Home Najnowsze Dania – Serbia: Historia spotkań i typy bukmacherskie

Dania – Serbia: Historia spotkań i typy bukmacherskie

Dania – Serbia: Historia spotkań i typy bukmacherskie

DANIA – SERBIA: H2H
Historia spotkań Dania – Serbia wyraźne pokazuje przewagę Danii. W trzech ostatnich spotkaniach Duńczycy byli górą. Przed marcowym spotkaniem w 2022 roku Dania pokonała Serbię 3:0. W czerwcu 2015 roku, podczas eliminacji do Mistrzostw Europy, Duńczycy również triumfowali, wygrywając 2:0. W listopadzie 2014 roku, także w ramach eliminacji do EURO, Dania pokonała Serbię 3:1. To dobre wróżby dla reprezentacji Danii przed nadchodzącym meczem.

KURSY BUKMACHERSKIE NA MECZ DANIA – SERBIA
Na mecz Dania – Serbia bukmacher Etoto wskazuje kursy: Wygra Dania: 2.20, Remis: 3.50, Wygra Serbia: 3.15. To wyraźnie pokazuje, że Duńczycy są faworytami, ale remis czy wygrana Serbii też są możliwe.

DANIA – SERBIA: TYPY BUKMACHERSKIE
Wskazania typów bukmacherskich na mecz Dania – Serbia sugerują zwycięstwo Danii. Dania, która dysponuje dobrą defensywą i skuteczną ofensywą, ma duże szanse na zdobycie 3 punktów. Nasz typ to: Dania wygra (2.27).

Jak prezentuje się historia spotkań Dania – Serbia? Które typy na Dania – Serbia warto wziąć pod uwagę? Czego można spodziewać się po meczu Dania – Serbia? Podobne tematy omówią Etoto.pl w zakładce Typy Bukmacherskie.