TORRI: „Zaniolo? Przekonany, że się odnowi, ale podpisanie umowy nie jest bliskie”

Pasjadosportu.pl » TORRI: „Zaniolo? Przekonany, że się odnowi, ale podpisanie umowy nie jest bliskie”

Po Inter, w kierunku Betis. Na częstotliwościach radiowych analizowane są perspektywy Romy Roma po domowym zwycięstwie nad Nerazzurrimi w lidze, biorąc pod uwagę także ich europejskie zobowiązania. „Trochę rotacji to konieczność. Nie spodziewałem się, że Roma będzie tak zależna od Dybali”, mówi Roberto Pruzzo. „Roma ma niewykorzystany potencjał: Pellegrini, Zaniolo i Abraham muszą jeszcze odblokować swój pełny potencjał”, dodaje Augusto Ciardi. Dla Fernando Orsi „Roma jest tak silna jak Napoli i Inter, mogą przejść całą drogę”.

_____

To i wiele więcej w „Massimo Ascolto”, felietonie z LAROMA24.IT pod red. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Odnowienie Zaniolo zostanie ogłoszone prawdopodobnie podczas trasy po Japonii. Do tej pory rozmawiają i dyskutują, ale negocjacje są jeszcze długie. Kontrakt skończy się na około 4 milionach plus bonusy, a nie 5 jak głosiły plotki. Będzie klauzula unieważnienia, którą gracz chciałby mieć niższą, a Roma jak najwyższą. Mimo to, obecność takiej klauzuli nie uzbraja całkowicie gracza (FRANCESCO BALZANI, Centro Suono Sport, 101.5, Te la do io Tokyo)

Termin przedłużenia umowy przez Zaniolo nie jest ważny, liczy się to, że przedłuży ten błogosławiony kontrakt. Wtedy to od niego zależy, czy dostarczy występy godne odnowienia. Jestem wielkim admiratorem tego zawodnika, ale mam świadomość, że czas, aby udowodnił swoją wartość, bo na dzień dzisiejszy liczby są zbyt słabe, a zaciąg wciąż pusty (ANTONIO FELICI, Centro Suono Sport, 101,5, Te la do io Tokyo)

Zaniolo chce zrównać się z wielkimi chłopcami w Romie. Jeśli wyceniasz go na 55-60 mln to nie możesz mu dać 2,5 mln za sezon, to znaczy, że nie jest wart tej kwoty. Musimy się nad tym zastanowić: czy Zaniolo jest wart 6 mln, czyli 4 mln plus 2 mln w bonusach? Albo jak mówi Roma trochę mniej? (GIANLUCA LENGUA, Radio Radio, 104.5, Radio Lo Sport)

Roma musi zatrzymać Zaniolo, więc muszą dołożyć wszelkich starań, aby go zatrzymać. Jeśli chodzi o kontrakt, to im bardziej sytuacja się rozwija, tym bardziej stawia Zaniolo w pozycji do podniesienia swoich żądań (ALESSANDRO VOCALELLI, Radio, 104.5, Radio Lo Sport)

Ciągle mówimy o Zaniolo jako przyszłym największym zawodniku włoskiej piłki, ale w teraźniejszości musi zrobić coś więcej i zasłużyć na te pieniądze, bo póki co tego nie robi (FURIO FOCOLARI, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport)

Zaniolo wciąż nie gra jak wielki zawodnik, ma wady, które kontynuuje (FRANCO MELLI, Radio Radio, 104.5, Radio Radio Lo Sport)

Roma będzie musiała zagrać w czwartek w stylu Mourinho, będziemy potrzebowali brudnej, paskudnej drużyny. Zaniolo? Widzę go spokojnego i pogodnego, a także wewnątrz dynamiki Romy (FEDERICO NISII, Tele Radio Stereo 92,7)

Zaniolo? Jestem przekonany, że w pewnym momencie pojawi się biały dym na odnowie, nawet jeśli nie będzie blisko (PIERO TORRI, Tele Radio Stereo 92,7)

_____

Czytaj również:  Juventus: wniosek o postawienie Agnellego i innych członków zarządu w stan oskarżenia

Roma jest tak samo silna jak Napoli i Inter, mogą przejść całą drogę. Giallorossi muszą wygrać z Betisem, zajęcie trzeciego miejsca w rundzie byłoby problemem (FERNANDO ORSI, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Roma przeciwko Betisowi jest decydująca (ILARIO DI GIOVAMBATTISTA, Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Przeciwko Betisowi musimy wygrać, ale to będzie skomplikowany mecz. Odrobina rotacji jest koniecznością. Nie spodziewałem się, że Roma będzie tak zależna od Dybali (ROBERTO PRUZZO, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Roma jest dobrze ustawiona, łatwo poradzi sobie w meczu z Betisem (SANDRO SABATINI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Poza boiskiem między Mourinho a Sarrim jest przepaść, The Special One nie ma rywali, ale na boisku historia jest inna… Lazio gra lepiej niż Roma. Zaniolo nie grał jeszcze jako Zaniolo, musi się obudzić (FURIO FOCOLARI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Roma ma coś więcej w składzie, ale Lazio gra lepiej. Mourinho wpływa na nich bardziej niż Sarri (STEFANO AGRESTI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Mourinho jest lepszy od Sarriego poza boiskiem, ale z technicznego punktu widzenia trener Biancocelesti jest znacznie lepszy. W tym roku Sarri wywarł znacznie większy wpływ, nie ma wątpliwości (GIANNI VISNADI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Pellegrini miał 5/5- przeciwko Interowi, gdyby nie wyłożył piłki na bramkę Smallinga. Roma ma niewykorzystany potencjał: Pellegrini, Zaniolo i Abraham muszą jeszcze uwolnić swój pełny potencjał (AUGUSTO CIARDI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Roma jest na 60% swojego potencjału (ANDREA CORALLO, Tele Radio Stereo, 92,7)

Czytaj również:  Mourinho-Serra: trener Giallorossi przesłuchany przez prokuraturę federalną (WIDEO)