Home Najnowsze Co dalej z Victorem Osimhenem? – Przyszłość utalentowanego napastnika w tamtym klubie jest niepewna

Co dalej z Victorem Osimhenem? – Przyszłość utalentowanego napastnika w tamtym klubie jest niepewna

Co dalej z Victorem Osimhenem? – Przyszłość utalentowanego napastnika w tamtym klubie jest niepewna

Co dalej z Victorem Osimhenem? Di Laurentiis potwierdza

Victor Osimhen, nigeryjski napastnik występujący obecnie w drużynie Napoli, jest obiektem zainteresowania wielu klubów na całym świecie. Jego dobre występy oraz zdolności piłkarskie nie pozostały niezauważone, a teraz wielu kibiców zastanawia się, co przyniesie przyszłość dla tego utalentowanego zawodnika.

Przewodniczący Napoli, Aurelio De Laurentiis, ostatnio potwierdził, że klub otrzymał wiele ofert za Osimhena. Jednakże, nie dał wyraźnej odpowiedzi na pytanie o dalsze losy Nigeryjczyka w ekipie z Neapolu.

Dodatkowo, prezydent Napoli wspomniał, że transfer Osimhena do klubu był jednym z najlepszych zakupów w historii. Osimhen dołączył do Napoli latem 2020 roku, przechodząc z francuskiego Lille OSC za sumę około 71 milionów euro.

Włoskie media spekulują, że Osimhen może wkrótce opuścić Napoli i przenieść się do innej czołowej drużyny. Jednym z możliwych kierunków jest Premier League, gdzie kilka klubów wyraziło zainteresowanie pozyskaniem młodego napastnika.

Do tej pory Osimhen nie udzielił żadnych publicznych wypowiedzi na ten temat. Jego przyszłość wciąż pozostaje niewiadomą, a decyzja należy do zawodnika, klubu i ewentualnych zainteresowanych stron.

Podsumowując, przyszłość Victora Osimhena jest niepewna. Pomimo zapewnień prezesa De Laurentiisa o wartości zawodnika, nie można wykluczyć transferu napastnika do innego klubu. Kibice Napoli trzymają kciuki za to, aby ich ulubieniec pozostał w drużynie, jednak tylko czas pokaże, jak potoczą się wydarzenia.

Czekamy z niecierpliwością na dalsze doniesienia na temat przyszłości Osimhena. Jesteśmy pewni, że ten młody talent będzie nadal rozwijał swoją karierę i dawał wiele radości fanom piłki nożnej na całym świecie.