Bukmacher z cashback – czyli czym jest cashback u bukmachera

Pasjadosportu.pl » Bukmacher z cashback – czyli czym jest cashback u bukmachera

Każdy z nas lubi bonusy i promocje. Bukmacherzy skrzętnie korzystają z naszego zamiłowania do otrzymywania czegoś za darmo. Oferują nam mnóstwo mniej lub bardziej interesujących promocji. Na szczególne względy zawsze mogą liczyć nowi gracze. To dla nich przygotowywane są najciekawsze oferty. Takie jak ogromne podwojenie kwoty pierwszej wpłaty. Nawet do 1000 złotych, zakłady bez ryzyka. Stali gracze nie mają takich fajnych promocji, ale i im czasem wpadnie coś fajnego. Przyjrzymy się dzisiaj nieco bliżej promocji zwanej cashback, czyli darmowemu zakładowi. Czym dokładnie jest cashback, jak i gdzie z niego skorzystać. I czy to jest to samo co cash out? Tego wszystkiego dowiemy się w tym artykule. Odpowiemy sobie także na pytanie, czy cashback jest najlepszą promocją i czy warto z niego skorzystać.

Co to jest cashback?

Pojęcie cashback może nam być znane z reklam różnych sklepów lub banków. W takim przypadku polega on na zwrocie kilku procent wartości transakcji na konto bankowe klienta. Lub w postaci bonu na kolejne zakupy. Promocja tego typu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów wielu firm. Gdyż co prawda nie pozwala w bezpośredni sposób dokonać tańszych zakupów. Otrzymamy zwrot na konto albo obniżymy sobie koszt zakupu kolejnych towarów. Brzmi jak idealna promocja dla fanów danej marki, którzy robią zakupy tylko w sklepach jednej sieci. Nie da się ukryć, że jest to także sposób na zatrzymanie przy sobie klienta. Który naprawdę działa wyjątkowo skutecznie. Jeśli chcesz szybki dostęp do informacji na temat cashback wykorzystaj nasz ranking bukmacherów, dzięki któremu poznasz wszystkie kwoty cashbacku w szybki i wygodny sposób.

Jak to wszystko wygląda w porównaniu do cashbacku dostępnego u bukmacherów? Można powiedzieć, że z grubsza promocja ta polega na tym samym. Bukmacher zwraca nam pieniądze za obstawianie. Brzmi fajnie? I tak jest. Niestety są także pewne minusy tej promocji.

Bukmacher Cashback bardzo często nazywany jest także darmowym zakładem. Jest to jednak mylne pojęcie, gdyż zanim skorzystamy z opcji cashbacku. Musimy wpierw wpłacić pieniądze do bukmachera. Dużo lepszą nazwą jest zakład bez ryzyka. W Internecie spotkamy się także z takimi nazwami jak bezpieczny zakład i ubezpieczony zakład. Wszystkie te nazwy, mimo że różne, oznaczają dokładnie tą samą promocję. Jakie są zasady tego bonusu i w jaki sposób możemy otrzymać cashback?

bukmacher cashback

Cashback — bezpieczny zakład. Jakie są jego zasady?

Zwrot pieniędzy za zakład brzmi bardzo fajnie. Niestety, nie spotkamy się z tą ofertą zbyt często. Promocja ta jest wykorzystywana przez bukmacherów głównie w celu zachęcenia nowych graczy do rejestracji.

Idea bukmacherskiego cashbacku jest bardzo podobna do tego, co znamy ze sklepów i banków. Jedyną różnicą jest tylko to, co musimy zrobić, by otrzymać nasze pieniądze. Żeby skorzystać z promocji cashback, musimy tylko postawić kupon o określonej stawce. Bezpieczny zakład oferowany przez bukmacherów ma zazwyczaj duże ograniczenia. Jeśli chodzi o maksymalną kwotę zwrotu. Jeśli wygramy, na nasze konto trafi kwota wygranej, jeśli przegramy, otrzymamy zwrot całej naszej stawki. Żeby nie brzmiało to tak idealnie, warto dodać, że chodzi tu o stawkę pomniejszoną o podatek. W przypadku obstawienia przegranego kuponu za 100 złotych otrzymamy 88 złotych zwrotu na nasze konto.

W jaki sposób otrzymać cashback?

Metody na otrzymanie bezpiecznego zakładu są różne. Najczęściej chodzi tu o rejestrację nowego konta u bukmachera. Jeśli już je posiadamy, nie wolno nam rejestrować się ponownie. Kilka spółek ma właśnie taką ofertę. Szczególną uwagę należy zwrócić na bukmachera Fortuna. Który umożliwia nam otrzymanie zwrotu aż do kwoty 100 złotych. Co więcej, bonus ten nie podlega warunkom obrotu. Co oznacza, że wygrane pieniądze możemy od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Czym różni się cashback od cash outu?

Cashback i cash out. Dwa podobne terminy, które oznaczają zupełnie co innego. Zdarza się jednak, że są one mylone, szczególnie przez początkujących graczy. Jak już zostało wspomniane, cashback to po prostu bezpieczny zakład. Cash out to jedna z funkcji bukmacherskich, która pozwala nam odzyskać pieniądze z nierozliczonego jeszcze kuponu. Polega ona na tym, że stawiając kupon ako. Otrzymujemy możliwość wcześniejszego rozliczenia go z zyskiem.

Jeśli pierwsze mecze okażą się wygrane. Nie musimy czekać aż do zakończenia ostatniego meczu. Jest to o tyle dobra funkcja. Że pozwala nam czasem na wyjście z sukcesem z danej sytuacji. Bardzo często zdarza się, że obstawiamy rano kupony na cały dzień.

W międzyczasie gwiazda drużyny, którą obstawiliśmy, ulega wypadkowi i nie może wystąpić. Szanse na zwycięstwo znacznie spadają. Jeśli nie chcemy ryzykować, możemy po prostu zamknąć kupon i cieszyć się zdobytymi pieniędzmi. Oczywiście zamykanie kuponów to duże ryzyko. Bo otrzymamy mniej pieniędzy, ale z drugiej strony zmniejszamy też swoje ryzyko. Starczy jednak tego rozważania funkcji, która nie jest tematem naszego artykułu. Skupmy się na naszym bezpiecznym zakładzie.

Czytaj również:  Obstawianie meczy cs go - Czy na zakładach da się zarabiać?

Cashback to znakomity pomysł na rozpoczęcie przygody z bukmacherem

Zastanówmy się, dlaczego cashback jest tak często stosowany do zachęcenia nowych graczy do obstawiania. Wszystko to jest bardzo proste do wytłumaczenia i zrozumienia. Postawmy się w sytuacji młodego gracza. Nie ma on jeszcze pojęcia o tym w jaki sposób stawkować, jak grać bezpiecznie itp. Nie miał wszakże jak się tego nauczyć, a czytanie artykułów. W Internecie to nie to samo co praktyka. Nasz młody gracz rejestruje się w serwisie bukmacherskim skuszony wizją szybkiego i dużego zarobku. Co może pójść nie tak? Mecz ogląda, na piłce trochę się zna. Do tego złapie jeszcze jakiś typ — pewniak, ze strony internetowej poświęconej bukmacherce. Wszystko się zgadza. Można wpłacić stówkę i obstawić. Akurat będzie 150 złotych wygranej i będą nowe buty.

Obstawiamy i czekamy na wynik. Nagle wiadro zimnej wody. Nasz pewniak przegrywa z ostatnią drużyną w tabeli i jesteśmy 100 złotych do tyłu… Wiele osób w tym momencie stwierdzi, że granie nie ma sensu. I te wszystkie informacje o wielkich wygranych to tylko jakieś bujdy. Które mają za zadanie wyciągnąć pieniądze od ludzi.

Wtedy zjawia się on — cashback. Na naszym koncie pojawia się kwota pomniejszona o podatek. To i tak niewielka strata w porównaniu z tym. Że jeszcze minutę temu nie mieliśmy całej stówki. W tym momencie nadchodzą refleksje i pojawiają się pytania. Co zrobiliśmy nie tak? Dlaczego tak to się skończyło i co można zmienić. By nie przegrać już w tak głupi sposób naszych całych pieniędzy. Nagle zaczynają się przypominać wszystkie zauważone na forach internetowych zasady. My zaczynamy grać tak, jak powinniśmy od początku. Rozważnie i spokojnie, bez ulegania zbędnym emocjom.

Nie da się ukryć, że udostępnienie graczom bezpiecznego zakładu. Na początku ich przygody z bukmacherką przynosi korzyść. Zarówno typerom, jak i bukmacherowi. Gracze popełniają swój pierwszy błąd. Który nie jest aż tak bolesny i nie porzucają dzięki temu gry, a bukmacherzy zyskują klienta. Na którym mogą w przyszłości zarobić.

cashback bukmacher

Czy promocja cashback jest legalna w naszym kraju?

W związku z tym, że ustawa hazardowa poczyniła sporo zamieszania w bukmacherskim światku. Sporo osób zadaje sobie pytanie. Czy dana usługa, funkcja są legalne i można z nich bezpiecznie korzystać.

Spójrzmy na to z tej strony. Każdy polski bukmacher posiada licencję na prowadzenie zakładów. Oznacza to, że jego działalność została zaakceptowana przez Ministerstwo Finansów. I musi on spełniać wszystkie założenia ustawy hazardowej. Skoro musi je spełniać, a oferuje nam promocje cashback. To nie może ona być sprzeczna z naszym prawem. Gdyż inaczej utraciłby on licencję. Bukmacherzy są na to zbyt mądrzy i nie ryzykują w tak głupi sposób.

Można powiedzieć wprost — cashback jest całkowicie legalny i możemy z niego korzystać. Zresztą, co mogłoby być w nim nielegalnego? Obstawiamy zakład i w razie jego niepowodzenia. Otrzymujemy te same pieniądze, które wpłaciliśmy, pomniejszone o kwotę podatku. Fiskus jest więc zadowolony, bo dostał swoje, my również, bo dużo nie straciliśmy. Jedynym niezadowolonym jest tu bukmacher. Bo nic na tym wszystkim nie zarobił. Myśląc długoterminowo, wszystko to może mu się opłacić i to z nawiązką.

U jakich bukmacherów znajdziemy funkcje cashback?

Cashbach u bukmacherów jest jedną z najczęściej stosowanych promocji. Niestety, w większości przypadków mamy do czynienia z niewielkimi kwotami. Które, choć są przyjemne, to niestety. Praktycznie niezauważalne. Wyjątkiem jest jeden bukmacher, u którego zakład bez ryzyka. Jest naprawdę atrakcyjny i ciekawy, a jest to…

Fortuna — cashback do 100 złotych

Tak jest. Fortuna to bukmacher, który oferuje nam najlepszy cashback na rynku. W ofercie powitalnej tego serwisu czeka na nas bezpieczny zakład do kwoty 100 złotych. Oznacza to, że nasz pierwszy zakład będzie w pełni ubezpieczony i co najlepsze, możemy zaszaleć! Oprócz tego zakładu bez ryzyka otrzymamy. Także bonus od depozytu do kwoty 1000 złotych. I freebet o wartości 10 złotych. Te promocje są jednak niczym przy wspomnianym już zakładzie bez ryzyka.

Każdy nowy klient tego bukmachera otrzyma ubezpieczenie na swój pierwszy zakład. Na obstawienie kuponu mamy 7 dni od momentu rejestracji i jeśli okaże się on przegrany. Otrzymujemy zwrot w postaci jednorazowego bonusu równego wysokością stawki przeznaczonej na zawarcie zakładu. Pomniejszonego o podatek od gier. Żeby otrzymać maksymalną kwotę zwrotu, musimy postawić kupon o stawce 114 złotych. 13 złotych z groszami zostanie przeznaczone na podatek dla Urzędu Skarbowego. Równe 100 złotych trafi na nasze konto. Oczywiście stanie się to tylko wtedy, jeśli nasz kupon okaże się przegrany. Jeśli wygramy, otrzymamy tyle, ile jest zapisane na kuponie, czyli całą naszą wygraną.

Co najlepsze, nie obowiązują nas żadne warunki obrotu. Nie musimy więc kręcić tą kasą stawiając ją na kolejne mecze, zanim będziemy mogli ją wypłacić. Kwota ta przechodzi na nasze główne konto. I sami decydujemy czy rezygnujemy z bukmacherki, czy jednak walczymy dalej.

Promocja na zakład bez ryzyka w Fortunie to absolutny hit, jeśli chodzi o polskich legalnych bukmacherów. Jak wygląda sytuacja na innych stronach?

Czytaj również:  Wirtualne Sporty - jak obstawiać i gdzie

Bukmacher Milenium — Milenium Liga Mistrzów cashback

Bukmacher Milenium również oferuje swoim nowym graczom zakład bez ryzyka. Jest on niestety niefortunnie nazwany. Gdyż w opisie promocji widnieje napis darmowy zakład. Chodzi tu właśnie o cashback. Na czym polega ta promocja u bukmachera Milenium? Jest równie prosta i czytelna jak w przypadku Fortuny. Nie da się ukryć, że jest zdecydowanie mniej atrakcyjna.

Bezpieczny zakład u bukmachera Milenium to promocja dla nowych graczy. W których pierwszy zakład nie jest powiązany z żadnym ryzykiem. Każdy nowy klient staje się członkiem Ligi Mistrzów Milenium. Specjalnego klubu dla graczy tego bukmachera, coś na kształt klubu lojalnościowego. I otrzymuje możliwość skorzystania z bezpiecznego zakładu. Należy jednak pamiętać, by przy rejestracji zaznaczyć „Chcę otrzymać darmowy zakład”.

Największym minusem zakładu bez ryzyka u bukmachera Milenium jest jego wielkość. Otrzymujemy zwrot całej stawki do kwoty 10 złotych. Nie otrzymamy też tej kwoty bezpośrednio. Za pomocą specjalnych punktów lojalnościowych, które możemy przeznaczyć na dalszą grę.

Niektórzy z graczy wspominają jeszcze stare czasy, kiedy Milenium również oferowało cashback do 100 złotych. Niestety bukmacher stwierdził, że woli skupić się na promocji związanej z powiększeniem pierwszego depozytu. I zwiększył ją do największej w tych czasach kwoty na rynku, zmniejszając jednocześnie cashback. No cóż, coś za coś. Obecnie Milenium nie może pochwalić się właściwie żadną promocją. Gdyż cashback w takiej wysokości nie zachwyci nikogo. Bonus od depozytu należy do najmniejszych na rynku mniejszy jest jedynie bonus od depozytu w PZBuk. Gdyż… nie ma go w ogóle. Klienci tego bukmachera otrzymują za to całkiem atrakcyjny freebet. I w wielu przypadkach może on bardziej skusić klientów niż miernej jakości bonus od pierwszej wpłaty. I mizerny cashback.

Na plus przemawia jednak to, że podobnie jak w przypadku Fortuny. Cashback nie podlega żadnym warunkom obrotu i otrzymane pieniądze. Możemy od razu wypłacić na nasze konto. Zresztą, nawet jeśli musielibyśmy je wcześniej obrócić, to z pewnością nie byłoby to problematyczne. Nawet czterokrotny obrót daną kwotą oznacza co najwyżej kupon ze stawką 40 złotych.

W porównaniu z ofertą bukmachera Fortuna, Milenium wypada naprawdę blado. Nie ma właściwie żadnych przesłanek, które sprawiałyby, że warto zainteresować się tym bukmacherem. Jeśli w najbliższym czasie szefostwo Milenium nie dokona jakichś zmian. Może się okazać, że nie będzie już czego ratować.

Cashback w STS

STS to trzeci i ostatni bukmacher, który oferuje nam nasz ulubiony bonus. W tym przypadku spotkamy się z nieco ciekawszą ofertą niż u bukmachera Milenium. Nie jest on jednak aż tak łatwo dostępny. W standardowej ofercie przeznaczonej dla nowych klientów. Znajdziemy informację o bonusie powitalnym w postaci podwojenia pierwszej wpłaty. Nie ma ani słowa o żadnym cashbacku. Skąd więc go uzyskać? Podczas rejestracji trzeba podać specjalny kod. Który znajdziemy na stronach i serwisach bukmacherskich. Po jego użyciu otrzymamy wspomniane wyżej bonusy. Także dodatkową promocję w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 25 złotych. Kod ten należy jednak znaleźć sobie samodzielnie. Gdyż każda strona internetowa posiada swój własny kod zapraszający. I nie chcielibyśmy nikogo tu reklamować.

Cashback w STS, podobnie jak u pozostałych bukmacherów to jedna z wielu opcji. Pierw możemy wykorzystać STS kod promocyjny. Nie podlega warunkom obrotu. Co oznacza, że otrzymana w formie zwrotu kasa jest tylko i wyłącznie nasza. I nie musimy dodatkowo kombinować, by móc ją wypłacić.

Zakład bez ryzyka w STS jest ciekawy, ale trzeba się nieco namęczyć, by go zdobyć. Jeśli jednak chcemy spróbować swoich sił u tego bukmachera. Nie tracąc zbyt wiele, oferta ta jest zdecydowanie godna zainteresowania.

Obstawianie meczy cs go

Cashback u bukmacherów — czy to już koniec? Pozostałe oferty cashback

Tylko trzech bukmacherów zdecydowało się na udostępnienie graczom oferty zakładu bez ryzyka przy rejestracji. Czy to oznacza, że to koniec możliwości otrzymania tej promocji. I pozostali gracze nie mają na co liczyć? Nie! Trzeba jednak wykazać się sporą dawką cierpliwości i po prostu poszukać.

Wróćmy do bukmachera STS. Swoim stałym graczom oferuje on możliwość otrzymania cashbacku w wysokości połowy stawek. Z trzech pierwszych przegranych kuponów. Maksymalny zwrot to 30 złotych, a interesujące nas spotkania to sporty wirtualne. Może nie brzmi to zbyt zachęcająco, ale z promocji tej możemy korzystać co tydzień. Co znacznie ratuje sytuację. Niestety, w przeciwieństwie do zakładu bez ryzyka otrzymywanego przy rejestracji, tutaj musimy już obrócić otrzymaną kwotę. Warunki obrotu mówią, że odzyskane w ten sposób pieniądze należy obrócić trzykrotnie. I liczą się tylko wygrane kupony, których kurs wynosi co najmniej 1,91.

Drugim, często stosującym promocję cashback, bukmacherem jest LVBet. Pierw możemy wykorzystać lvbet kod promocyjny a potem skorzystać z opcji cachback. Bardzo często mamy u niego do czynienia z promocjami opartymi na zasadach zakładu bez ryzyka. Jedną z najbardziej popularnych jest Bezpieczny Kupon 5+. Polegający na obstawieniu co najmniej 5 typów na jednym kuponie. Łączny kurs musi wynosić co najmniej 3.00, a minimalna stawka to 20 złotych. Jeśli taki kupon wejdzie — wszystko w porządku. Jeśli natomiast nie uda się nam go wygrać, możemy otrzymać zwrot. Przysługuje on jednak tylko w przypadku. Gdy nie więcej niż jedno spotkanie na postawionym kuponie okaże się nietrafione. Pozostałe muszą skończyć się zgodnie z naszymi przewidywaniami. Jeśli spełnimy te warunki, bukmacher przyzna nam zwrot stawki postaci bonusu do kwoty 50 złotych. Musimy pamiętać, że tylko nasz pierwszy przegrany kupon w danym tygodniu się liczy. Z promocji nie można skorzystać 2x w ciągu tego samego tygodnia. Uzyskane w ten sposób pieniądze podlegają trzykrotnemu obrotowi na kuponach o kursie co najmniej 1.75.

Czytaj również:  Co to jest cashout ? Jak działa early cash out ?

Również i inni legalni w Polsce bukmacherzy oferują swoim graczom promocję w postaci zakładu bez ryzyka. Dzieje się to jednak na tyle rzadko, że nie warto o tym wspominać. Jeśli chcemy skorzystać z cashbacku u któregoś z bukmacherów, musimy być przede wszystkim cierpliwi. Interesująca nas promocja z pewnością się kiedyś pojawi. Kiedy to będzie i jak będzie wyglądać, to już pozostaje tylko w sferze domysłów.

Jedno jest pewne. Na pewno nie otrzymamy tak niesamowitych promocji, jak w przypadku bonusów powitalnych. Bukmacherzy nie mogą sobie pozwolić na taką rozrzutność wśród graczy. Którzy już się wciągnęli i grają regularnie. Prawdopodobnie promocje cashback u innych bukmacherów będą wyglądać tak. Że otrzymamy nie więcej niż 50% zwrotu. I to tylko przy spełnieniu konkretnych warunków. W dodatku otrzymany zwrot będzie podlegał warunkom obrotu. Nie zmienia to jednak faktu, że lepsza taka promocja niż żadna.

Który bukmacher oferuje nam najlepszą promocję cashback?

Nie trzeba chyba długo zastanawiać się, który bukmacher oferuje nam najlepszy cashback. Jest to oczywiście Fortuna. Tylko tam uzyskamy naprawdę duży zwrot. Jednocześnie nie będziemy zobowiązani do spełniania rygorystycznych warunków na kuponie. I wykonywania obrotów odzyskaną gotówką. Fortuna oferuje nam naprawdę ciekawą promocję, której nie otrzymamy nigdzie indziej. W dodatku bukmacher ten jest wyjątkowy także pod wieloma innymi względami. Jego oferta należy do jednej z najlepszych wśród legalnych polskich bukmacherów. W dodatku marża jest bardzo niska, dzięki czemu mamy dostęp do naprawdę atrakcyjnych kursów.

Cashback bukmachera Fortuna to idealny przykład dobrej promocji. Pozwala nam ona zaszaleć już na starcie, będąc spokojnym o nasze fundusze. Jest to zdecydowanie najlepszy cashback na polskim rynku. Który można także nazwać najlepszą promocją wśród polskich bukmacherów. Dlaczego? Bo nie wymaga ona od nas wpłacania ogromnych pieniędzy. Tak jak jest to wymagane w przypadku bonusów od depozytu. Nie musimy także spełniać żadnych warunków obrotu. Co jeszcze szczególnie dobre dla nowych graczy. Którzy bardzo często mają problemy z wygórowanymi żądaniami bukmacherów.

Pamiętajmy że od niedawna także Betclic oferuje swój cashback. Oczywiście możemy do tego wykorzystać Betclic kod promocyjny, który pozwoli nam na skorzystanie z tej oferty. Warto jest jednak poczytać dokładne warunki promocji, albowiem przewidują one kwestie obrotu!

Czy cashback pozwoli nam uzyskać pewny zysk?

Skorzystanie z cashbacku to naprawdę dobry pomysł. Musimy jednak wcześniej dokładnie przeczytać regulamin promocji, po to, by nie narobić sobie problemów. O ile cashbacki oferowane nowym graczom nie mają kruczków. Tak w przypadku pozostałych… lepiej dmuchać na zimne. Bukmacherzy bardzo często stosują różne dziwne zagrywki. Które są nieco niezrozumiałe i mogą nas doprowadzić do tego, że nie otrzymamy żadnego zwrotu.

Nie można jednak powiedzieć, że cashback zagwarantuje nam pewny zysk. Niestety, w przypadku przegranej będziemy stratni. Niewiele, ale zawsze. 12% podatek pobierany od każdego kupony sprawi. Że nawet w przypadku uzyskania zwrotu i tak pozostaniemy na lekkim minusie.

Warto także powiedzieć sobie co nieco o wygranych u bukmachera. Nie istnieje coś takiego jak pewien zysk. Nie ma także skutecznego w 100% systemu, który może nam zagwarantować zwycięstwo. Każdy obstawiany przez nas zakład obarczony jest swego rodzaju ryzykiem. I nawet zdecydowany faworyt może mieć gorszy dzień i przegrać swoje spotkanie. Taki właśnie jest sport i to w tym wszystkim jest piękne. Spójrzmy też na to z innej strony. Gdyby nie pewna losowość sportu, nie istniałyby zakłady bukmacherskie. Kto chciałby się zakładać skoro wszystko byłoby z góry jasne.

Opinie graczy o ofercie cashback

Jak wyglądają opinie graczy o promocjach cashback? Zdania są zazwyczaj bardzo pozytywne. Właściwie każdy typer woli otrzymać zakład bez ryzyka. Nawet na niską kwotę niż zwykły bonus podwojenia depozytu. Jest to spowodowane tym, że każdy woli dostać coś za darmo. Lub zabezpieczyć swoją gotówkę (cashback). Niż dostać monstrualny bonus od depozytu, którego i tak nie jest w stanie wykorzystać.

Może to być cenna informacja dla nowych bukmacherów. Którzy dopiero będą startować ze swoimi usługami w naszym kraju. Jak wiadomo, początki nigdy nie są proste, ale można je sobie znacząco ułatwić dobrymi decyzjami. Nawet niewielki cashback może być tym czynnikiem, który przekona wszystkich do rejestracji.

Czym jest cashback?

Cashback to bardzo fajna forma bonusów która pozwala na odzyskanie kwoty w momencie kiedy nasz pierwszy zakład został przegrany. Wtedy przegraną opłaca nam bukmacher!

Który bukmacher ma cashback?

Jest kilka ofert o których napisaliśmy w naszym artykule. Polecamy jego przeczytanie z uwagi na fakt iż oferty mogą się zmieniać. Z naszej publikacji dowiesz się wszystkiego na temat cashback.

Czy cashback pozwoli nam uzyskać pewny zysk?

Niestety nie. Opcja ta dostępna jest zarówno u Polskich jak i zagranicznych bukmacherów tylko raz.

Czy warto wykorzystać cashback?

Jeśli nie masz dużego pojęcia o sporcie to jak najbardziej. Wtedy ryzyko przegranej zmniejsza się do zera ponieważ nawet jeśli Twoje spotkanie będzie przegrane, Ty odzyskasz pieniądze.