Home 1 Liga Barcelona negocjuje transfer João Cancelo i André Silvy – potwierdza prezydent klubu.

Barcelona negocjuje transfer João Cancelo i André Silvy – potwierdza prezydent klubu.

Barcelona prowadzi negocjacje w sprawie transferu dwóch portugalskich zawodników – João Cancelo i André Silvy, potwierdził w wywiadzie Joan Laporta, prezydent klubu. Portugalska para jest obecnie związana z innymi klubami, jednak Barça jest gotowa szukać możliwości ich pozyskania.

João Cancelo, prawy obrońca, obecnie gra dla angielskiego klubu Manchester City. Mimo solidnych występów, żywe jest zainteresowanie jego usługami ze strony Barcelony. Laporta podkreśla, że będzie podejmować działania w celu przyciągnięcia zawodnika z powrotem do Hiszpanii.

Drugim zainteresowanym jest André Silva, utalentowany napastnik, który aktualnie reprezentuje niemiecki Eintracht Frankfurt. Silva odgrywa ważną rolę w ofensywie swojego obecnego klubu, jednak Barcelona również ma nadzieję na pozyskanie zawodnika. Laporta docenia umiejętności Silvy i jest przekonany, że mógłby on wnieść wiele do zespołu Barçy.

Według informacji przekazanych przez Laportę, obaj gracze są również obiektami zainteresowania innych potentatów europejskich. Jednak prezydent Barcelony jest zdeterminowany, aby przekonać zawodników do gry w Camp Nou.

Negocjacje w sprawie tych transferów są jeszcze na wczesnym etapie, a finalne decyzje będą opierać się na wielu czynnikach, takich jak warunki finansowe i możliwości przeprowadzenia transakcji. Bez wątpienia jednak sprowadzenie Cancelo i Silvy do Barcelony wzmocniłoby drużynę i dodatkowo urozmaiciło atak.

Trzeba pamiętać, że obecna sytuacja finansowa Barcelony nie jest najlepsza, co może wpłynąć na możliwość finalizacji tych transferów. Jednak Laporta jest gotów podjąć wszelkie działania, aby sprostać oczekiwaniom i wzmocnić skład drużyny.

Fanów Barcelony z pewnością cieszy informacja o prowadzonych negocjacjach w sprawie dwóch portugalskich zawodników. Odpowiednie wzmocnienia mogą przyczynić się do poprawy wyników i budowy silniejszego zespołu. Teraz pozostaje oczekiwać na rozwój sytuacji i zobaczyć, czy Laporta zdoła sprowadzić Cancelo i Silvę do Camp Nou.

Podsumowanie

Barcelona jest w trakcie negocjacji w sprawie transferów dwóch portugalskich zawodników – João Cancelo i André Silvy. Prezydent klubu, Joan Laporta, potwierdził te doniesienia i wyraził nadzieję na zdobycie tych utalentowanych piłkarzy. Pomimo zainteresowania innych klubów, Barça zamierza podjąć działania w celu ich przyciągnięcia. Negocjacje są na wczesnym etapie, a finalizacja transakcji zależy od wielu czynników. Mimo trudnej sytuacji finansowej, Laporta jest zdeterminowany, aby wzmocnić drużynę i budować silny zespół. Czy uda mu się sprowadzić Cancelo i Silvę do Barcelona? Tego dowiemy się wkrótce.