Chelsea – Nottingham Forest kursy, typy, zapowiedź (02.09.2023)

W jutrzejszym meczu pomiędzy drużynami Chelsea – Nottingham Forest dojdzie do całkiem ciekawej sytuacji. Pomimo tego, że Chelsea jest murowanym faworytem bukmacherów, w meczu może dojść do dużej niespodzianki. Wszystko ze względu na dobrą formę poszczególnych zawodników formacji atakującej w Nottingham Forest. Jest to bowiem drużyna, która w tym sezonie całkiem dobrze radzi sobie w ataku. Taiwo Awoniyi grający w drużynie gości, jest aktualnie liderem strzelców w Premier League. Zapowiada nam to więc bardzo ciekawe spotkanie, po obu stronach!

Chelsea, z długą historią sukcesów zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym poziomie, pragnie zdobyć kolejny trofeum Pucharu Anglii. Zespół pod wodzą doświadczonego trenera jest pełen gwiazdorskich talentów, takich jak N’Golo Kanté, Mason Mount czy Romelu Lukaku. Czy Chelsea będzie nadal dominować w tych rozgrywkach, czy Nottingham Forest przyniesie niespodziankę?

Nottingham Forest, klub z bogatą historią, który kiedyś triumfował w Pucharze Europy, marzy o powrocie do świetności. Choć obecnie rywalizuje w niższych ligach, ta drużyna zawsze jest gotowa do walki. Ich kibice wierzą, że w tej edycji Pucharu Anglii mogą sprawić sensację, pokonując znacznie silniejszego rywala.

Kiedy i gdzie mecz Chelsea – Nottingham Forest?

Mecz Chelsea – Nottingham Forest odbędzie się już jutro, o godzinie 16:00, na Stamford Bridge. Spotkanie będzie standardowo pokazywanie w Polsce, dzięki platformie Viaplay. Rozjemcą tego meczu będzie natomiast sędzia Robinson.

Nasz typ: Obie strzelą (1.90) Superbet