TORRI: „Zakup Frattesiego byłby pierwszą odpowiedzią na „bóle brzucha” Mou

Pasjadosportu.pl » TORRI: „Zakup Frattesiego byłby pierwszą odpowiedzią na „bóle brzucha” Mou

maksymalne słuchanie-nowości

Rozdział Frattesiwraz ze zbliżającym się styczniowym rynkiem wzdłuż częstotliwości radiowych analizowany jest ewentualny podpis pomocnika Sassuolo. „Zakup Frattesiego byłby pierwszą odpowiedzią na 'bóle brzucha’ Mourinho”, mówi Piero Torri. „Sassuolo poprosiło Frattesiego o pozostanie do czerwca. Mourinho zastanawia się nad swoją przyszłością w Romie, ale w tej chwili odrzucił ławkę Portugalii”, dodaje Roberto Maida.

Stwierdza on, co następuje Gianluca Lengua: „To, że Mourinho nie jest szczęśliwy, bo klub nie prowadzi wobec niego marketingu, to bajka”.

_____

To i wiele więcej w„Maximum Listening”, kolumnaLAROMA24.ITkuratorowane przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Węzeł, który należy rozwiązać, aby zdobyć Frattesi to Bove. Operację można zamknąć już teraz, aby uniknąć utraty koncentracji ze strony zawodnika. Jak pomyślę o Frattesim razem z Wijnaldumem to byłby dodatkowy człowiek. Roma nie chce dać Mourinho opcji dublowania (ENRICO CAMELIO,Radiowa, 104,5, Radiowy Poranek, Sport i Wiadomości)

Proponując Matica, Wijnalduma i Frattesiego znacznie podnosisz poprzeczkę. Bove reprezentuje coś ważnego i stanie się znakomitym środkowym pomocnikiem, na pewno Roma pójdzie po niego w przyszłości (FABRIZIO ASPRI,Radiowa, 104,5, Radiowy Poranek, Sport i Wiadomości)

Wcale nie jestem przekonany, że Mourinho będzie trenerem Romy w przyszłym sezonie. Wykluczam możliwość, że przyjście Frattesiego w styczniu jest związane z kondycją Wijnalduma (FEDERICO NISII, Tele Radio Stereo, 92.7)

Myślę, że sprawę Mourinho można zakończyć na dwa sposoby: albo odejdzie, albo odnowi kontrakt z Romą. Nie zdziwiłbym się, gdyby wkrótce przedłużył kontrakt. Mam wrażenie, że Wijnaldum zagra kilka minut w towarzyskim meczu z Viterbese. Zakup Frattesiego byłby pierwszą odpowiedzią na „bóle brzucha” Mou (PIERO TORRI, Tele Radio Stereo, 92.7)

Roma skupi się na powrocie do zdrowia Wijnalduma i jest mało prawdopodobne, że weźmie Frattesiego. Nie sądzę, żeby Mourinho chciał trenować reprezentację, jeśli odejdzie będzie musiał zostawić pieniądze na stole. To, że nie jest szczęśliwy bo klub nie prowadzi marketingu dla niego to bajka (GIANLUCA LENGUA, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Czytaj również:  Roma Femminile, Spugna: "Wspaniale być wśród najlepszej szesnastki w Europie. Będziemy potrzebowali pokory i odwagi"

Sassuolo poprosiło Frattesiego o pozostanie do czerwca. Mourinho zastanawia się nad swoją przyszłością w Romie, ale na chwilę obecną odrzucił ławkę Portugalii. Wielu zawodników do tej pory nie wystąpiło zgodnie ze swoim potencjałem, mam tu na myśli Abrahama, Spinazzolę, Zaniolo i Pellegriniego (ROBERTO MAIDA,Radio Radio, 104.5,Radio sportowe)