Bonusy Bukmacherskie 2022

Pasjadosportu.pl » Bonusy Bukmacherskie 2022

Promocje bukmacherskie i bonusy bukmacherskie to to, czego oczekują od bukmachera gracze. Dzięki dobrej ofercie bukmacherzy są w stanie pozyskiwać nowych użytkowników. Zachęcając do gry, bukmacherzy starają się przygotowywać coraz to lepsze oferty. To właśnie dzięki nim mamy możliwość zapoznania się z ofertą bukmacherów, a także realiami obstawiania. Sprawdź który bukmacher ma dziś najlepszą ofertę i zacznę od niej. Dzięki temu, zyskasz najwięcej dodatkowej kasy!

Bonusy bukmacherskie – rodzaje

kody promocyjne

Bukmacherzy na tę najpopularniejszą w branży formę przyciągania nowych klientów używają różnych nazw: bonus powitalny, bonus na start, bonus od pierwszej wpłaty, podwojenie depozytu czy pakiet powitalny. Mimo różnorodnego nazewnictwa chodzi o takie samo działanie. Bukmacher Bonusy na start skierowane są dla osób obstawiających za pośrednictwem Internetu. W ramach tych promocji nowi gracze, którzy zarejestrują się na stronie bukmachera (pełna rejestracja + potwierdzenie tożsamość)  i dokonają pierwszego depozytu jedną z dostępnych metod płatności, otrzymają bonusy w postaci powiększenie środków o konkretną kwotę/procent (np. podwojenie wpłaty).

Wszyscy bukmacherzy stosują pewne ograniczenia. Najpopularniejsze jest ustalenie maksymalnej kwoty możliwej do otrzymania w ramach promocji. Limit może wynieść 500 PLN, ale również i 1500 PLN – każdy buk ustala go według własnego uznania. Dodatkowym wymogiem oprócz limitu, jest konieczność jego obrotu. Aby móc wypłacić pieniądze razem z otrzymanym bonusem, gracz musi obrócić kilkukrotnie otrzymaną kwotą według ustalonych wymagań. Najczęściej chodzi o minimalną liczbę spotkań na kuponie, łączny kurs całego kuponu nie mniejszy niż lub minimalny kurs pojedynczego zdarzenia. Każde zakłady bukmacherskie mają swoje zasady obrotu i warto się z nimi zapoznać na stronie organizatora lub w regulaminie promocji. Warto dodać że oferta zaakceptowana jest przez radę ministerstwa finansów.

Freebet (darmowy zakład bez ryzyka i kod promocyjny)

Freebet to kolejna popularna forma bonusu od bukmacherów. W tej promocji otrzymamy zwrot za nasz pierwszy postawiony kupon w danych zakładach, gdy okaże się on nietrafiony. Istnieją dwie wersje darmowego zakładu. W pierwszej gracz najpierw musi dokonać wpłaty depozytu na swoje konto i zagrać za własne środki. W drugiej mamy do czynienia z tzw. freebet bez depozytu. W tym przypadku darmowy zakład bez ryzyka jest przyznany natychmiast po pełnej rejestracji u bukmachera. Zwrot za darmowy zakład bez ryzyka może nastąpić w formie środków finansowych na konto gracza lub w specjalnych punktach, za które można dokonać kolejnych zakładów bukmacherskich. W przypadku chęci natychmiastowej wypłaty bukmacher może obarczyć je dodatkowymi wymaganiami w postaci obrotu tych środków na wskazanych warunkach.

Bonusy powiększający wygraną. Które zakłady bukmacherskie to oferują.

Zakłady bukmacherskie organizują promocje bukmacherskie nie tylko dla nowych klientów, lecz dbają również o stałe grono graczy. Obecni klienci mają często możliwość skorzystania z promocji polegającej na powiększeniu wygranej. Spotykane są dwie formy bonusu od depozytu o tym charakterze. W pierwszej otrzymamy stałą kwotę lub procent powiększający, w zamian za obstawienie wskazanych przez bukmachera zakładów bukmacherskich np. na spotkania piłkarskiej Ligi Mistrzów czy wybranego turnieju.

Druga wersja tej promocji to powiększenie ewentualnej wygranej o pewien procent, którego wielkość jest uzależniona od ilości spotkań na kuponie. Przy obstawieniu 10 spotkań wygrana będzie większa o 25%, a przy 15 bonusu od depozytu wyniesie np. aż 50%. W przypadku tej promocji stosowany jest wymóg minimalnego kursu dla przynajmniej jednego zdarzenia na kuponie (choć może być i dla wszystkich). Każde zakłady stosujące tą promocje bukmacherskie mają własne limity.

Zaproś kumpla

Promocja zaproś kumpla czy poleć znajomego, jest głównie spotykana w punktach stacjonarnych (choć to wcale obowiązek). Bukmacher w zamian za przyprowadzenie nowego klienta (np. znajomego z pracy), który założy konto (i najczęściej je zasili), przekaże specjalny bukmacher bonus 100 dla osoby polecającej (czasem także i osoba polecona otrzyma coś więcej). W tym przypadku najczęściej spotykany jest bonus od wpłaty w postaci darmowego zakładu i doładowania konta środkami na dalszą grę.

bonusy bukmacherskie

Happy Hours – kod promocyjny

Są to specjalne godziny wyznaczone przez poszczególnych bukmacherów, w których możemy liczyć na zwiększenie wygranej w zamian za spełnienie poszczególnych warunków. Do tych warunków oprócz zagrania w wyznaczonym czasie, najczęściej zaliczają się: zagranie za określoną minimalną stawkę, obstawienie wyznaczonych spotkań bądź konkretnej grupy zakładów (np. zakłady na żywo lub zakłady wirtualne).

Bezpieczny kupon bonus od depozytu

Bezpieczny kupon polega na zwrocie stawki za kupon w przypadku nietrafienia wyłącznie jednego zdarzenia. Zakład bez ryzyka czyli Bezpieczny kupon może mieć wymóg minimalnego łącznego kursu, minimalnej stawki czy liczby zdarzeń na kuponie. Do tego będzie jednak potrzebny kod promocyjny.

LV BET Bonus powitalny do 1500 PLN oraz LVBET bonus bez depozytu

lvbet logo

LV BET dla nowych posiada promocje bukmacherskie Bonus powitalny, w ramach której gracz może otrzymać dodatkowe aż 1500 PLN na dwie pierwsze wpłaty depozytów (do 1000 za pierwszy depozyt i do 500 za drugi). Za każdym razem gracz musi najpierw wpłacić depozyt – minimum 50 zł. Gracz otrzyma bonuy w postaci 1% wpłaconego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x100 (lub x50 w przypadku bonusu od drugiego depozytu). W praktyce oznacza to podwojenie pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 1000 PLN oraz 50% więcej w przypadku drugiej wpłaty do maksymalnej kwoty 500 PLN. Aby móc wypłacić środki należy spełnić dodatkowe wymagania przy obstawianiu kuponów:

 • Minimalna wartość bonus od depozytu: 50 PLN
 • Minimalna liczba spotkań/zdarzeń na kuponie: 3
 • Łączny kurs minimalny kuponu: 2,50
 • Kurs pojedynczego zdarzenia nie mniejszy niż: 1,25
Czytaj również:  Ranking bukmacherów

Sprawdź szczegóły promocji w regulaminie Bonus Powitalny od LV BET.

LVBET Multikozak – kod promocyjny

LVBET w ramach swoich promocji oferuje zwiększenie wygranej w zależności od liczby postawionych spotkań na kuponach. Minimalna stawka kuponu to 10 PLN, a minimalny kurs kuponu to 3,0 PLN. Na kuponach muszą znaleźć się spotkania z jednego tygodnia. Kupon musi być wygrany i należy go zgłosić mailowo. Promocja tylko dla graczy zarejestrowanych na stronie organizatora. Wysokości bonusu prezentują się następująco:

 • 4 zakłady +7,5% do wygranych z zakładu,
 • 5 zakładów +10% do wygranych z zakładu,
 • 6 zakładów +15% do wygranych z zakładu,
 • 7 zakładów +20% do wygranych z zakładu,
 • 8 lub więcej +25% do wygranych z zakładu.

Sprawdź szczegóły promocji Multikozak na stronie organizatora.

LV BET Bezpieczny kupon 5+ – kod promocyjny

Gracze mogą zagrać bezpieczny kupon z minimum 5 zdarzeniami, którego stawka zostanie zwrócona, gdy źle zostanie wytypowane wyłącznie jedno zdarzenie. Maksymalny zwrot kuponu to 50 zł. Gracz może otrzymać tylko jeden zwrot za Bezpieczny kupon w tygodniu. Na kuponie muszą się znaleźć zdarzenia o łącznym minimalnym kursie 3,0, a minimalna stawka wynosi 20 PLN. Kupon musi być zagrany za środki własne.

Sprawdź szczegóły promocji Bezpieczny kupon 5+ na stronie organizatora.

LV BET Dwie dychy na sporty wirtualne

LV BET oferuje cotygodniowy bonus w postaci zwrotu na konto 20 PLN w zamian za obstawianie zakładów wirtualnych. Jeżeli przez cały tydzień wykonamy na zakładach wirtualnych obrót 100 PLN, w każdy poniedziałek zostanie dopisany bonus 20 PLN do wykorzystania ponownie na te zakład bez ryzyka. Zakłady bukmacherskie online należy zawrzeć za łączną kwotę 100 PLN netto z minimalnym kursem 1,5. Promocja ta nie dotyczy gry w punktach stacjonarnych.

Sprawdź szczegóły promocji Dwie dychy na sporty wirtualne.

Możesz zawsze zajrzeć do poradnika: Jak obstawiać zakłady bukmacherskie .

 

forBET Mistrzowski Start – Bonus do 1200 PLN

Zakłady Bukmacherskie forBET oferują legalni bukmacherzy bonusy dla nowych o łącznej wartości aż do 1200 zł. Promocja dotyczy trzech pierwszych wpłat depozytów na konto gracza. Pierwszy depozyt zostanie podwojony do maksymalnej kwoty 400 PLN, drugi to 75% więcej do maksymalnej kwoty 400 PLN, a w przypadku trzeciego depozytu bonus wyniesie +50% również do maksymalnej kwoty 400 PLN. Do odblokowania bonusu jest konieczność zagrania dowolnej liczby kuponów za cały depozyt z kursem minimalnym 2,0. Do wypłaty dodatkowych środków wymagania są następujące:

 • Minimalna wartość bonus od depozytu: 20 PLN
 • Wymagany czterokrotnego obrotu bonusem w czasie 30 dni od jego aktywacji
 • Minimalna liczba spotkań/zdarzeń na kuponach: 3
 • Łączny kurs minimalny kuponu: 2,00
 • Kurs pojedynczego zdarzenia nie mniejszy niż: 1,30

Sprawdź zasady promocji Mistrzowski Start, Bonusy bukmacherskie do 1200 na stronie organizatora.

forBET Super Tydzień – kod promocyjny

W ramach promocji Super Tydzień forBET proponuję ciekawe bonusy bukmacherskie inne każdego dnia. W poniedziałek możemy liczyć na Bonusy bukmacherskie 50% od depozytu do kwoty 200 PLN. Do uruchomienia bonusu wymagany jest jednokrotny obrót depozytem z minimalnym łącznym kursem na kuponach 2,0. Minimalna kwota depozytu do 20 PLN. Następnie należy w przeciągu 7 dni obrócić czterokrotnie obrotu bonusem z minimalnym kursem na kuponach 2,0.

We wtorek kupony postawione w godzinach 15:00 – 21:00 zostaną powiększone o 12%. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 wydarzenia, każde z minimalnym kursem 1,3. Promocja tylko dla nowych graczy zarejestrowanych.

Środa to Sporty wirtualne. Bukmacher zwraca maksymalnie za trzy pierwsze przegrane kupony, które były postawione dokładnie za 20 PLN z minimalnym łącznym kursem 2,0 (jeżeli wśród pierwszych trzech kuponów w środę o podanych wymaganiach, dwa były wygrane – zwrot wyniesie tylko 20 PLN).  Maksymalny zwrot na konto bonusowe to 60 zł który, aby wypłacić należy czterokrotnie obrócić po kursie 2,0 w terminie 7 dni od aktywacji środków.

Tłusty Czwartek w forBET jest co tydzień. Wystarczy zagrać tego dnia za 100 PLN i niezależnie od rozliczenia kuponu, gracz otrzyma 25 PLN na dalszą grę. Łączny kurs kuponu za 100 nie może być mniejszy niż 2,5, musi zawierać przynajmniej 3 zdarzenia i każde o minimalnym kursie 1,3. Bonusy bukmacherskie na start otrzymamy natychmiast po zagraniu kuponu kwalifikującego się w promocji. Kwota bonusu przed wypłatą musi zostać zagrana czterokrotnie z minimalnym kursem 2,0 w przeciągu 7 dni.

W piątek kupony zagrane w godzinach 6:00 – 12:00 można podwyższyć o 12%. Promocja tylko dla graczy zarejestrowanych na stronie organizatora. Na kuponie musza się znaleźć 3 zdarzenia przedmeczowe (nie liczą się zakład bez ryzyka LIVE), a każde z i nich z kursem minimalny 1,3.

Sprawdź szczegóły forBET Super Tydzień na stronie organizatora.

forBET Bonus urodzinowy – kod promocyjny

Wszyscy wiemy jak ważny jest prezent na urodziny. Nie zapomniał również o tym bukmacher forBET, który dla swoich zarejestrowanych i aktywnych graczy ma wyjątkowy upominek urodzinowy. Osoby, które w okresie ostatnich 3 miesięcy od daty swoich urodzin wpłacili minimum 100 PLN i dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu tą kwotą, otrzymają bonusy bukmacherskie na start 20 PLN na swoje konto. Legalni bukmacherzy bonus musi zostać dwukrotnie obrócony po łącznym minimalnym kursie 2,0 w przeciągu 14 dni.

Sprawdź szczegóły promocji Bonus urodzinowy na stronie organizatora.

Totolotek  Bonus Powitalny 1000 zł – bonus na start

W Totolotku znajdziemy Bonus Powitalny, w ramach którego otrzymamy 100% od pierwszego depozytu,  maksymalnej do kwoty 1000 PLN. Należy dokonać pełnej rejestracji u bukmachera i weryfikacji konta. Następnie wpłacić pierwszy depozyt i cieszyć się jego podwojenia. Bonus jest aktywowany w momencie zawarcia zakładu za środku z salda Bonusowego (moment aktywacji bonusu). Do wypłaty środków z bonusu, należy spełnić szereg wymagań podczas obstawiania:

 • Minimalna wartość bonus od depozytu: 20 PLN
 • Wymagany trzykrotny obrót kwotą bonusu + depozytu
 • Minimalna liczba spotkań/zdarzeń na kuponach: 1
 • Łączny kurs minimalny kuponu: 2,00
Czytaj również:  Bonus bez depozytu - ranking 2022

Sprawdź regulamin promocji Bonus Powitalny 1000 zł od Totolotek S.A.

Totolotek freebet 20 PLN

Za otwarcie konta w Totolotku (pełna rejestracja i weryfikacja) otrzymamy darmowy zakład – Freebet 20 PLN. Możemy go wykorzystać na zakłady bukmacherskie, a postawiony za te środki kupon musi posiadać co najmniej jedno spotkanie z kursem minimalnym 2,0. Aby móc wypłacić środki należy otrzymany bonus obrócić trzykrotnie. Bonus jest aktywny tylko przez 30 dni od daty jego przyznania.

Sprawdź regulamin promocji Bonus 20 zł freebet od Totolotek S.A.

Totolotek Gram Grubo

Totolotek oferuje zwiększenie wygranych o 14% przy spełnieniu poszczególnych warunków:

 • W piątek za postawienie kuponu za 100 PLN lub więcej z minimalnym łącznym kursem 2,0, minimalnym kursem pojedynczego wydarzenia nie mniejszym niż 1,06 oraz postawieniem przynajmniej jednego spotkania z oferty Toto-Mix lub Live.
 • Za postawienie kuponu o stawce 20 PLN lub większej, zawierającej jeden mecz w ramach Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, z minimalnym kursem kuponu 2,0 i kursem pojedynczego zdarzenia 1,06.
 • Za postawienie kuponu o stawce 20 PLN lub większej, zawierającej jeden mecz w ramach wskazanych spotkań Reprezentacji Polski w piłkę nożną, z minimalnym kursem kuponu 2,0 i kursem pojedynczego zdarzenia 1,06.

Szczegóły promocji Gram Grubo na stronie organizatora.

Totolotek Poleć Przyjaciela

Każdy może otrzymać 70 zł bonusu na grę w zamiana za zaproszenie swojego znajomego. Wystarczy w zakładce „Moje konto” wpisać mail zapraszanej osoby, która następnie zarejestruje się u bukmachera przy użyciu otrzymanego kodu. Za każdego poleconego i aktywnego gracza, otrzymamy darmowe bonusy bukmacherskie 70 PLN na grę. Bonus musi zostać jednokrotnie obrócony z kursem minimalnym 2,0 przy dowolnej liczbie zdarzeń.

Osoba polecona musi w przeciągu 30 dni od daty rejestracji dokonać wpłaty minimum 200 PLN i w tym terminie obrócić całą kwotą na minimum 3 kuponach z kursem 2,0 lub większym.

Osobą polecającą może być każdy, kto w przeciągu ostatnich 3 miesięcy dokonał depozytu minimum 50 zł w każdym z nich i obrócił go na kuponie o łącznym kursie 2,0 lub większym (także w każdym miesiącu).

 

STS Bonus powitalny 1000 PLN na start

STS dla nowych graczy posiada Bonus powitalny 1000 PLN na start, oferując podwojenie pierwszej wpłaty maksymalnie do 1000 PLN. Co ciekawe, STS posiada bardzo małe wymagania odnośnie wypłaty bonusowych środków. Dodatkowe wymogi to:

 • Wymagany trzykrotny obrót kwotą bonusu
 • Minimalny łączny kurs kuponu: 1,91

Sprawdź szczegóły Bonusu powitalnego 1000 PLN na start od STS.

STS freebet 25 PLN

STS dla nowych graczy oferuje darmowe bonusy bukmacherskie freebet o wartości 25 PLN. Podczas rejestracji wystarczy w pole „Kod Promocyjny” wpisać frazę „pewne25” i już po dokończeniu rejestracji (oraz weryfikacji konta) cieszyć się darmowym zakładem o wartości 25 PLN, który otrzymamy w przeciągu 3 dni. Darmowe bonusy bukmacherskie przed wypłatą należy trzykrotnie obrócić na wygranych kuponach z minimalnym łącznym kursem 1,91 lub większym.

STS Zaproś Kumpla

Za polecenie gracza, STS daje najlepszy bonus bez depozytu po 50 zł zarówno dla zapraszającego, jak i zaproszonego. Znajomego zapraszamy w zakładce „Moje konto” poprzez podanie adresu mailowego, za pośrednictwem serwisu Facebook lub generując kod promocyjny. Osoba polecona po rejestracji musi wpłacić minimum 50 zł na swoje konto i dokonać trzykrotnego obrotu depozytem na kuponach z kursem minimalnym 1,5.

Aby wypłacić otrzymany najlepszy bonus bez depozytu, należy go trzykrotnie obrócić (zagrać łącznie za 150 PLN) na kuponach z łącznym minimalnym kursem na poziomie 1,5 lub więcej.

Sprawdź promocję Zaproś Kumpla w STS.

STS Twoja gra, pewna kasa

STS ma ciekawą promocję dla graczy regularnie obstawiających. Do zgarnięcia jest maksymalnie 100 złotych na kartę STS. Bonusy bukmacherskie otrzymamy po każdym 10, 20 i 25 dniu. Zwrot 5% nastąpi za dni, w które zagraliśmy za minimum 25 PLN dziennie (nie mamy obowiązku gry każdego dnia za 25 PLN). Forma wypłaty bonusu przedstawiają się następująco:

– 5% sumy stawek z pierwszych 10 dni m-ca, zagranych za minimum 25 PLN.

– 5% sumy stawek z kolejnych 10 dni m-ca,

– 5% sumy stawek w kolejnych 5 dni m-ca.

Sprawdź promocję Twoja gra, pewna kasa na stronie organizatora.

 

E-TOTO oferta powitalna Bonus 200% do 1000 PLN

etoto kod promocyjny

Zakłady Bukmacherskie E-TOTO dla nowych graczy przygotowały Ofertę powitalną Bonus 200%, polegającą na potrojeniu pierwszej wpłaty i podwojenie drugiej wpłaty. Do zgarnięcia jest aż 1000 PLN. Maksymalny bonus od depozytu przy potrojeniu pierwszego depozytu to 100 PLN, zaś podwojenie drugiego depozytu posiada maksymalny limit na poziomie 900 PLN. Aby wypłacić bonusowe środki, należy spełnić szereg wymogów:

 • Wymagany czterokrotny obrót kwotą bonus od depozytu + bonusu
 • Obrót w przeciągu 30 dni
 • Minimalny łączny kurs kuponu: 2,20
 • Minimalna liczba spotkań/zdarzeń na kuponach: 1
 • Kurs pojedynczego zdarzenia nie mniejszy niż: 1,30

Sprawdź szczegóły Oferty powitalnej Bonus 200% do 1000 PLN od ETOTO

E-TOTO Weekendogranie

Aby wziąć udział w bardzo ciekawej promocji od bukmachera E-TOTO, należy najpierw się do tej akcji zapisać. Możemy to zrobić na stronie organizatora po zalogowaniu na swoje konto.

Promocja polega na zwrocie 25 PLN w każdy weekend, w zamian za zagranie w weekend co najmniej 3 kuponów o minimalnej stawce 50 zł każdy. Kupony muszą mieć łączny minimalny kurs 1,5 (zdarzenia 1,2 dla zakładu wielokrotnego). Niezależnie czy zakłady będą wygrane, czy przegrane i tak otrzymamy bonus na start 25 PLN.

Otrzymany bonus bez depozytu należy obrócić sześciokrotnie z łącznym minimalnym kursem 2,20 lub więcej (kurs zdarzenia minimum 1,3 w przypadku kuponu akumulowanego).

E-TOTO Top 3

Za kwotę 100 PLN lub większą, możemy obstawić jedno z trzech wskazanych przez organizatora spotkań w danym tygodniu – typując tylko wygranego lub remis. Jeżeli się pomylimy, otrzymamy freebet 50 zł. Do promocji najpierw trzeba się zapisać po zalogowaniu na konto. Bonus bez depozytu uprawnia do zagrania dowolnego kuponu, a wygrana tego kuponu jest pomniejszana o otrzymaną kwotę. Brak dalszych wymagań co do obrotu. Gracz może odebrać jeden freebet w tygodniu.

Czytaj również:  Ranking bonusów powitalnych

E-TOTO E-granie

Zapisz się do promocji i zgarnij zwrot 50% stawki, maksymalnie do 100 złotych w formie bonusu na konto. Zwrot przysługuje raz na tydzień. Wystarczy zagrać na dowolne wydarzenie e-sportowe za minimum 50 PLN z kursem minimalnym 1,02 i w przypadku niepowodzenia, wspomniany dodatek będzie nasz. Otrzymany bonus należy obrócić sześciokrotnie z łącznym kursem minimalnym 2,2 lub więcej (z minimalnym 1,3 na pojedyncze zdarzenie w  przypadku kuponu AKO).

E-TOTO Kornery

Stawiając pojedynczy zakład za minimum 50 zł na zdarzenie związane z rzutami rożnymi, w przypadku niepowodzenia otrzymamy freebet 25 PLN. Bonus freebet uprawnia do zagrania dowolnego kuponu, a wygrana tego kuponu zostanie pomniejszana o otrzymaną kwotę. Brak dalszych wymagań co do obrotu. Gracz może odebrać jeden freebet w tygodniu. Do promocji należy się najpierw zapisać po zalogowaniu na konto.

E-TOTO mniej/więcej

Stawiając pojedynczy zakład za minimum 50 zł na zdarzenie związane z sumą goli w spotkaniu (zdarzenia mniej/więcej), w przypadku niepowodzenia otrzymamy freebet 25 PLN. Bonus freebet uprawnia do zagrania dowolnego kuponu, a wygrana tego kuponu zostanie pomniejszana o otrzymaną kwotę. Brak dalszych wymagań co do obrotu. Gracz może odebrać jeden freebet w tygodniu. Do promocji należy się najpierw zapisać po zalogowaniu na konto.

E-TOTO Nocne Granie

Grając na zakłady LIVE za minimum 100 PLN na zdarzenie związane z rozgrywkami NBA, NFL, NHL, MLS lub MLB – w przypadku niepowodzenia otrzymamy freebet 50 zł. Bonus freebet uprawnia do zagrania dowolnego kuponu, a wygrana tego kuponu zostanie pomniejszana o otrzymaną kwotę. Brak dalszych wymagań co do obrotu. Gracz może odebrać jeden freebet w tygodniu. Do promocji należy się najpierw zapisać po zalogowaniu na konto.

TOTALbet Bonusy 100% do 500 PLN

totalbet logo

TOTALbet ma w ofercie na start klasyczne podwojenie depozytu. Maksymalna kwota bonusu to 500 PLN. Aby otrzymać Bonus 100% do 500 PLN, należy się zarejestrować, dokonać pierwszej wpłaty i tymże depozytem zagrać na dwóch nieidentycznych kuponach z łącznym minimalnym kursem na poziomie 2,0. Po ich rozliczeniu zostaną uruchomione bonusowe środki. Pozostałe wymogi do wypłaty środków bonusowych to:

 • Wymagany sześciokrotny obrót kwotą bonusu,
 • Minimalny łączny kurs kuponu: 2,00
 • Minimalna liczba spotkań/zdarzeń na kuponach: 3
 • Kurs pojedynczego zdarzenia nie mniejszy niż: 1,20

Sprawdź szczegóły Bonusy 100% do 500 PLN na stronie organizatora.

TOTALbet Super TOTAL Bonusy na start

Bonusy powitalne dla miłośników gier wirtualnych od TOTALbet to zwiększenie wygranej nawet o 40%. Im więcej zdarzeń z oferty postawimy, tym większy bonus uzyskamy. Należy wybrać spotkania z oferty Virtual (można łączyć dyscypliny), by uzyskać następujące bonusy bukmacherskie:

 • 3 zdarzenia – wygrana wyższa o 5%,
 • 4 zdarzenia – wygrana wyższa o 10%,
 • 5 zdarzeń – wygrana wyższa o 15%,
 • 6 zdarzeń – wygrana wyższa o 20%,
 • 7 zdarzeń – wygrana wyższa o 25%,
 • 8 zdarzeń – wygrana wyższa o 30%,
 • 9 zdarzeń – wygrana wyższa o 35%,
 • 10 zdarzeń – wygrana wyższa o 40%.

Sprawdź szczegóły Super TOTAL Bonusy na stronie organizatora.

TOTALbet i promocja TOTAL Bonusy powitalne

Klasyczna promocja zwiększająca wygraną w zależności od ilości postawionych spotkań. Maksymalny bonus bez depozytu może wynieść aż 30%. Wystarczy obstawić co najmniej 5 zdarzeń z kursem minimalnym 1,2 każdego z nich za dowolną stawkę. Im więcej zdarzeń tym wyższy bonus bez depozytu:

 • 5 zdarzeń – wygrana wyższa o 5%,
 • 6 zdarzeń – wygrana wyższa o 10%,
 • 7 zdarzeń – wygrana wyższa o 15%,
 • 8 zdarzeń – wygrana wyższa o 20%,
 • 9 zdarzeń – wygrana wyższa o 25%,
 • 10 zdarzeń i więcej – wygrana wyższa o 30%.

Sprawdź szczegóły TOTAL darmowe Bonusy na stronie organizatora.

TOTALbet Bezpieczny Zakład bez ryzyka

Bonus Bezpieczny Zakład bez ryzyka od TOTALbet jest automatycznie przyznawany za  do każdego kuponu, który spełni wymagane 3 warunki. Na kuponie znajdzie się przynajmniej 10 zdarzeń, minimalna stawka będzie wyższa lub równa kwocie 10 PLN oraz minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie będzie mniejszy niż 1,2. W przypadku trafienia 9 z 10 zdarzeń, wygrana na kuponie będzie równa postawionej stawce.

 

FORTUNA Bonus 100% od wkładu do 1000 PLN

fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna dla nowych klientów ma Bonus 100% od wkładu do 1000 PLN.  Należy się zarejestrować na stronie bukmachera i dokonać pierwszej wpłaty. Podwojenie pierwszego depozytu na iKoncie gracza nastąpi po czterokrotnym obrocie kwotą pierwszej wpłaty – inaczej niż w przypadku pozostałych legalnych bukmacherów, wymagających obrotu kwotą bonusu. Szczegóły dotyczące obrotu:

 • Wymagany czterokrotny obrót pierwszej wpłaty
 • Obrót w terminie 30 dni
 • Minimalny łączny kurs kuponu: 1,9
 • Minimalna liczba spotkań/zdarzeń na kuponach: 3

Sprawdź szczegóły Bonus 100% od wkładu do 1000 PLN na stronie organizatora.

FORTUNA Zakład bez ryzyka

Zakłady Bukmacherskie FORTUNA dla nowych graczy mają Zakład bez ryzyka na pierwszy kupon po założeniu konta internetowego. Maksymalny zwrot to 100 PLN od stawki netto (kwota stawki pomniejszona o podatek). Dlatego, jeżeli gracz chce otrzymać maksymalny zwrot w razie przegranego kuponu, to musi obstawić kupon za 114 PLN.

FORTUNA Freebet 20 PLN

Dla nowych graczy FORTUNA ma też z automatu 2800 punktów FKP, które można wykorzystać na darmowy zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN. Gracz może zawrzeć dowolny zakład bez ryzyka z wyłączeniem zdarzeń na sporty wirtualne.

Sprawdź warunki promocji Zakład bez ryzyka i Freebet 20 PLN w regulaminie organizatora.

FORTUNA Happy Hours

FORTUNA posiada w swoich bonusach także ofertę w stylu Happy Hours. Aby wziąć udział w promocji, należy w godzinach między 17:00 a 18:00 w dni Ligi Mistrzów (wtorek i środa), Ligi Europy (czwartek) czy pierwszego dnia polskiej Ekstraklasy (piątek) zawrzeć kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami za kwotę 20 PLN lub większą. Bonusy powiększający wygraną wynosi 14%.

Sprawdź regulamin Happy Hours na stronie organizatora.

FORTUNA Przyprowadź kumpla

Za zaproszenie kumpli do gry w Zakładach Bukmacherskich FORTUNA możemy otrzymać bonusy od depozytu nawet do 100 PLN za każde polecenie. Wystarczy zaprosić znajomych poprzez podanie ich adresów e-mail. Z otrzymanego zaproszenia muszą dokonać rejestracji, a następnie zadbać o doładowanie swojego konta.

Następnie w przeciągu 60 dni, w zamian za obrót swoimi środkami na kuponach z łącznym kursem minimalnym 3,0 (tylko takie kupony będą zliczane do promocji), my otrzymamy bonus od depozytu o następującej wysokości:

 • 50zł – 149,99zł – kwota 10zł,
 • 150zł – 299,99zł – kwota 30zł,
 • 300zł – 599,99zł – kwota 50zł,
 • 600zł lub więcej – kwota 100zł.

Minimalny wymagany obrót przez osobę zaproszoną to 50 PLN. Bonusy od depozytu dla zapraszającego zostanie przyznany wyłącznie na zawarcie kolejnych zakładów u organizatora.

Sprawdź regulamin promocji Przyprowadź kumpla na stronie organizatora.

Oceń artykuł:  [yasr_visitor_votes size=”large”]

Czym są bonusy bukmacherskie i zakłady bukmacherskie?

Bonusy od depozytu to innymi słowy promocje bukmacherskie dostępne u Polskich legalnych bukmacherów.

Gdzie mogę znaleźć bonusy bukmacherskie?

Wejdź w link do naszej strony i skorzystaj z rankingu bonusów bukmacherskich w 2022 roku. Ranking jest cały czas aktualizowany i pozwala na uzyskanie pełnych informacji odnośnie bonusów bukmacherskich.

Czy bonusy bukmacherskie mogę mieć u kilku bukmacherów?

Jasne. Wszystkie konta rejestrujesz za darmo i w każdym z nich możesz skorzystać z oferty bonusowej.

Które bonusy bukmacherskie są najlepsze bonusy bukmacherskie?

Naturalnie te w których uzyskujesz najwięcej kwoty do swoich wpłat. Im więcej kasy zyskasz tym lepiej dla Ciebie 🙂