VOCALELLI: „Nowością w Romie jest to, że teraz grają dobrze

Pasjadosportu.pl » VOCALELLI: „Nowością w Romie jest to, że teraz grają dobrze

Komentarz dotyczący przejścia przez rundę („Zdominował przeciwnika” za Roberto Pruzzo, „Wierzę, że Roma może przejść całą drogę w Lidze Europy” dodaje Stefano Agresti), blednie wraz z późnoporannym losowaniem, które popycha spojrzenie w kierunku rundy 16, w której wystąpią m.in Real Sociedad do adresata.

„Mangowa drużyna, która każe grać źle, ale w zasięgu Romy”, w opinii m.in Augusto Ciardi.’Losowanie nie poszło dobrze, ale gorzej poszło Realowi Sociedad’ wg Francesco Balzani.’Widzę Romę jako lekkich faworytów’, to w końcu komentarz m.in Angelo Mangiante.

_____

To i wiele więcej w„Maximum Listening„, kolumna zlAROMA24.ITkuratorowany przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Zapraszamy do lektury.

_____

Cristante jest bardzo funkcjonalny w tym zespole, z Maticiem tworzy fajną parę. Wracają ważni zawodnicy jak Spinazzola. Przeciwko Giallorossim bardzo trudno jest zdobywać bramki. W tej chwili Dybala reprezentuje Romę (ILARIO DI GIOVAMBATTISTA, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Myślę, że Belotti może zagrać ponownie z Cremonese. Wczorajszy mecz pokazał, że Roma wie jak grać w piłkę (GIANLUCA LENGUA, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Dwumecz z Realem Sociedad będzie bardzo wyrównany, Hiszpanie grają dobry futbol. Teraz gdy Mourinho zaczyna mieć pięć prawdziwych zmian Roma jest silna i nie powinna się nikogo obawiać. Wczoraj Portugalczyk był na plus ( m.inROBERTO MAIDA, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Skład Romy jest ważny. Karsdorp to zawodnik, który bardzo dobrze pasuje do ligi włoskiej, Cristante byłby niezbędny w każdym zespole. Świetną wiadomością dla Giallorossich jest to, że teraz grają dobrze (ALESSANDRO VOCALELLI, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Roma zdobywa mało punktów, mimo posiadania takich zawodników jak Dybala, Abraham, El Shaarawy czy Pellegrini. Jest co nagrywać w fazie ofensywnej zespołu. W obronie jest taki świetny zawodnik jak Smalling (TONY DAMASCELLI, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Czytaj również:  Serie A, Monza-Inter 2-2: wyrównanie Caldirola w 93. minucie

Wczorajszy wieczór był dla Romy bardzo satysfakcjonujący. Poprawiła się w postawie, wyglądała na bardzo przekonaną i pewną siebie. Z takim Spinazzolą zespół może zaoferować znacznie atrakcyjniejszą grę (SANDRO SABATINI, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Widziałem dobrą stronę Romy, solidną, uważną i agresywną. Pierwsza połowa była niemal idealna, w drugiej Mourinho powinien był dokonać kilku zmian wcześniej. Zespół się rozwinął: jest twardy, ale potrafi też zapalić się do gry swoimi najważniejszymi zawodnikami (LUIGI FERRAJOLO, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Cristante był wczoraj jednym z najlepszych na boisku. Smalling dobrze radził sobie z przekazywaniem piłki ( m.inGUGLIELMO TIMPANO, Tele Radio Stereo, 92.7)

Wczorajszy występ Romy był przekonujący i na wysokim poziomie. Bliskość publiczności była wspaniała. Mourinho chce, aby wszyscy podróżowali z taką samą prędkością jak on, jego celem jest zapewnienie kontynuacji tego znakomitego momentu. Z Realem Sociedad widzę Romę jako lekkich faworytów (EATING ANGEL, Tele Radio Stereo, 92.7)

Wczoraj Roma dała wspaniały pokaz woli, ducha i siły. Potrafiła zagrać kilka spotkań w ramach jednego meczu. Matic był wszędzie, Pellegrini się poświęcił, nawet występ Ibaneza był świetny (STEFANO BORGHI, Tele Radio Stereo, 92.7)


To jest ta Roma, którą widzieliśmy wczoraj. Dlaczego tak późno dotarła do gry na tym poziomie? Nie dziwię się, ale martwi mnie to, że od półtora roku tak nie jest (NANDO ORSI, Radio 104,5, Poranek – Sport i Wiadomości)

Spinazzola zagrał wczoraj bardzo dobrze i skorzystała na tym cała Roma. Widziałem również świetny występ Matica. Zespół grał z jakością i dobrym tempem, na świetnym poziomie. Zdominowała opozycję (ROBERTO PRUZZO,Radio 104,5, Poranek – Sport i Wiadomości)

Real Sociedad to drużyna maniakalna, która sprawia, że grasz źle, ale w zasięgu Romy (AUGUSTO CIARDI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Wczorajsi Romowie nie muszą się nikogo obawiać (ANDREA CORALLO, Tele Radio Stereo, 92,7)

Kiedy stadion śpiewa hymn Romy atmosfera jest fantastyczna, dorównuje tej z Liverpoolu. Miłe słowa Mourinho o El Shaarawy’m, który sprawia, że każdy czuje się jak starter, a grupa jest zjednoczona (MARIO MATTIOLI,Radio 104,5, Poranek – Sport i Wiadomości)

Roma z wczorajszego wieczoru czy pierwszy etap z Salzburgiem przechodzi Real Sociedad. Spodziewam się meczu, w którym między pierwszym etapem a rewanżem zobaczymy maksymalnie trzy bramki. Wiele będzie zależało od Giallorossich ( m.inRICCARDO TREVISANI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Belotti pokonał kilka przeszkód i wczoraj zasłużył na owację jaką zgotowało mu Olimpico. Wracają Spinazzola i Wijnaldum, zapowiada się świetny sezon dla Romy, ma wiele perspektyw (XAVIER JACOBELLI,Radio 104,5, Poranek – Sport i Wiadomości)

Wierzę, że Roma może przejść całą drogę w Lidze Europy. Wczoraj z ławki weszli Wijnaldum, Abraham i El Shaarawy (STEFANO AGRESTI,Radio 104,5, Poranek – Sport i Wiadomości)

Real jest po prostu poniżej waszego poziomu. To mecz, który możecie wygrać i jeśli zagracie tak jak wczoraj to nawet nie musicie się obawiać Arsenalu. Roma, którą widzieliśmy wczoraj może wygrać z każdym. Powiedzmy, że losowanie nie poszło po myśli, ale gorzej poszło Realowi Sociedad (FRANCESCO BALZANI, Centrum Dźwięku Sportu, 101,5, Daję Ci Tokio)

Kondycja fizyczna Romy jest doskonała (ROBERTO INFASCELLI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Mogło być lepiej jako remis, ale musimy go też oceniać w świetle tego, co widzieliśmy wczoraj. A to co zobaczyliśmy wczorajszego wieczoru sprawia, że jesteśmy bardziej optymistyczni niż moglibyśmy być. Roma, którą widzieliśmy przeciwko Salzburgowi, jest w stanie przejść i biorąc pod uwagę to, co widzieliśmy wczoraj, mamy dziś inną świadomość (ANTONIO HAPPY,Centrum Dźwięku Sportu, 101,5, Daję Ci Tokio)

Roma zagrała ważny mecz, ale to jest silna drużyna, wystarczy pomyśleć o wczorajszych zmianach, mało kto może sobie pozwolić na takie podmiany. Roma ma wtedy Dybalę… (FURIO FOCOLARI,Radio 104,5, Poranek – Sport i Wiadomości)