Home 1 Liga Cracovia – Ruch Chorzów: Gdzie oglądać transmisję TV i online?

Cracovia – Ruch Chorzów: Gdzie oglądać transmisję TV i online?

Cracovia – Ruch Chorzów: Gdzie oglądać transmisję TV i online?

Cracovia – Ruch Chorzów: gdzie oglądać transmisję TV i online?

W najbliższą sobotę o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie piłkarskie pomiędzy Cracovią a Ruchem Chorzów. Mecz ten będzie miał miejsce na Stadionie im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie. Jeżeli jesteś fanem obydwu drużyn lub po prostu interesuje Cię widowisko piłkarskie, koniecznie musisz obejrzeć ten mecz!

Gdzie będziesz mógł śledzić ten pojedynek? Oczywiście, że na Twoim telewizorze! Transmisja telewizyjna zaplanowana jest na kanałach Eleven Sports 1 oraz Canal+ Sport. Jeżeli nie masz dostępu do TV, nie martw się – istnieje również opcja oglądania meczu online. Wystarczy wejść na oficjalną stronę Canal+ lub zainstalować aplikację Canal+ Sport Online.

Cracovia w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze. Drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli i ma na koncie aż 31 punktów. To naprawdę imponujący wynik! Na swoim stadionie Cracovia jest zdecydowanie trudna do pokonania, dlatego też Ruch Chorzów będzie miał trudne zadanie przed sobą. Czy Cracovia utrzyma swoją dobrą passę?

Ruch Chorzów natomiast ma w tym sezonie trochę trudniej. Drużyna zajmuje 13. miejsce w tabeli i zdobyła zaledwie 15 punktów. Choć mają za sobą kilka dobrych spotkań, to jednak Cracovia będzie wymagającym przeciwnikiem. Czy Ruch Chorzów zaskoczy i wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?

Nie przegap tego ekscytującego meczu! Zastanów się, czy wolisz oglądać go na telewizorze czy online i nie zapomnij ustawić przypomnienia w swoim kalendarzu. To będzie piłkarskie widowisko, którego nie wolno Ci przegapić!

Podsumowanie:

– Mecz Cracovia – Ruch Chorzów odbędzie się 3 grudnia o godzinie 18:00.
– Transmisja TV dostępna na Eleven Sports 1 oraz Canal+ Sport.
– Mecz można również oglądać online na stronie Canal+ lub aplikacji Canal+ Sport Online.
– Cracovia zajmuje drugie miejsce w tabeli, natomiast Ruch Chorzów jest na 13. pozycji.
– Nie zapomnij ustawić przypomnienia, aby nie przegapić tego wydarzenia!