Uszkodzona została tablica w parku poświęcona byłemu prezydentowi Lazio Umberto Lenziniemu. Gualtieri: „Haniebne akty wandalizmu”

Pasjadosportu.pl » Uszkodzona została tablica w parku poświęcona byłemu prezydentowi Lazio Umberto Lenziniemu. Gualtieri: „Haniebne akty wandalizmu”

Wczoraj wieczorem wandale uszkodzili tablicę w parku Umberto Lenzini, były prezydent m.in Lazio , który zaginął 36 lat temu, robiąc dziurę w dolnej części płyty. Tablica została odkryta w środę na obszarze Boccea-Val Cannuta, w parku znajdującym się przy Via Vezio Crisafulli w XIII gminie, przez burmistrza Rzym, Roberto Gualtieri, który na Twitterze skomentował to, co się stało:„Haniebne są ciągłe akty wandalizmu wobec tablicy, którą Rzym z godnością poświęcił pamięci Umberto Lenziniego. Zawsze będzie ona przywrócona. Złożymy skargę na osoby odpowiedzialne, nie ujdzie im to na sucho”, napisał pierwszy mieszkaniec stolicy.

Haniebne są ciągłe akty wandalizmu wobec tablicy, którą #Rzym dyżurnie poświęcił pamięci #UmbertoLenziniego. Zawsze będzie ona przywrócona. Złożymy skargę na osoby odpowiedzialne, nie ujdzie im to na sucho. pic.twitter.com/8OwSbLssyG

– Roberto Gualtieri (@gualtierieurope) February 24, 2023

Czytaj również:  Instagram, Totti: "Zaszczyt otworzyć Globe Soccer Awards. Dziękuję AMOR za oddanie mi serca Giallorossich" (WIDEO)