia

Euro 2024: Słowacja – Rumunia Składy 26.06.2024

W decydującym spotkaniu o wyjściu z grupy podczas EURO 2024, Słowacja spotka się z Rumunią. W grupie E obie drużyny mają na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę, ale z uwagi na bilans bramek na czele jest Rumunia. Słowacja zajmuje trzecie miejsce. Obu drużynom wystarczy remis, aby zapewnić sobie awans, a porażka może im to uniemożliwić.

Mecz Słowacja – Rumunia odbędzie się 26 czerwca o godzinie 18:00 na Frankfurt Arena we Frankfurcie nad Menem. Spotkanie będzie sędziował niemiecki sędzia – Daniel Siebert.

Składy na mecz Słowacja – Rumunia:
– Słowacja: Martin Dubravka – Peter Pekarik, Denis Vavro, Milan Skriniar, David Hancko – Juraj Kucka, Stanislav Lobotka, Ondrej Duda – Ivan Schranz, Lukas Haraslin, Robert Bozenik.
– Rumunia: Florin Nita – Andrei Ratiu, Radu Dragusin, Andrei Burca, Nicusor Bancu – Razvan Marin – Dennis Man, Marius Marin, Nicolae Stanciu, Valentin Mihaila – Denis Dragus.

Słowacja wciąż ma spore szanse na wyjście z grupy, nawet w przypadku porażki z Rumunią. Mają nadzieję na trzecie miejsce w grupie, o ile Ukraina przegra z Belgią. Natomiast Rumunia jest w lepszej sytuacji, jej zwycięstwo nad Słowacją i porażka Belgii z Ukrainą pozwoli jej na zajęcie pierwszego miejsca w grupie.

Wszystko okaże się 26 czerwca podczas decydującego spotkania Euro 2024.