Bayern Monachium – Bayer Leverkusen kursy, typy, zapowiedź (15.09.2023)

Hitem 4. kolejki Bundesligi będzie spotkanie Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen. Oba zespoły jako jedyne w całej stawce rozpoczęły sezon serią trzech zwycięstw i plasują się na szczycie tabeli. Nie jest to zresztą zaskoczeniem, ponieważ Bayer przez wielu ekspertów był wskazywany w gronie faworytów do TOP 3 tego sezonu Bundesligi. A zatem już w czwartej kolejce czeka nas bardzo ważne spotkanie, które może mieć duże znaczenie w kontekście całego sezonu.

Zapowiedź meczu Bayern Monachium – Bayer Leverkusen

Doskonała dyspozycja Aptekarzy nie jest zaskoczeniem dla wielu ekspertów, którzy od początku typowali ten zespół w gronie faworytów do podium Bundesligi w tym sezonie. Leverkusen pokonało RB Lipsk, Borussię Moenchengladbach oraz Darmstadt. Bawarczycy z kolei zdobyli komplet punktów po meczach przeciwko: Werderowi Brema, B. Moenchengladbach i FC Augsburgowi. I tak o to już w czwartej kolejce bieżącego sezonu czeka nas ważny mecz na szczycie. Spotkanie odbędzie się w piątek, 15 września, a jego początek wyznaczono na godz. 20:30.

Typy na mecz Bayern Monachium – Bayer Leverkusen

Faworytem przed własną publicznością będzie oczywiście Bayern. W ostatniej konfrontacji na Allianz Arena Bawarczycy pokonali Aptekarzy aż 4-0. Warto jednak nadmienić, że w rundzie wiosennej w Leverkusen to Bayer okazał się lepszy i wygrał 2-1. Biorąc pod uwagę wysoką formę Aptekarzy, możemy oczekiwać bardzo emocjonującego meczu, w którym nie zabraknie bramek z obu stron.

Kursy bukmacherskie na mecz Bayern Monachium – Bayer Leverkusen

Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze. Kursy na Bayern oscylują w granicach 1.60, podczas gdy kursy na gości mieszczą się w przedziale 4.80 – 4.95. Bardzo podobne są kursy na remis, które oscylują w granicy 5.00. Zgodnie z oczekiwaniami, dość niski jest natomiast kurs na to, że oba zespoły strzelą bramkę (ok. 1.40). O tym, że bukmacherzy przewidują naprawdę dobry mecz najlepiej świadczy kurs na over bramkowy powyżej 3,5 na poziomie 1.80.

Nasz typ: BTTS (1.42) STS