Cancelo: W ostatnich spotkaniach nie graliśmy tak, jak chcieliśmy – wiadomości sportowe

Cancelo: W ostatnich spotkaniach nie graliśmy tak, jak chcieliśmy

Juventus Turyn przeywa ostatnio trudne chwile na boisku, a początek sezonu nie przebiega tak, jak oczekiwano. Jednym z zawodników, który otwarcie przyznał, że coś jest nie tak, jest Joao Cancelo.

Portugalski obrońca udzielił wywiadu po ostatnim meczu swojej drużyny i nie ukrywał rozczarowania. Cancelo przyznał, że w ostatnich spotkaniach Juventus nie grał tak, jakby chcieli.

Cancelo jest świadomy, że na razie drużyna nie prezentuje oczekiwanego poziomu. Kibice są rozczarowani słabymi wynikami i grą ich ulubieńców. Portugalczyk uważa jednak, że zespół ma potencjał, a problem leży w tym, że nie potrafi go wykorzystać w pełni.

“W ostatnich spotkaniach naprawdę nie graliśmy tak, jak chcieliśmy. Popełnialiśmy dużo prostych błędów, które kosztowały nas punkty. Mamy jednak dobry zespół i wiem, że jeszcze się poprawimy. Musimy tylko bardziej skoncentrować się na naszej grze i unikać podobnych pomyłek” – powiedział Cancelo.

Obrońca Juventus wyraził również swoje zdanie na temat atmosfery w drużynie. Jego zdaniem, jest ona dobra, a zawodnicy są ze sobą zgraną grupą. Problem leży jednak w tym, że na boisku nie potrafią przekuć tej zgranej drużyny w dobre wyniki.

Joao Cancelo, który jest uważany za jednego z najlepszych obrońców w lidze włoskiej, jest świadomy, że musi dać z siebie więcej, aby pomóc drużynie. Portugalczyk jest gotowy na ciężką pracę i obiecuje, że będzie starał się udowodnić swoją wartość na boisku.

Pomimo trudnego początku sezonu, Cancelo wierzy, że Juventus jest w stanie odbudować swoją formę i powalczyć o sukcesy. Portugalczyk nie traci nadziei i sądzi, że zespół może zaskoczyć kibiców w kolejnych meczach.

“Mamy wielkie ambicje i wiemy, że musimy wygrać kolejne spotkania. Wiemy, że jesteśmy lepsi, niż to, co pokazuje nam tabela. Po prostu musimy pracować jeszcze ciężej i nie poddawać się” – zakończył Cancelo.

Przeczytaj również:  Emery: "Nie ma sensu rozpamiętywać porażki z Ligą Konferencji"

Podsumowanie

W ostatnich spotkaniach Juventus Turyn nie prezentował się tak, jakby chciał. Joao Cancelo, jeden z zawodników drużyny, przyznał otwarcie, że popełniali wiele prostych błędów, które przyczyniły się do słabych wyników. Portugalczyk wierzy jednak w potencjał zespołu i obiecuje, że będą pracować jeszcze ciężej, aby poprawić swoją grę i odzyskać dobrą formę. Mimo trudnego początku sezonu, Cancelo nie traci nadziei na sukcesy i wierzy, że Juventus jest w stanie zaskoczyć kibiców w kolejnych meczach.