Bukmacherzy bez dowodu

Pasjadosportu.pl » Bukmacherzy bez dowodu

Zakłady bukmacherskie bez dowodu – zarejestruj się bez weryfikacji

Większość polskich bukmacherów zdecydowało się wprowadzić szybką rejestrację dla swoich graczy – w niektórych przypadkach istnieje tylko taka, inni z kolei wymagają pełnej rejestracji. Zdecydowaną przewagą rejestracji bez dowodu jest oszczędność czasu i fakt, że nie musimy podawać szczegółowych danych.

W szybkiej rejestracji nie musisz podawać numeru rachunku czy przesyłać skanu dowody osobistego. Wystarczą podstawowe dane by móc cieszyć się dostępem do oferty operatora.

Nie da się ukryć, że szybka rejestracja jest ciekawą propozycją na przetestowanie operatora, jednak ma ona również swoje minusy. W większości przypadków gracz z kontem tymczasowym nie ma dostępu do pełnej ofert bonusowej, ograniczają go ostrzejsze limity, a co więcej, nie może wypłacić zgromadzonych środków. Jednak środki te nie przepadają – wystarczy dokonać pełnej rejestracji, by zgarnąć swoje środki.

Zakłady bukmacherskie bez dowodu

Operatorów umożliwiających rejestrację w skróconej formie potocznie określa się bukmacherami bez dowodu. Nie da się ukryć, że załączenie dowodu osobistego to etap, który zajmuje najwięcej czasu, a przy tym wymaga od nas podania większości danych osobowych, co dla niektórych bywa niekomfortowe. Co więcej, niekiedy weryfikacja nie przechodzi za pierwszym razem.

Jeśli jednak chcesz grać na poważnie, musisz się liczyć z tym, że w pewnym momencie konieczne będzie przesłanie skanu dowodu. Szczególnie wówczas, gdy będziesz chciał wypłacić zgromadzone środki. Warto tutaj podkreślić, że Twoje dane osobowe są przetwarzane wyłącznie na potrzeby weryfikacji tożsamości, a zaraz po tym są one niszczone, tym samym Twoje dane są w pełni bezpieczne.

Bukmacherzy bez dowodu

Poniżej przedstawimy legalnych bukmacherów oferujących szybką rejestrację, a także wskażemy, co możesz zyskać decydując się na założenie.

Wybierając bukmachera warto zwrócić uwagę na czas w którym musisz dokonać pełnej rejestracji, ponieważ to właśnie wyróżnia poszczególnych operatorów.

Czas na aktywację konta

Powyższy wykres wskazuje, że STS, LV BET, Totolotek, Noblebet i PZBuk nie ograniczają graczy w kwestii rejestracji. Gracz może korzystać z konta tak długo, jak potrzebuje. W naszej ocenie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ nie wywołuje presji. TOTALbet, Betclic i Superbet pozwalają podjąć decyzję w ciągu 90 dni. BetX ogranicza czas na rejestrację do 30 dni, z kolei pełnej rejestracji w ciągu 28 dni wymagają eWinner i Fortuna.

Limity dla konta tymczasowego

Przed przystąpieniem do rejestracji warto zwrócić również uwagę na limity dla kont tymczasowych, ponieważ to właśnie one wskazują, jaki depozyt można wpłacić. Jednak tutaj niemal wszyscy bukmacherzy są zgodni.

Większość legalnych polskich bukmacherów nakłada limity w wysokości 5000 zł. Dwóch – LV BET i Nobblebet – zwiększyli limit do kwoty 5200 zł. Z kolei PZBuk nie nakłada żadnego limitu dla graczy z kontem tymczasowym.

Bonusy dla konta tymczasowego

Kolejnym istotnym elementem przy wyborze konta tymczasowego są bonusy przyznawane dla graczy, którzy nie zdecydowali się na pełną rejestrację. Zaledwie kilku pozwala na zgarnięcie wszystkich bonusów. Kilku dostęp do bonusów przyznaje dopiero po zakończeniu rejestracji.

  • STS – bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu,
  • Superbet – zakład bez ryzyka, bonus od depozytu oraz freebet do wpłaty,
  • Fortuna – zakład bez ryzyka, bonus od wpłaty – gracz nie ma dostępu do bonusu bez depozytu,
  • eWinner – zakład bez ryzyka, bonus od drugiego depozytu,
  • PZBuk – zakład bez ryzyka, darmowy bonus.
  • LV BET – zakład bez ryzyka, bonus od pierwszego i drugiego depozytu – gracz nie ma dostępu do bonusu bez depozytu,
  • TOTALbet – bonus od wpłaty – gracz nie ma dostępu do freebetów i bonusu bez depozytów,
  • BetX – bonusu od wpłaty, bonus bez depozytu,
  • Betclic – zakład bez ryzyka,
  • Totolotek – gracz z kontem tymczasowym nie ma dostępu do żadnego bonusu.

Jak widać z powyższego zestawienia, pod względem bonusów również prowadzenie obejmuje PZBuk, który przyznaje wszystkie dostępne bonusy na start. Jednak niedaleko w tyle pozostają STS, Betclic i eWinner, które również przyznają wszystkie swoje bonusy.

Szybka rejestracja u legalnych bukmacherów

pzbuk opinie

Szybka rejestracja w PZBuk

Przechodząc na stronę operatora z naszego linku wystarczy kliknąć duży, zielony przycisk „Zarejestruj się”. wówczas zostaniesz przekierowany do formularza, który składa się z trzech kroków. Na pierwszym etapie należy wpisać nazwę użytkownika, podać adres e-mail oraz nadać hasło. Następnie należy podać podstawowe dane osobowe – imię, nazwisko oraz serię i numer dowodu osobistego (nie musisz jeszcze załączać skanu dokumentów). Tutaj musisz podać również swój adres, numer telefonu oraz datę urodzenia, a także wskazać walutę, w której będziesz dokonywać wypłat.

Na tym etapie, na samym dole znajdziesz miejsce, w którym należy wprowadzić kod bonusowy PZBuk. Nasz kod pozwoli CI zgarnąć jeszcze wyższe bonusy na start.

W trzecim kroku wystarczy wprowadzić limit dzienny i miesięczny dla gry i obrotu, a następnie wybrać przycisk „Otwórz konto”.

Czytaj również:  Super League i Premiership Rugby do rozegrania w sobotę

Po przejściu tych wszystkich kroków na podany adres e-mail otrzymasz link do aktywacji konta, który po kliknięciu przekieruje Cię do strony operatora.

Proces rejestracji jest szybki i sprawny. Co więcej, dla aktywowania konta wymagane będzie wyłącznie przesłanie dokumentów – skanu dowodu osobistego oraz wyciągu z banku, na którym będzie widniał numer rachunku. Aby załączyć dokumenty wystarczy przejść do zakładki „Moje konto” i wybrać „Wyślij dokumenty”.

Warto tutaj zaznaczyć, że po dokonaniu szybkiej rejestracji i wpłacie nawet minimalnej kwoty (1 zł) otrzymasz dostęp do transmisji meczów NBA, a także otrzymasz cashback na start i darmowe bonusy. Warto tutaj zaznaczyć, że PZBuk nie wymusza konkretnego czasu, w którym należy dokonać aktywacji konta stałego.

sts rejestracja

Konto tymczasowe w STS

STS jest jednym z dwóch bukmacherów, którzy przy rejestracji bez dowodu gwarantują również dostęp do bonusu bez depozytu. Wykorzystując nasz kod promocyjny STS otrzymasz bonus bez depozytu, bonus od wpłaty oraz zakład bez ryzyka. Co więcej, STS gwarantuje dostęp do szerokiej gamy transmisji na żywo, które są dostępne również dla graczy z kontem tymczasowym. Warto przy tym pamiętać, że dla otrzymania dostępu do streamingów musisz postawić przynajmniej 1 zakład w ciągu 24 godzin. Dużym plusem STS jest również to, że na początek nie musisz dokonywać wpłaty, ponieważ pierwszy zakład możesz postawić w ramach bonusu bez depozytu.

Sama rejestracja w STS jest niezwykle prosta. Dwustronny formularz wymaga podania adresu e-mail, hasła oraz numeru telefonu. W tym kroku znajdziesz również pole na podanie naszego kodu promocyjnego. Następnie zostaniesz poproszony o zaznaczenie wymaganych zgód i oświadczeń. W kolejnym kroku należy podać dane osobowe (imię, nazwisko, narodowość, PESEL), a także wprowadzić kod SMS, który ma na celu zweryfikowanie poprawności podanego numeru telefonu.

Tutaj zwróć uwagę na opcję „Chcę otrzymać bonus startowy” i dopiero wówczas kliknij „Zarejestruj”. Konto tymczasowe jest dostępne bez limitu czasowego, jednak gracz jest ograniczony limitem na zakłady, który wynosi 5000 zł.

Dla zwiększenia limitów oraz w celu wypłacenia środków należy przejść do zakładki „Dane osobowe” i dalej „Moje konto”. W tym miejscu powinieneś załączyć skan dowodu osobistego, numer rachunku bankowego i podać adres zamieszkania, a także zweryfikować adres e-mail, nadać pseudonim.

Konto tymczasowe w Fortunie

Fortuna zdecydowała się na wprowadzenie szeregu limitów dla graczy decydujących się na konto tymczasowe. Pierwszym jest ograniczenie na grę do 5000 zł, z kolei drugi wskazuje czas w jakim gracz może „testować” konto – jest to 28 dni. Gracz z kontem tymczasowym może skorzystać z bonusu od wpłaty i zakładu bez ryzyka, który po wprowadzeniu naszego kodu promocyjnego wyniesie 215 zł. Bonus bez depozytu jest dostępny wyłącznie po dokonaniu pełnej rejestracji.

Plusem oferty tymczasowej Fortuny jest dostęp do ciekawych transmisji na żywo, które aktywowane są już po wpłaceniu minimalnego depozytu, gdy będziesz posiadać dodatnie saldo konta.

Jeśli zależy Ci na szybkim założeniu konta i dostępie do zakładów, wówczas szybka rejestracja będzie dobrym rozwiązaniem – formularz składa się z jednej strony, na której będziesz poproszony o podanie danych osobowych – imienia i nazwiska, obywatelstwa, adresu zamieszkania, daty urodzenia i numeru PESEL, a także będziesz musiał wprowadzić adres e-mail, numer telefonu oraz nadać sobie pseudonim. Tutaj będziesz mógł wprowadzić kod bonusowy oraz nadać PIN. Pamiętaj również o zaznaczeniu odpowiednich oświadczeń, w tym chęci otrzymania bonusów powitalnych.

Po przejściu formularza otrzymasz link aktywacyjny.

Dla dokonania pełnej rejestracji zaloguj się do swojego konta tymczasowego, a następnie wybierz zakładkę „Ustawienia” oraz „Twój status konta Fortuna”. Po przesłaniu skanu dokumentu tożsamości i wpisaniu numeru rachunku będziesz musiał poczekać na weryfikację, po której otrzymasz dostęp do pełnej oferty.

Szybka rejestracja w Totolotku

Również Totolotek gwarantuje dostęp do szybkiej rejestracji. Sam formularz składa się wyłącznie z jednej strony, na której podaje się podstawowe dane osobowe. Tutaj musisz również pamiętać, aby wybrać z listy rozwijanej opcję „TAK, chcę bonus powitalny!” oraz zaznaczyć wszystkie wymagane zgody i oświadczenia. Jeśli chcesz możesz wyrazić również zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. W przypadku zajmowania eksponowanego stanowiska politycznego należy koniecznie ująć taką informację w formularzu rejestracyjnym. Po wypełnieniu formularza wszystkimi wymaganymi danymi należy wybrać „Ukończenie rejestracji”, co będzie skutkowało wysłaniem maila z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w link zostaniesz automatycznie przekierowany do strony Totolotka, w której należy potwierdzić założenie konta gracza. Dopiero wówczas otrzymasz kolejnego maila, z informacją, że Twoje konto zostało założone.

Pamiętaj, by podczas rejestracji wprowadzić nasz kod promocyjny, który pozwoli Ci zgarnąć wyższy bonus na start, w postaci dodatkowych 25 zł na freebet oraz 200 zł w formie zakładu bez ryzyka. W przypadku Totolotka kod promocyjny wprowadza się dopiero po zakończeniu rejestracji. Tym samym, dla otrzymania bonusów powinieneś przesłać skan dowodu osobistego i numeru konta. Sama weryfikacja trwa zwykle kilkanaście minut, jednak niekiedy może potrwać nawet dobę. Po pomyślnym przejściu weryfikacji wybierz zakładkę „Wpłata”, a następnie „bonus.cord/Kod bonusowy” i wpisz kod TTVIP.

Czytaj również:  Nowy Bukmacher 2022

lvbet rejestracja

Szybkie konto w LV BET

Podczas rejestracji konta w LV BET gracz już na pierwszym etapie może zdecydować, czy chce założyć pełne konto, czy woli rozpocząć grę z kontem tymczasowym. W zależności od wybranej opcji formularz rejestracyjny będzie się składał z dwóch lub trzech kroków. Decydując się na rejestrację konta za pośrednictwem naszego linku będziesz mógł zyskać wyższy bonus na start.

W pierwszym kroku będziesz poproszony o podanie imienia, nazwiska, swojej narodowości oraz numeru PESEL. Następnie konieczne będzie wprowadzenie adresu e-mail, nadanie loginu i hasła, a także numeru telefonu i kodu promocyjnego. Na tym etapie powinieneś zaznaczyć również wszystkie wymagane zgody, w tym na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną. W ostatnim kroku powinieneś potwierdzić prawdziwość podanych danych oraz kliknąć „Zarejestruj się”.

Jeżeli zdecydujesz się już na starcie założyć konto pełne, powinieneś podać jeszcze adres zamieszkania, numer rachunku bankowego, a także załączyć skan dowodu osobistego.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny, który pozwoli Ci zalogować się na swoje konto.

Jeżeli zależy Ci na tym, by móc zwiększyć limit środków na zakłady, a także skorzystać z dodatkowego bonusu 20 zł najlepiej już na starcie przejść przez pełną rejestrację. Jeśli zdecydujesz się na założenie konta tymczasowego będziesz ograniczony limitem w wysokości 5200 zł, jednak w każdej chwili możesz dokończyć rejestrację.

totalbet rejestracja

Konto tymczasowe od TOTALbet

W naszej ocenie formularz TOTALbet jest zdecydowanie najkrótszy. Liczy tylko jedną stronę, na której należy podać podstawowe dane, takie jak login, e-mail, hasło oraz dane osobowe – imię i nazwisko, narodowość, datę urodzenia i numer PESEL. Tutaj również wymagane jest zaznaczenie zgód i oświadczeń, a także potwierdzić pełnoletność i prawdziwość wprowadzonych danych. Jeśli chcesz możesz również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Po wprowadzeniu wszystkich danych należy potwierdzić chęć otrzymania bonusu na start oraz wybrać przycisk „Rejestracja”.

Pamiętaj o tym, by wprowadzić nasz kod promocyjny, który pozwoli Ci zyskać dodatkowy bonus bez depozytu. Jednak tutaj wymagane jest posiadanie konta stałego – bonus zostanie przyznany po zakończeniu rejestracji, ale musi być wprowadzony już na starcie rejestracji. Również freebet zostanie przyznany dopiero po aktywacji konta pełnego.

Jak w pozostałych przypadkach, po zakończeniu rejestracji otrzymasz wiadomość z mailem aktywacyjnym, który pozwoli Ci na aktywację konta. Wówczas zostaniesz jeszcze poproszony o podanie adresu zamieszkania i nadaniu numeru konta bankowego, a także ustawienie limitów. Tutaj również powinieneś przesłać skan dowodu osobistego.

Na podanie wskazanych danych będziesz miał 90 dni od momentu założenia konta tymczasowego. Dane możesz podać przechodząc do zakładki „Moje konto”.

Konto tymczasowe eWinner ze wszystkimi bonusami

Sama rejestracja konta w eWinner jest bardzo łatwa i możesz ją rozpocząć przechodząc z naszego linku. W formularzu należy podać jedynie podstawowe dane, takie jak e-mail i numer telefonu, a także nadać hasło. Również na tym etapie będziesz mógł wprowadzić nasz kod promocyjny – EWINVIP. Jeżeli dokonujesz rejestracji z naszego linku pole to będzie automatycznie wypełnione. Na tej stronie należy zaznaczyć również opcję „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”, co pozwoli Ci skorzystać z opcji cashbacku na start. Następnie należy zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia.

Na drugiej stronie należy wpisać podstawowe dane osobowe, a także podać kod SMS. Po spełnieniu wszystkich tych warunków konto tymczasowe zostanie aktywowane.

Gracze decydujący się na szybką rejestrację u eWinner mogą liczyć na wszystkie bonusy, w tym cashback do 160 zł. Musisz przy tym pamiętać, by dokonać pełnej rejestracji w ciągu 28 dni. W przeciwnym wypadku stracisz pakiet po witalny, a także możliwość wypłaty zgromadzonych środków.

Limity kwoty w eWinner dla konta tymczasowego wynoszą 5000 zł, jednak na start jest to całkiem przyzwoita kwota.

Konto tymczasowe od Betclic

Również Betclic pozwala swoim graczom skorzystać z opcji konta tymczasowego. Sama rejestracja jest niezwykle szybka, a formularz składa się z trzech, krótkich stron. Pierwsza wymaga podania podstawowych informacji, takich jak płeć, imię i nazwisko, data urodzenia, a także adres e-mail. W następnym kroku należy zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia,, w tym zatwierdzenie regulaminu i polityki prywatności, a także potwierdzić pełnoletność.

W drugiej zakładce zostaniesz poproszony o podanie numeru PESEL, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Na ostatniej stronie będziesz poproszony o nadanie loginu i hasła, a także będziesz mógł wprowadzić kod promocyjny, który pozwoli Ci zgarnąć wyższe bonusy. Gracze decydujący się na szybką rejestrację będą mogli skorzystać z bonusu na zakład bez ryzyka.

Na koniec tymczasowym możesz wpłacać środki i zawierać zakłady. Jednak aby wypłacić środki należy już przekształcć konto na stałe, poprzez wysłanie skanu/zdjęcia dowodu osobistego.

Konto tymczasowe jest dostępne przez 90 dni i umożliwia zawieranie zakładów do wysokości 5000 zł. Jeśli zdecydujesz się na rejestrację konta z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego otrzymasz najwyższy na rynku cashback dla nowego gracza.

Czytaj również:  John Gwynne: Były komentator Sky Sports umiera w wieku 77 lat | Darts News

Konto tymczasowe od NobleBet

Osoby decydujące się na pełną rejestrację konta w NobleBet muszą wypełnić formularz składający się z trzech kroków. Osoby, które chcą się ograniczyć do konta tymczasowego wypełniają formularz dwustronny. Na pierwszej stronie należy podać podstawowe dane osobowe i wybrać opcję „Idź dalej”. W drugim etapie należy wpisać numer telefonu i adres e-mail, a także nadać nazwę użytkownika i hasło. Tutaj również będziesz musiał zaznaczyć odpowiednie zgody i oświadczenia oraz potwierdzić prawdziwość wpisanych danych. Na koniec kliknij „Zakończenie rejestracji”.

Warto tutaj podkreślić, że szybka rejestracja gwarantuje dostęp do wszystkich bonusów od depozytu na start. NobleBet nie wskazuje czasu, w jakim należy przekształcić konto tymczasowe w pełne, a limity zakładów są stosunkowo wysokie i wynoszą 5200 zł. Jeśli chcesz zyskać dodatkowy freebet od depozytu na start to pamiętaj o tym, by przejść do rejestracji z naszego linku.

Szybka rejestracja w Superbet

Rejestracja konta w Superbet jest również bardzo szybka. Dla zgarnięcia dodatkowych bonusów przejdź do formularza rejestracyjnego bezpośrednio z naszego linku. Sam formularz mieści się na jednej stronie i wymaga podania jedynie podstawowych danych (imię i nazwisko, PESEL, kraj zamieszkania, adres e-mail), a także nadać nazwę użytkownika i hasło. W formularzu rejestracyjnym orzesz również wskazać numer punktu stacjonarnego, w którym stawiałeś lub w dalszym ciągu stawiasz zakłady. Pamiętaj również o zaznaczeniu odpowiednich zgód i oświadczeń, które pozwolą aktywować konto.

Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych danych wybierz przycisk „Rejestracja”. Wówczas na wskazany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Gracze, którzy decydują się na założenie konta tymczasowego mogą liczyć na wszystkie bonusy na start, w tym tydzień bez ryzyka, bonus od wpłaty, a także dodatkowy freebet, który jest dostępny dla osób, decydujących się na założenie konta za pośrednictwem naszego linka.

Osoby zakładające konto tymczasowe muszą się liczyć z limitami depozytów, w wysokości 5000 zł, a także koniecznością założenia konta stałego w ciągu 90 dni od rejestracji. Pełną aktywację można przeprowadzić uzupełniając numer rachunku, a także wysyłając zdjęcie/skan dowodu osobistego.

Konto tymczasowe w BetX

BetX gwarantuje możliwość założenia konta tymczasowego, jednak formularz jest dość obszerny – składa się z czterech kroków, w których należy podać kolejno szczegóły konta, dane osobowe, zaznaczyć bezpieczeństwo i warunki, a także przejść weryfikację. W pierwszej zakładce należy nadać nazwę użytkownika, a także podać adres e-mail i numer telefonu. W kolejnej imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia, adres i numer PESEL. W zakładce dotyczącej bezpieczeństwa zostaniesz poproszony o wybranie pytania bezpieczeństwa, a także przejść zabezpieczenia captcha. W ostatnim kroku należy wybrać odpowiednie oświadczenia i zgody. Po przejściu formularza otrzymasz link aktywacyjny, który pozwoli Ci zalogować się na swoje konto.

Szybka rejestracja nie powinna Ci zająć dłużej niż 5 minut. Jednak w przypadku konta tymczasowego musisz się liczyć z nałożonymi limitami w tym limitem depozytów w wysokości do 5000 zł oraz o konieczności dokończenia rejestracji w ciągu 30 dni. Jednak już z kontem tymczasowym możesz skorzystać z bonusów powitalnych – bonusu od wpłaty i darmowego zakładu.

Czy warto zdecydować się na szybką rejestrację?

W naszej ocenie szybka rejestracja jest rozwiązaniem, z którego warto skorzystać, szczególnie dlatego, że większość bukmacherów albo nie narzuca czasu na dokończenie rejestracji lub ten czas jest stosunkowo długi. Minusem takich kont niewątpliwie jest brak dostępu do pełnej oferty, ograniczenia dla stawki oraz brak możliwości skorzystania z pełnej oferty bonusów. Co więcej, chcąc wypłacić środki będziesz musiał się liczyć z koniecznością aktywowania konta stałego, czyli pozytywnie przejść proces weryfikacji. Testując dla Was proces rejestracji zwykle nie musieliśmy czekać dłużej niż kilkanaście minut, jednak w niektórych przypadkach potwierdzenie nastąpiło dopiero po upływie kilku godzin. Jeżeli więc liczysz na szybką wypłatę środków powinieneś rozważyć pełną rejestrację już na samym początku. Niemniej, warto docenić fakt, że bukmacherzy nie ograniczają swoich graczy i umożliwiają rozpoczęcie gry bez konieczności przesyłania dokumentów.

Dla pełnego obrazu zasięgnęliśmy również informacji od Etoto i forBET, żeby dowiedzieć się, czy rozważają wprowadzenie opcji szybkiej rejestracji. Etoto przyznał, że intensywnie pracuje nad takim rozwiązaniem, z kolei forBET nie planuje wprowadzania do swojej oferty takiego rozwiązania.